📰 مقالات ارز دیجیتال

بهترین ارز دیجیتال برای استخراج با کامپیوتر

بهترین ارزهای دیجیتال را در موبو ارز بررسی و مقایسه کنید تا به شما در درک نحوه استخراج ارز دیجیتال و انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای استخراج کمک کند:

استخراج ارزهای دیجیتال فرصتی را برای افراد فراهم می کند تا به صورت روزانه درآمد غیرفعالی کسب کنند. این فرآیندی است که از طریق آن گره های توزیع شده در یک بلاک چین رمزنگاری معین تراکنش های ارسال شده از طریق شبکه توسط سایر کاربران را تأیید می کنند. این گره ها یک کپی از بلاک چین درگیر را اجرا می کنند.

با توجه به اینکه تنها چیزی که نیاز دارید اتصال GPU، CPU یا ماینر ASIC به استخر استخراج است، به راحتی می توانید از استخراج درآمد کسب کنید.

استخرهای ماینینگ به بسیاری از ماینرها این امکان را می دهد که نرخ هش یا قدرت پردازش رایانه را با هم ترکیب کنند و بنابراین شانس برنده شدن در تأیید بلوک را افزایش می دهند. این به این دلیل است که فرآیند تأیید خود رقابتی است که در آن بسیاری از ماینرها برای تأیید یک بلوک با هم رقابت می کنند. فقط ماینر برنده جوایز مشخص شده را برنده می شود.

لیست بهترین ارزهای دیجیتال برای استخراج با کامپیوتر

 1. ECOS
 2. Minedollars
 3. Vertcoin
 4. Grin
 5. Monero
 6. ZCash
 7. Ravencoin
 8. Haven Protocol
 9. Ethereum Classic
 10. Litecoin
 11. Ethereum
 12. Monacoin
 13. Bitcoin Gold
 14. Aeternity

مقایسه ارزهای دیجیتال برتر

نام ارزاستفاده برایدسته بندیپلتفرم
ECOSسرمایه گذاری بلند مدتاستخراج ابری و ASICبلاک چین بیت کوین
Minedollarsاستخراج ارز دیجیتال با موبایلاستخراج ابری (ASIC و GPU)نامشخص
Vertcoinماینرهای انفرادیاستخراج GPU و FPGAبلاک چین Vertcoin
Grinبرنامه های کاربردی حریم خصوصیاستخراج پردازنده گرافیکی و ASICبلاک چین گرین
مونروماینرهای مبتدیاستخراج CPU و GPUبلاک چین مونرو
زی کشبرنامه های کاربردی حریم خصوصیاستخراج پردازنده گرافیکیبلاک چین زی کش
Ravencoinاستخراج کم هزینهاستخراج پردازنده گرافیکیبلاک چین ریون

در نتیجه، بهترین سکه ها و ارزهای دیجیتال برای استخراج امروزی، آنهایی هستند که گزینه های استخراج کم هزینه را ارائه می دهند. شروع به استخراج باید ارزانتر باشد. اگر به دنبال ارزان‌ترین ارز دیجیتال برای استخراج هستید، Monero و Ravencoin انتخاب خوبی خواهند بود. به عنوان مثال، Monero را می توان بر روی CPU هایی با منابع سخت افزاری معمولی کامپیوتر استخراج کرد.

با این وجود، اگر به دنبال سودآورترین ارزهای دیجیتال برای استخراج هستید، بیت کوین و اتریوم باید بهترین انتخاب شما باشند.

اکثر ارزهای دیجیتال برای استخراج حداقل به یک GPU نیاز دارند، اما سودآورترین آنها نیاز به سرمایه گذاری در ASIC دارد. می تواند گران باشد. با این حال، زمانی که سخت افزار و نرم افزار استخراج را آماده کردید، ماینینگ را در استخر استخراج ارز دیجیتال توصیه می کنیم.

شما یک کارمزد ماینینگ می پردازید، اما بیشتر استخرها از سود به دست آمده پورسانت دریافت می کنند، بنابراین حتی نگران پرداخت هزینه بدون کسب چیزی نباشید. استخرها درآمد شما را از ماینینگ افزایش می دهند، زیرا نرخ هش ماینینگ بسیار بالایی دارند که با ترکیب نرخ هش بسیاری از افراد به دست می آید. آنها بیشترین شانس را برای برنده شدن بلوک ها یا بلوک های ماینینگ نسبت به استخراج انفرادی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا