🚨 اخبار ارز دیجیتال

فدرال رزرو و NYDFS عملکرد نظارتی را پس از ورشکستگی بزرگ بانک ها در ماه مارس ارزیابی می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بررسی داخلی نظارت بانک سیلیکون ولی و بانک امضا منتشر شده است که نشان دهنده ضعف در رگولاتوری و مدیریت بانک ها است.

رگولاتورهای بانکی ایالات متحده پس از ورشکستگی بزرگ بانکی در ماه مارس، از خوداندیشی به اعتراف تبدیل شدند. دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) در ۲۸ آوریل، همان روزی که فدرال رزرو ایالات متحده بررسی خود را در مورد مدیریت بانک های دره سیلیکون (SVB) منتشر کرد، بررسی داخلی نظارت بر بانک امضا شده خود را منتشر کرد.

بانک‌ها چند روز پس از یکدیگر بسته شدند زیرا تنظیم‌کننده‌های کالیفرنیا SVB را در ۱۰ مارس بستند و NYDFS در ۱۲ مارس علیه بانک‌های امضاکننده اقدام کرد. بانک. سلسله ناکامی‌ها چنان شوکی ایجاد کرد که جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده احساس کرد که باید در توییتر پاسخ دهد.

بررسی فدرال رزرو با یافته هایی که توسط مفسران ذکر شد آغاز شد. مدیریت بانک در مدیریت ریسک شکست خورد و ناظران “به طور کامل میزان آسیب پذیری” بانک ها را درک نکردند. مشکل اساسی SVB به طور گسترده شناخته شده بود. ”

علاوه بر این، ناظران نتوانستند به اندازه کافی سریع در مورد آسیب پذیری های شناسایی شده عمل کنند. آزمون‌های سالانه سرمایه، کیفیت دارایی، مدیریت، سود، نقدینگی و حساسیت به ریسک بازار (CAMELS) کمبودهایی را در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ نشان داد، اما تغییرات در تیم‌های نظارتی و رشد سریع بانک‌ها مانع از پردازش آنها شد.

“رویکرد نظارتی بانک سیلیکون ولی بسیار محتاطانه بوده و بر گردآوری مداوم شواهد پشتیبان در محیطی مبتنی بر اجماع متمرکز شده است.”

رشد اقتصادی، مقررات زدایی و مقررات زدایی با تصویب قانون حمایت از مصرف کننده (EGRRCPA) در سال ۲۰۱۹ منجر به “رویکرد مناسب” برای تنظیم بسیاری از بانک های بزرگ از جمله SVB شده است. در همان زمان، بر اساس این گزارش، سیاست نظارتی تغییر کرد و تاکید بیشتری بر روند قانونی و کاهش اقدامات نظارتی داشت.

با این حال، فدرال رزرو پذیرفت که “الزامات نظارتی و نظارتی بالاتر ممکن است از شکست شرکت جلوگیری نکرده باشد، اما احتمالاً انعطاف پذیری بانک های سیلیکون ولی را تقویت کرده است.”

NYDFS خاطرنشان کرد که امضاکنندگان دوستدار رمزنگاری نیز در سال‌های قبل از بسته شدن خود رشد سریعی را تجربه کردند. مانند SVB، درصد بالایی از سپرده های بیمه نشده توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) داشت که سقف آن ۲۵۰۰۰۰ دلار برای هر حساب بود.

مرتبط: رئیس NYDFS می‌گوید این “مضحک” است که فکر کنیم سقوط بانک امضا به ارزهای دیجیتال مربوط است

رگولاتور نیویورک نوشت: «رشد بانک ها از توسعه چارچوب های مدیریت ریسک پیشی گرفته است. مسائل مربوط به مدیریت ریسک در بانک‌های امضاکننده در بررسی‌های سالانه ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ شناسایی شد، اما فقط تا حدی مورد توجه قرار گرفت.

با کارگردان هم مشکلاتی وجود داشت. در این گزارش آمده است: «کارکن داخلی توانایی DFS را برای استقرار صحیح بازرسی ها محدود می کند. همچنین افزود: «فرآیندهای داخلی DFS به دستورالعمل‌های واضح‌تری برای زمانی که بازرسان نیاز به تشدید نگرانی‌های نظارتی دارند و زمانی که بانک‌ها قادر به اصلاح به موقع یافته‌های خود نیستند، نیاز دارد.» مکانیک فرآیند بررسی در NYDFS «دست‌وپاگیر» بود و هیچ ضرب‌الاجلی نداشت. علاوه بر این:

“[The NY]DFS بررسی خواهد کرد که آیا یک تمرین رومیزی باید انجام شود تا نشان دهد که بانک ها از نظر عملیاتی آماده جمع آوری و تولید داده های مالی دقیق در سناریوهای استرس با سرعتی سریع هستند. ”

NYDFS تصمیم خود را برای تعطیل کردن Signature Bank اعلام کرده است، اوج فرآیندی که با ورشکستگی صرافی رمزارز FTX در ماه نوامبر آغاز شد. NYDFS به دلیل شهرت دوستدار رمزنگاری خود، شروع به درخواست از آن برای “ارائه به روز رسانی منظم نقدینگی” کرده است. این کار روزانه در ژانویه انجام شد و در ۸ مارس به یک تماس نظارتی تغییر یافت.

NYDFS در آخر هفته ۱۱ تا ۱۲ مارس با تنظیم‌کننده‌های فدرال کار کرد تا بقای Signature Bank را پس از «سرعت بازمانده‌شده فوری سپرده‌ها» در هفته قبل ارزیابی کند، و علاوه بر این، در ۱۲ مارس تشخیص دادیم که نقدینگی آن کافی نیست و گزارش‌های آن غیرقابل اعتماد است. . بنابراین دارایی بانک است و FDIC را به عنوان گیرنده پرداخت تعیین کرده است.

مطالب مرتبط: اولین جمهوری و کردیت سوئیس را بسوزانید

بی ثباتی در بخش بانکی با بسته شدن بانک امضاء خاتمه نیافت. یک هفته بعد اعتبار سوئیس سوئیس موضوع خرید نجات توسط UBS شد. بانک آمریکایی First Republic که با حجم زیادی از سپرده های بدون بیمه نیز مشخص می شود، کاهش قیمت سهام خود را نیز در ماه مارس آغاز کرد. در ۲۸ آوریل، قیمت سهام این شرکت با ۴۳.۳ درصد کاهش از ۱۱۹.۷۴ دلار در ۱ مارس به ۳.۵۱ دلار رسید که به گمانه زنی ها درباره خرید FDIC دامن زد.

مجله: کوین‌های ناپایدار: Depeg، عملیات بانکی و سایر ریسک‌ها وجود داردنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا