اخبار ارز دیجیتال

شیبا اینو (SHIB) می تواند با نزدیک شدن قیمت به پایین، بازگشت چشمگیری داشته باشد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت شیبا اینو (SHIB) در نقطه عطف مهمی قرار دارد که می تواند آغازگر یک روند صعودی باشد. در زمان نگارش این مقاله، این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت ۳ درصد کاهش یافت و به ۰.۰۰۰۰۰۸۹۰۸ دلار رسید. این روند در ارزش بازار آن نیز مشاهده می شود که در حال حاضر ۵,۲۹۶,۶۱۰,۰۳۳ دلار است. با چشم انداز فعلی، قیمت شیبا اینو با حرکت های بزرگی که برای حرکت رو به جلو آماده است، وضعیت خوبی دارد.

شیبا اینو طی ماه گذشته شاهد افزایش سریع قیمت بوده است و از پایین ترین قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۴۶ دلار به بالاترین قیمت ۰.۰۰۰۰۱۰۴۹ دلار رسیده است. از زمان رسیدن به این سطح قیمت بالا در ۱۱ ژانویه، این توکن وارد دوره نزولی به سمت سطح فعلی خود شده است. با موج فروش ثابت در SHIB، قیمت احتمالاً به قیمت پایه خود نزدیک می‌شود و انتظار می‌رود در کوتاه‌مدت بهبودی از این سطح وجود داشته باشد.

پیش‌بینی‌های بازگشت چشمگیر Shiba Inu احتمالاً باعث می‌شود که ابتدا سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۱ دلار را دوباره آزمایش کند و روند صعودی را از آنجا به ATH قبلی ترسیم کند. حجم تراکنش که با ۱۵ درصد افزایش در ۲۴ ساعت به ۷۱,۱۰۲,۹۰۱ دلار رسیده است، نشان دهنده این افزایش است.

کاتالیزور شیباریوم

از زمان راه اندازی Shibarium، راه حل مقیاس پذیری لایه ۲ مبتنی بر اتریوم Shiba Inu، عملکرد Shiba Inu ارتباط نزدیکی با روندهای این پروتکل دارد.

اخیراً، Shibarium به رکورد بیش از سه میلیون بلوک رسیده است. این نشانه ای است که استفاده مداوم از آن را در مواجهه با رقابت سخت دیگر پروتکل های رقیب مانند Polygon، Arbitrum و zkSync نشان می دهد.

با پیشرفت در Shibarium، تقاضای شبکه برای SHIB ممکن است در طول زمان افزایش یابد تا فشار فروش روی توکن شکسته شود و آن را به راه های درآمد بازگرداند. به طور کلی، این توکن می تواند بیش از ۷.۴۲ درصد در این ماه افزایش یابد. این افزایشی است که به او کمک می کند همان طور که همیشه در تلاش است صفر را پاک کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا