اخبار ارز دیجیتال

بایننس جفت های معاملاتی BONK، FLOKI و FTM را فهرست می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بایننس، بزرگترین کارگزاری کریپتو در جهان از نظر حجم معاملات، اعلام کرده است که قصد دارد جفت‌های معاملاتی جدیدی را برای BONK و FLOKI، دو تا از محبوب‌ترین میم کوین‌ها، فهرست کند. همانطور که پلتفرم معاملاتی اعلام کرده است، در صورتی که شرایط نقدینگی اجازه دهد، جفت‌های BONK/USDC و FLOKI/USDC معاملات را از ۲۷ مارس آغاز خواهند کرد.

در میان رای اعتماد پلت فرم معاملاتی به این میم کوین‌ها، فهرست‌های جدیدی را برای آلت‌کوین‌ها اعلام کرد که شامل جفت‌های معاملاتی مانند FTM/USDC، MKR/TRY، RAY/TRY و RNDR/BRL می‌شود. علاوه بر این جفت‌های معاملاتی، بایننس از راه‌اندازی خدمات ربات معاملاتی نیز خبر داد.

صرافی تفاوت بین دو نسخه پشتیبانی شده، از جمله Spot Grid، Spot DCA و یک ربات متعادل کننده ویژه جفت معاملاتی ETHFI/USDT را برجسته کرد. علاوه بر این، از سفارش‌های نقطه‌ای Algo نیز پشتیبانی می‌کند که به ترتیب به جفت‌های BONK/USDC، FLOKI/USDC، FTM/USDC، MKR/TRY، RAY/TRY و RNDR/BRL اختصاص داده شده‌اند.

با توجه به ادامه روند صعودی بازار که به بیت کوین کمک می کند در زمان نگارش این مقاله بالاتر از سطح قیمت ۷۰۰۰۰ دلار باقی بماند، صرافی ها به دنبال راه هایی برای خلاقیت و به دست آوردن سهم بیشتری از بازار هستند.

خروجی برای BONK، FLOKI و FTM

به‌روزرسانی فهرست بایننس، قیمت‌های BONK، FLOKI و FTM را به یک روند صعودی جدید ارسال می‌کند. این سه نفر به ترتیب با ۱۲.۱۲ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۲۶۵۶ دلار، ۷.۳۵ درصد به ۰.۰۰۰۲۴۷۶ دلار و ۲.۵۴ درصد به ۱.۱۱ دلار رسید.

در حالی که برخی از جفت‌های معاملاتی حاوی این آلت‌کوین‌ها در حال حاضر در بایننس معامله می‌کنند، این اضافه شدن این بار نشان‌دهنده یک مبنای صعودی منحصربه‌فرد برای این توکن‌ها است. سکه های میم به ویژه در حالت بازگشت هستند. برای مثال، BONK در ماه گذشته تا ۱۲۳ درصد افزایش یافت.

با وجود جفت‌هایی که به تازگی در دسترس میلیون‌ها کاربر Binance هستند، تقاضا برای این میم کوین‌ها در نهایت می‌تواند به تکمیل رالی جاری کمک کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا