📰 مقالات ارز دیجیتال

دانلود اموجی های تلگرام پرمیوم (رایگان در ۵ قدم آسان!)

تلگرام یک برنامه پیام رسان محبوب است که به دلیل رابط کاربر پسند و طیف گسترده ای از ویژگی ها شناخته شده است. یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های تلگرام مجموعه ایموجی‌های آن است که به کاربران اجازه می‌دهد تا خود را به شکلی سرگرم‌کننده و خلاقانه بیان کنند. در حالی که این برنامه مجموعه بزرگی از ایموجی ها را به صورت رایگان ارائه می دهد، برخی از کاربران ممکن است علاقه مند به دانلود ایموجی های پرمیوم باشند تا تجربه پیام رسانی خود را بیشتر کنند؛ از این رو نیاز است تا اقدام به خرید تلگرام پرمیوم کنند. در این راهنما، نحوه دانلود ایموجی های پریمیوم تلگرام را بررسی خواهیم کرد.

👍 مقاله پیشنهادی: ساخت استیکر تلگرام پرمیوم

  1. به کانال های ایموجی پک بپیوندید: تلگرام کانال های مختلفی برای اشتراک گذاری بسته های ایموجی دارد. این کانال‌ها طیف وسیعی از ایموجی‌های Telegram Premium را برای دانلود و استفاده کاربران ارائه می‌کنند. برای یافتن این کانال‌ها، کافی است اپلیکیشن تلگرام را باز کنید و از عملکرد جستجو برای جستجوی کلمات کلیدی مانند «پک‌های ایموجی»، «ایموجی‌های تلگرام پرمیوم» یا «دانلودهای ایموجی» استفاده کنید. به کانال های مورد علاقه خود بپیوندید و بسته های موجود را کشف کنید.
  2. دانلود بسته های ایموجی: پس از پیوستن به کانال های بسته های ایموجی، به مجموعه ای از بسته های اموجی تلگرام پرمیوم دسترسی خواهید داشت. بسته های موجود را مرور کنید و بسته هایی را که می خواهید دانلود کنید انتخاب کنید. بسته‌ها معمولاً به‌عنوان فایل‌های قابل دانلود، اغلب در قالب‌های فشرده‌شده مانند ZIP یا RAR به اشتراک گذاشته می‌شوند. بسته ها را در دستگاه خود دانلود کنید.
  3. پک اموجی را اکسترکت کنید: پس از دانلود بسته های ایموجی، اگر در فرمت فشرده هستند، باید آن ها را استخراج کنید. برای این کار می توانید از یک اپلیکیشن یا نرم افزار استخراج فایل استفاده کنید. به سادگی فایل دانلود شده را در دستگاه خود پیدا کنید، آن را انتخاب کنید و گزینه استخراج فایل ها را انتخاب کنید. با این کار یک پوشه جدید حاوی فایل های بسته ایموجی ایجاد می شود.
  4. ایموجی پک ها را به تلگرام وارد کنید: پس از استخراج فایل های ایموجی پک، می توانید آن ها را به تلگرام وارد کنید. برنامه تلگرام را باز کنید و به چتی بروید که می‌خواهید از ایموجی‌های تلگرام پرمیوم استفاده کنید. روی نماد ایموجی ضربه بزنید تا پنل ایموجی باز شود. به دنبال گزینه ای برای افزودن یا وارد کردن ایموجی باشید که معمولاً با علامت مثبت (+) نشان داده می شود. این گزینه را انتخاب کنید و فایل های بسته ایموجی را که قبلا استخراج کرده اید انتخاب کنید. تلگرام به صورت خودکار ایموجی ها را به اپلیکیشن شما وارد می کند.
  5. شروع به استفاده از ایموجی های تلگرام پریمیوم: تبریک! شما با موفقیت ایموجی های نسخه پرمیوم تلگرام را دانلود و به تلگرام وارد کردید. اکنون می توانید از آنها در چت ها و مکالمات خود استفاده کنید. پانل ایموجی را باز کنید و شکلک های موجود را مرور کنید. باید ایموجی های پرمیوم تازه وارد شده را در کنار ایموجی های پیش فرض ببینید. به سادگی روی یک ایموجی ضربه بزنید تا آن را در پیام خود ارسال کنید.

به یاد داشته باشید که به حق نسخه برداری و شرایط استفاده از بسته های اموجی تلگرام پرمیوم که دانلود می کنید احترام بگذارید. اطمینان حاصل کنید که آنها را از منابع قانونی دریافت می کنید و هیچ گونه حقوق مالکیت معنوی را نقض نمی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا