اخبار ارز دیجیتال

استخراج کنندگان بیت کوین به تسلیم پایان می دهند – ۵ نکته ای که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

این هفته پیش از رویداد بزرگ در فدرال رزرو، ماینرها در دنیای بی‌ثبات بیت کوین نقش مهمی دارند.

بیت کوین (BTC) در میان بازگشت احساسات بسیار عصبی، هفته جدید را با پایین ترین سطح چند هفته ای باز می کند.

پس از سقوط به کمتر از ۲۱۰۰۰ دلار در آخر هفته، بزرگترین ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته حدود ۱۰ درصد کاهش یافت و ترس را در سراسر بازار ارزهای دیجیتال برجسته کرد.

با توجه به اینکه برخی خواستار کاهش قیمت های جدید هستند و برخی دیگر در مورد مشکلات در ماه های آینده هشدار می دهند، فضای زیادی برای گاو نر وجود دارد تا در بازه های زمانی طولانی و کوتاه به رقابت بپردازند.

سمپوزیوم سالانه جکسون هول فدرال رزرو ایالات متحده برای این هفته برنامه ریزی شده است، اما در ماه سپتامبر زمانی که نوبت به تورم و محرک های کلان مربوط به قیمت ها می شود، در حال حاضر برخی رقابت ها وجود دارد.

این می تواند به معنای نوسانات مجدد در دارایی های ریسک باشد که سرمایه گذاران خسته پس از شورش BTC/USD در هفته گذشته قطعا از آن استقبال نخواهند کرد.

مرتبط: ۳ دلیل که قیمت بیت کوین پایین نمی آید

در همان زمان، ماینرها شروع به بازیابی هش ریت از مرحله نادر “تسلیم شدن” می کنند، که سیگنالی قوی می دهد که بدترین ها به پایان رسیده است.

با در نظر گرفتن این موضوع، کوین تلگراف در چند روز آینده و پس از آن نگاهی دقیق‌تر به پنج موضوع متحرک بازار مربوط به معامله‌گران بیت‌کوین خواهد داشت.

روی جکسون هول تمرکز کنید

فدرال رزرو ایالات متحده (فدرال رزرو) در این هفته مجدداً در کنترل قیمت های کلان بالقوه در دارایی های پرخطر است.

تازه از نشست هفته گذشته کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC)، مقامات فدرال رزرو به بانکداران از سراسر جهان در سمپوزیوم سالانه جکسون هول، ۲۵ تا ۲۷ اوت، خواهند پیوست.

نشست امسال در زمان حساسی برای ایالات متحده و سایر بازارهای منطقه ای برگزار می شود. در حالی که به نظر می رسد تورم تحت صلاحیت فدرال رزرو شروع به کاهش کرده است، داستان مخالف در جاهای دیگر صادق است.

آخرین آمارهای تورم ایالات متحده هنوز چند هفته باقی مانده است، اما جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، از دادن نکات قوی در مورد چگونگی واکنش فدرال رزرو خودداری کرده است و ممکن است انتظارات در مورد سیاست های اقتصادی آتی تعیین موقعیت شود.

با در نظر گرفتن این موضوع، نوسانات می تواند به راحتی هم قبل و هم در حین رویداد بهبود یابد و جکسون هول را به یک آیتم مهم برای تماشا در رادارهای معامله گران تبدیل کند.

مدیر عامل شرکت کوین کامینز گفت: “آنها روی انجام این کار بسیار متمرکز هستند، اما فقط به این دلیل که سال گذشته کل چیز “موقت” را خراب کردند. و آنها متوجه شدند که تنها کاری که اکنون می توانند انجام دهند، تشدید سیاست است که تورم را کاهش می دهد. ” اقتصاددان آمریکایی در NatWest Markets در استمفورد، کانکتیکات، به بلومبرگ گفت.

بنابراین باید دید که آیا بازار در ماه سپتامبر به نفع ۷۵ واحد در ثانیه افزایش نرخ بهره خواهد رفت یا به سمت افزایش نرخ ۵۰ واحدی در ثانیه حرکت خواهد کرد.

در پیش نمایشی از نظرات جکسون هول جریان بانک آمریکا به صورت آنلاین اعلام کرد که در ماه های سپتامبر و نوامبر به افزایش ۵۰ واحدی نرخ بهره ادامه خواهد داد و در دسامبر افزایش ۲۵ واحدی دیگر را در نظر خواهد گرفت.

افزایش نرخ به خودی خود باعث ایجاد باد مخالف برای دارایی های ریسک می شود و برای بیت کوین که تلاش می کند از همبستگی قوی خود با طبقات دارایی مانند سهام ایالات متحده فرار کند، چالشی ایجاد می کند.

نمودار نرخ وجوه فدرال رزرو (اسکرین شات).منبع: فدرال رزرو

BTC ‘زشت’ ۶ ماهه

بیت کوین توانست از نوسانات زیادی در آخر هفته جلوگیری کند، اما در ماه آگوست به پایین ترین حد خود رسید زیرا حجم معاملات پایین در آخر هفته بر حرکت بازار تاکید کرد.

پس از یک کاهش ناگهانی در ۱۹ آگوست، بیت کوین/دلار آمریکا در چند روز آینده به کاهش در الگوی تثبیت کلی ادامه داد. این موضوع هنوز در زمان نگارش ادامه دارد.

این پایین به شکل سفر به ۲۰۷۷۰ دلار در Bitstamp بود و بیت کوین قبل از بازگشت به معامله در نیمه راه بین دو ارزش، ۱۰۰۰ دلار اضافه کرد.

هفته پایانی با قیمت ۲۱۵۰۰ دلار نگران کننده بود و به پایین ترین حد خود از هفته ۱۸ جولای رسید، زیرا شمع هفته گذشته نزدیک به ۳۰۰۰ دلار یا ۱۱.۶ درصد برای گاوها هزینه داشت.

دیگران از ترس یک رکود جدید مشهود در میان مفسران، استدلال کردند که این وضعیت به وضوح نشان دهنده بدبختی بیشتر نیست.

برای مایکل ون د پوپ، مشارکت‌کننده کوین‌تلگراف، بیت‌کوین/دلار ممکن است از سقوط در بسته شدن معاملات آتی CME که از ۱۹ آگوست شروع می‌شود، که حدود ۲۱۲۰۰ دلار است، جلوگیری کند. او اشاره کرد که آنچه برای بیشتر بازار دشوارتر است، با توجه به تعصب کلی مبنی بر اینکه جنبه نزولی در راه است، مثبت خواهد بود.

احتمالاً تا زمانی که CME باز شود، شاهد کاهش قیمت به ۲۱.۲ هزار دلار در پایان روز جمعه خواهیم بود. پس از آن، همه چیز خوب خواهد بود. گفت دنبال کنندگان توییتر آخر هفته

“هنوز کج نشده است، اما شاهد افت های جدید خواهیم بود. افزایش کلی و اصلاح قابل توجه روز جمعه باعث وحشت خواهد شد. درد در حال افزایش است.”

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

اما برایان بیمیش، بنیانگذار مجموعه آموزشی The Rational Trader، رسانه های اجتماعی را در مورد نحوه شکل گیری بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۲ بدون توهمی رها کرد.

بخشی از این توییت “۱۲ تا ۱۹ هفته آینده زشت خواهد بود.” خواندن.

“وقتی کارتان تمام شد، کف این چرخه باید شروع شود. سپس از نو شروع خواهید کرد.”

بیمیش از تجربه خود با دو بازار خرس کریپتو در گذشته استفاده می‌کند، و نمودار عملکرد مقایسه‌ای قیمت نشان می‌دهد که پایین‌ترین سطح کلان واقعی از بیت کوین/دلار آمریکا فاصله زیادی دارد.

اما متیو هایلند، تحلیلگر، به همان اندازه به بهبود بلندمدت اطمینان داشت و معتقد بود معامله گران نباید اعتماد خود را از دست بدهند.

“ساختار بیت کوین در هفته ها/ماه های آینده نباید شما را بترساند. یا پایین ترین سطح بالاتر، دو کفی یا پایین ترین چرخه شکل می گیرد.” بسته شدن.

“پایان نزدیک است.”

نمودار کندل استیک ۱ هفته ای BTC/USD (Bitstamp).منبع: Trading View

روبان‌های هش استخراج‌کنندگان را در حال خروج از مرحله تسلیم نشان می‌دهند

یک گروه از شرکت کنندگان شبکه بیت کوین که به وضوح به پایان دوران سخت نزدیک می شوند، ماینرها هستند.

علیرغم آخرین افت قیمت، داده های زنجیره ای نشان می دهد که استخراج کنندگان بیت کوین به طور دسته جمعی به دوره «تسلیم» که بیش از دو ماه به طول انجامیده است، پایان داده اند.

با توجه به معیار هش ریبون که از دو میانگین متحرک نرخ هش برای تعیین روند مشارکت ماینرها استفاده می کند، اکنون یک بازگشت در حال شکل گیری است.

این حرکت مدت ها پیش بینی می شد. در اوایل ماه اوت، شرکت استخراج Blockware پیش‌بینی کرد که مرحله تسلیم Hash Ribbon در ماه جاری یا آینده به پایان خواهد رسید.

آخرین تغییر توسط چارلز ادواردز، مدیرعامل مدیر دارایی Caprior، که تسلیم شدن امسال را با سایرین در تاریخ بیت کوین مقایسه کرد، مورد توجه قرار گرفت.

او نوشت: «تسلیم ماینر بیت کوین امروز رسماً به پایان رسید و آن را به سومین طولانی‌ترین تسلیم تاریخ در ۷۱ روز تبدیل کرد. تاپیک توییتر.

این منطقه بازدهی طولانی‌تر از سال ۲۰۲۱ و تنها دو روز کوتاه‌تر از سال ۲۰۱۸ بود که قیمت‌ها به ۳.۱ میلیون دلار رسید.

تخمین‌های نرخ هش از منبع نظارت MiningPoolStats نشان می‌دهد که احتمالاً در روزهای اخیر شروع به افزایش بیش از ۲۰۰ اگزاهش در ثانیه (EH/s) کرده است.

از لحاظ تاریخی، تسلیم ماینرهای بیت کوین به پایین ترین حد خود رسید و سیگنال خرید عالی بود.

بازده جزئی که در اواخر چرخه (حداقل دو سال پس از نصف شدن) اتفاق می‌افتد و بازده جزئی که پس از اوج چرخه رخ می‌دهد سودآورترین سیگنال‌های بلندمدت بودند (به عنوان مثال ۲۰۱۲، ۲۰۱۵، ۲۰۱۸).

نمودار روبان هش بیت کوین. منبع: LookIntoBitcoin

تراز FX به پایین ترین حد در چهار سال گذشته رسید

نبردهای قیمت در بازه های زمانی کوتاه ثابت کرده است که این بار برای خریداران مشکلی ایجاد نمی کند.

در پشت صحنه، سرمایه گذاران در روزهای اخیر به جای فرار از قرار گرفتن در معرض BTC، با سرعت قابل توجهی وارد بازار شده اند.

بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیلی CryptoQuant، بیت کوین موجود در ۲۱ صرافی اصلی از ۱۸ اوت از ۲,۳۴۲,۶۶۲ BTC به ۲,۳۰۹,۷۲۷ BTC در ۲۲ اوت کاهش یافت.

کاربران صرافی در ۴ روز بیش از ۳۰۰۰۰ بیت کوین را از حساب خود حذف کردند.

نمودار ذخایر مبادلات بیت کوین منبع: CryptoQuant.

در همین حال، شرکت داده Glassnode اضافه موجودی کل فعلی در تمام صرافی‌هایی که ما نظارت می‌کنیم در ۲۲ آگوست به پایین‌ترین حد خود در چهار سال گذشته رسید.

برای مقایسه، در آگوست ۲۰۱۸، BTC/USD به سمت ۷۰۰۰ دلار صعود کرد، اما هنوز چند ماه تا پایین ترین سطح بازار نزولی یعنی ۳۱۰۰ دلار فاصله دارد.

نمودار تراز مبادله بیت کوین منبع: گلاسنود/ توییتر

اندازه گیری احساسات در یک هفته ۴۰ درصد کاهش می یابد

از سوی دیگر، این احساسات در مقایسه با قبل از کاهش قیمت، به اندازه ارزهای دیجیتال قوی نیست.

مطالب مرتبط: در اینجا ۵ ارز دیجیتال با تنظیمات صعودی در آستانه شکست وجود دارد.

در حالی که صرافی‌ها می‌بینند که بیت‌کوین در حال افزایش است، اما در مورد سرمایه‌گذاران بیت‌کوین و آلت‌کوین، قطعاً تصویر ترسناک است.

بر اساس شاخص ترس و طمع کریپتو، که از عوامل مختلفی برای محاسبه نمره عادی شده از احساسات بازار استفاده می کند، «ترس شدید» تنها یک قدم با آن فاصله دارد.

این شاخص ۲۹/۱۰۰ است که در آخر هفته ۲۷/۱۰۰ را به ثبت رسانده است، چهار امتیاز تا بازگشت به براکت ترس شدید فاصله دارد.

دومی نشان دهنده کاهش ۴۰ درصدی در یک هفته است. هفت روز پیش این شاخص ۴۵/۱۰۰ بود که خوش بینانه ترین سطح از آوریل بود.

شاخص ترس و طمع رمزنگاری شده (نمایش). منبع: Alternative.me

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا