🚨 اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور اوراق بهادار برزیل قصد دارد در سال ۲۰۲۴ توکن‌سازی را انجام دهد

دانیل مائدا CVM برزیل در هفته نوآوری ریو گفت که رگولاتورها قصد دارند یک سندباکس نظارتی برای موارد استفاده توکن‌سازی در نظر بگیرند که می‌تواند در سال ۲۰۲۴ شروع شود.

کمیسیون اموال متحرک برزیل (CVM) قصد دارد دومین برنامه سندباکس نظارتی خود را در سال ۲۰۲۴ راه اندازی کند.

در هفته نوآوری ریو در ۴ اکتبر، دانیل مائدا، مدیر نظارت بر سرمایه گذاران نهادی در CVM، گفت که رگولاتورها یک سندباکس نظارتی را برای موارد استفاده از توکن‌سازی در نظر خواهند گرفت که می‌تواند از سال ۲۰۲۴ شروع شود. به دنبال تجربه مثبت ما در مورد دارایی های تقریباً ۳۶ میلیون دلاری، ما دومین جعبه سند خود را راه اندازی کردیم.

مائدا به Cointelegraph برزیل گفت: «ما هیچ مورد خاصی را تعریف نکرده‌ایم زیرا می‌خواهیم نوآوری بدون محدودیت قبلی به CVM برسد. اما برخی از حوزه‌هایی که توکن‌سازی را اعمال می‌کنند، مانند تجارت کشاورزی و تجارت کشاورزی، مطمئنا توجه ما را به خود جلب می‌کنند. [Environmental, Social, and Governance]”

این مدیر افزود که CVM قصد دارد منتظر تغییرات مربوط به بازار ارز مجازی برزیل از جمله Drex، ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور باشد. مائدا گفت که هم رگولاتورهای اوراق بهادار و هم بانک های مرکزی باید تحولات در فضای دارایی دیجیتال و نحوه واکنش سایر کشورها به مقررات را در نظر بگیرند.

مائده گفت: «من برای (کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده) احترام زیادی قائل هستم و فکر نمی‌کنم این وظیفه من باشد که بگویم موضع آنها درست است یا نادرست. “آنچه می توانم بگویم این است که در CVM، ما شاهد چندین مزیت برای اعمال نفوذ فرآیند در این بازار بودیم. از طریق توکن سازی، سرمایه گذاران نه تنها شفافیت و صرفه جویی در هزینه ها را به دست می آورند، بلکه[UnitedSEC}andIdon’thinkit’suptometopointoutthetheirrightorin”thaMaedaفرآیندهاازطریقتوکنیزهکردنسرمایه‌گذاراندرشفافیتوکاهشهزینه‌هاوهمچنینافزایشدموکراسی‌سازیسرمایه‌گذاری‌هاییکهآن‌هاراارزیابیمی‌کند”مسیونرها”[UnitedStatesSEC}andIdon’tthinkit’suptometopointouttheirstanceasrightorwrong”saidMaeda“WhatIcansayisthatweatCVMsawmanybenefitsinthismarkettoleverageprocessesThroughtokenizationtheinvestorgainsintransparencyandlowercostsinadditiontoincreasingthedemocratizationofinvestmentswhicharevalues​​thatthecommissioncarries”

مربوط: بانک BTG Pactual برزیل شرکت کارگزاری دوستدار بیت کوین Orama را به مبلغ ۹۹ میلیون دلار خریداری کرد

بانک مرکزی برزیل در ماه اکتبر به دنبال افزایش قابل توجه پذیرش ارزهای رمزنگاری شده در این کشور، مقررات سخت تری را اعلام کرد. فرماندار کامپوس نتو به طور خاص به ارتباط بین استفاده از ارزهای مجازی و فرار مالیاتی و فعالیت های غیرقانونی اشاره کرد.

در ژوئن، رئیس‌جمهور برزیل، لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا، چارچوبی را امضا کرد که نقش‌های متفاوتی را که بانک مرکزی این کشور و CVM باید در تنظیم دارایی‌های دیجیتال ایفا کنند، تعیین می‌کند. در ماه نوامبر، برزیل قصد دارد برنامه ای را برای صدور اسناد هویتی از طریق یک بلاک چین خصوصی به عنوان بخشی از تلاش برای محافظت از داده های شخصی و جلوگیری از تقلب اجرا کند.

مجله: ۶ سوال از تیاگو سزار از ترانسفرو

نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا