اخبار ارز دیجیتال

اسکاراموچی: «دایره نهم جهنم» به دلیل خیانتش به SBF اختصاص دارد.

بنیانگذار SkyBridge فاش کرده است که اعتماد او به سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، سرانجام پس از فروپاشی صرافی شکسته شد.

آنتونی اسکاراموچی، شریک مدیریت SkyBridge Capital، درباره “خیانت” خود نسبت به اقدامات سام بنکمن-فرید موسس FTX صحبت کرده است.

اسکاراموچی در سخنرانی در رویداد هاب بلاک چین کاسپر در داووس سوئیس در تاریخ ۱۶ ژانویه گفت که در عواقب نابسامانی FTX هم با او و هم با خانواده اش دوستی نزدیک داشته است. آقای بانکمن-فرید.

وی گفت: باید بگویم خیانت و فریب در بسیاری از سطوح چیز بدی است، مطمئناً به اعتبار من لطمه می زند، اما من فقط در مورد رابطه احشایی با یک نفر صحبت می کنم و افزود:

«اگر کسی اینجا دوزخ دانته آلیگری را خوانده باشد، می‌داند که دایره نهم جهنم برای چیست. […] این خیانت دوستی است که با شیطان زندگی می کند – دامان نهم جهنم در دریاچه یخ زده. ”

آنتونی اسکاراموچی در مرکز بلاک چین آزمایشگاه کاسپر: یوتیوب

اسکاراموچی، که بیشتر در مورد رابطه خود با بانکمن-فرید توضیح داد، در نهایت اعتراف کرد که با شرط بندی روی شخصی که به او اعتماد دارد، “اشتباه کرده است”.

“از آنجایی که من یک فرد برجسته هستم، اشتباهات من بسیار بزرگ است. [that’s] کاملاً خوب است، اما من از ریسک کردن دست نمی کشم. ”

اما بنیانگذار اسکای بریج نگذاشت کل این مصیبت او را منصرف کند و تاکید کرد که پس از ساختن حرفه خود بر روی ریسک کردن، “احتمالاً دوباره همان اشتباه را خواهد کرد.”

به طور مشابه، ایمان اسکاراموچی به ارزهای دیجیتال تزلزل ناپذیر باقی می ماند، زیرا او تاکید کرد که ورشکستگی FTX هیچ ارتباطی با ارزش پیشنهادی زیربنایی این فناوری ندارد.

به همین دلیل است که ما بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده را داریم زیرا در تلاش هستیم تا موقعیتی غیرمتمرکز ایجاد کنیم که در آن افراد مجبور نباشند یکدیگر را دوست داشته باشند یا به یکدیگر اعتماد کنند. […] ما می توانیم به گونه ای با یکدیگر تعامل کنیم که اساساً فناوری الهی باشد. ”

مربوط: جامعه کریپتو تحت تأثیر نامه طولانی SBF قرار نگرفت

همانطور که اسکاراموچی در ۱۳ ژانویه به CNBC اشاره کرد، SkyBridge در حال حاضر در حال کار برای بازخرید ۳۰ درصد از سهام شرکتی است که در ماه سپتامبر به FTX فروخته بود با هزینه ای نامشخص.

شایان ذکر است که این معامله تنها دو ماه قبل از اعلام ورشکستگی FTX انجام شد. اسکارموچی گفت که این بازخرید می تواند تا نیمه دوم سال جاری و پس از بررسی تمام جزئیات قانونی تکمیل شود.

هنگامی که این بازخرید کامل شد، اسکارموچی از طریق سرمایه گذاری در شرکت رمزنگاری که توسط رئیس سابق FTX ایالات متحده، برت هریسون، تأسیس شده بود، یک رابطه سست با FTX حفظ خواهد کرد. او این هفته در ایمیلی انتقال خود به بلومبرگ را تایید کرد.

در آخرین رویداد Blockchain Hub، اسکاراموچی اهمیت کمک و حمایت از دوستانی مانند هریسون را که در تلاش برای شراکت با FTX هستند، بیان کرد.

البته هریسون از شیطنت‌های SBF و اطرافیانش فاصله گرفت، به ویژه در سپتامبر از شرکت استعفا داد.

نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا