🚨 اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور ژاپنی قصد دارد مالیات «سودهای تحقق نیافته» را بر روی ارزهای دیجیتال لغو کند

آژانس خدمات مالی (FSA) تغییر قوانین مالیاتی بر دارایی‌های دیجیتال را پیشنهاد کرده است تا شرکت‌های داخلی را از مالیات «درآمدهای محقق نشده» پایان سال بر روی ارزهای دیجیتال معاف کند.

تنظیم کننده اصلی مالی ژاپن، آژانس خدمات مالی (FSA)، تصمیم گرفته است تا مقررات ارزهای دیجیتال را در دستان خود بگیرد و تغییراتی را در قوانین مالیاتی بر دارایی های دیجیتال پیشنهاد کرده است.

این درخواست توسط آژانس خدمات مالی در ۳۱ اوت ارسال شد. قابل توجه ترین پیشنهاد در سند ۱۶ صفحه ای معافیت شرکت های داخلی از مالیات «سودهای تحقق نیافته» پایان سال بر روی ارزهای دیجیتال است. در حالی که قوانین در برخی کشورها، شرکت‌ها را ملزم می‌کند که تنها پس از فروش دارایی‌های رمزنگاری‌شان به ارزهای فیات، مالیات بپردازند، در ژاپن این مالیات به صورت سالانه اخذ می‌شود.

این تجدید نظر که توسط FSA پیشنهاد شده است، می تواند به نتیجه برسد زیرا FSA می گوید که وزارت اقتصاد، تجارت و صنعت در حال حاضر از تلاش های FSA حمایت می کند.

همانطور که آژانس خدمات مالی در انتشار خود توضیح می دهد، این اصلاحات “محیطی را برای ارتقای وب ۳ و ارتقای کارآفرینی با استفاده از فناوری بلاک چین ایجاد می کند.”

مربوط: EOS تأییدیه قانون‌گذاری ژاپن را تضمین می‌کند، در برابر ین معامله می‌کند

مدافعان صنعت کریپتو ژاپن مدتی است که خواستار تغییراتی در سیستم مالیاتی این کشور برای دارایی‌های دیجیتال شده‌اند. در پایان ماه جولای، انجمن بلاک چین (JBA)، یک سازمان غیر دولتی، از دولت ژاپن خواست تا سه تغییر اساسی در مقررات ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

حذف مالیات بر سود غیرواقعی پایان سال شرکت‌های دارای دارایی‌های رمزنگاری شده اولین گام خواهد بود. دو مورد باقی‌مانده عبارتند از تغییر به یک سیستم مالیاتی مستقل ۲۰ درصدی مستقل برای سود معاملات ارزهای دیجیتال و معافیت مالیات بر درآمد بر سود حاصل از هر بار مبادله یک ارز دیجیتال.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال در بازارهای پر نوسان محافظت کنیم؟کارشناسان و کارشناسان بیت کوین موافق هستند

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا