مقالات ارز دیجیتال

بازیگران زخم کاری ۲ بازگشت + بیوگرافی (کامل و جامع + عکس)

عاشقان سینمای ایران به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول به محض مشخص شدن نام بازیگران سریال، در جستجوی بیوگرافی بازیگران هستند و دسته دوم به محض اکران فصل دوم این سریال، به دنبال دانلود فصل دوم زخم کاری هستند.

انتخاب کیفیت و دانلود سریال زخم کاری

در این مطلب از سایت موبو ارز، ما تصمیم داریم شما را با بازیگران سریال ایرانی زخم کاری (Mortal Wound) مجموعهٔ نمایش خانگی به کارگردانی محمدحسین مهدویان ۱۴۰۰ آشنا کنیم.

داستان سریال زخم کاری ۲

آسیبی که مالک در فصل اول دیده است، زنده ماندن او را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است و حالا مدعیان تاج و تخت او، در تلاش هستند تا جای او بنشینند.

جواد عزتی در نقش مالک مالکی

۲۰ دی ۱۳۶۰، مردی در خانواده عزتی دیده به جهان گشود که نام آن‌را محمد جواد گذاشتند. جواد عزتی در دانشگاه سوره تحصیل کرده و از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در عرصه تئاثر و سینما شروع کرده است.

بازیگر نقش مالک مالکی در سریال زخم کاری ۲، در سریال‌های زیادی مانند مرد هزار چهره، دردسرهای عظیم، باغ مظفر، قهوه تلخ و… ایفای نقش کرده است.

او به عنوان بهترین بازیگر مرد جشنواره چلسی آمریکا در سال ۱۳۹۵ شده است. جواد عزتی در سال ۱۳۹۶ در جشن حافظ، برنده بهترین بازیگر مرد ماجرای نیمروز، شده است.

محمد جواد عزتی در سال ۱۳۸۵، با مه‌لقا باقری، بازیگر نقش مهناز در سریال زخم‌کاری ۱  و ۲ ازدواج کرده است.

رعنا آزادی ور در نقش سمیرا

برنده جایزه حافظ در سال ۱۴۰۰ به‌دلیل ایفای نقش در زخم کاری ۱ در سال ۱۴۰۰ در نقش سمیرا، کسی نبود جز رعنا آزادی ور.

رعنا آزادی ور در سال ۱۷ فروردین ۱۳۶۲ متولد شد. این بازیگر از سال ۱۳۸۲ پا به عرصه بازیگری گذاشت و در سال ۱۳۹۹ با مهدی پاکدل ازدواج کرد.

بازیگر نقش سمیرا در سریال زخم کاری ۲، اولین بار در فیلم مارمولک مقابل دوربین ظاهر شد. او در فیلم‌هایی چون شیرین، درباره الی و… بازی کرده و در ۳ سریال سرگیجه، جیران و زخم کاری حضور داشته است.

هانیه توسلی در نقش منصوره ریزآبادی

دوست دارید چه کسی نقش منصوره ریزآبادی در سریال زخم کاری بازی کند؟ آیا او می‌تواند نظر بیننده‌ها را جلب کند؟ قطعا اگر انتخاب شما هانیه توسلی باشد، می‌تواند نظر بیننده‌ها را جلب کند. (هانیه توسلی) منصوره ریزآبادی  در این سریال برادر ناصر ریزآبادی است.

کارنامه بازیگری هانیه توسلی، زاده ۱۴ خرداد ۱۳۵۸، پر و پیمون است. جهان با من برقص (۱۳۹۷)، نهنگ عنبر (۱۳۹۲)، به‌خاطر پونه (۱۳۹۱)، دهلیز (۱۳۹۰)، عصر روز دهم (۱۳۸۸)، وفا (۱۳۸۴)، شاهگوش (۱۳۹۲)، گیسو (۱۳۹۲) و زخم کاری در سال ۱۴۰۰، از آثاری هستند که هانیه توسلی در آن ایفای نقش کرده است.

منصوره سریال زخم کاری، در سال‌های ۱۳۸۲ و ۱۳۹۱ موفق شده است به‌عنوان بهترین بازیگر زن و بهترین بازیگر نقش اول زن، برنده تندیس زرین و سیمرغ بلورین را از آن خود کند.

😊 بازیگر جدید با نام شخصیت سیما نیز به فصل ۲ سریال زخم کاری اضافه شده است که در مقاله الناز ملک در زخم کاری می توانید اطلاعات بیشتری درمورد آن بدست آورید.

سید جواد هاشمی در نقش دستمالچی

اگر از مردم ایران بپرسند نام یک بازیگر نام ببرید که شهید می‌شود، انتخاب آن‌ها کسی جز سیدجواد هاشمی نیست.

سید جواد هاشمی در سریال زخم کاری ۱، در نقش دستمالچی بازی کرده است و یکی از بازیگران فصل ۲ این سریال است، نکته جالب این است که او در این سریال هنوز شهید نشده است؛ اما سکانسی از او در سریال زخم کاری منتشر شده است که در استخر بدون پیراهن نشسته است.

سیدجواد هاشمی پور اصل، در ۲۷ دی ۱۳۴۴ متولد شده است، او یک‌سال بعد از انقلاب ۵۷ فعالیت خود را آغاز کرده است.

اخراجی‌ها (۱۳۸۵)، اخراجی‌ها ۲ (۱۳۸۷)، اخراجی‌ها ۳ (۱۳۸۹) و معراجی‌ها با کارگردانی مسعود ده‌نمکی؛ دیدار (۱۳۸۷)، مختارنامه (۱۳۸۸)، معمای شاه و شیوع، فیلم و سریال‌هایی هستند که سیدجواد هاشمی در آن ایفای نقش کرده است.

سعید چنگیزیان در نقش ناصر ریزآبادی

بازیگر نقش ناصر ریزآبادی در سریال زخم کاری دو که به‌عنوان برادر منصوره ریزآبادی به ایفای نقش می‌پردازد، کسی جز سعید چنگیزیان نیست.

سعید که متولد ۲۲ آذر ۱۳۵۶ است، از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز کرده است. او در سریال‌هایی چون تفریق (۱۴۰۰) چهار راه استانبول (۱۳۹۶)، سارا و آیدا (۱۳۹۴)، دهلیز (۱۳۹۱) و… بازی کرده است. چنگیزیان با الهام کردا ازدواج کرده است.

سیاوش طهمورث در نقش نعمت ریزآبادی

سیاوش طهمورث که نقش نعمت ریزآبادی در سریال زخم کاری بازی کرده است، متولد ۳ اسفند ۱۳۲۵ است.

معکوس (۱۳۹۷)، معمای شاه (۱۳۹۵)، مینو (۱۳۹۷) خداداد (۱۴۰۱)، افسونگر (۱۳۹۲) و… فیلم‌هایی است که سیاوش طهمورث‌نیا در آن بازی کرده است.

الهه حصاری در نقش کیمیا

یکی از جوان‌ترین بازیگران سریال زخم‌کاری، الهه حصاری در نقش کیمیا است. این بازیگر، متولد ۱۸ مرداد ۱۳۶۹ در تهران است.

اولین فیلم‌هایی که این بازیگر ایرانی در آن ایفای نقش کرده است، تاکسی نارنجی (۱۳۸۷) و ونقطه‌ی شوم (۱۳۸۷) بود.

زنان ونوسی، مردان مریخی (۱۳۸۹)، بی‌تابی بیتا (۱۳۹۰)، کروکودیل (۱۳۹۶)، قلب یخی ۳ (۱۳۹۱)، هشت و نیم دقیقه (۱۳۹۵)، ممنوعه (۱۳۹۷) و… از سریال و فیلم‌هایی هستند که حصاری در آن بازی کرده است.

الهه حصاری تاکنون دو بار برنده بازیگر نقش اول زن شده است. یک‌بار در سال ۱۳۹۲ در فیلم نگران نباش سارا و بار دوم، در فیلم راند چهارم در سال ۱۴۰۰ موفق شد جایزه خود را دریافت کند.

کاظم هژیرآزاد در نقش احمد مظفری

کاظم هژیرآزاد بازیگری است که در نقش احمد مظفری در سریال زخم کاری ۱ و ۲ بازی می‌کند.

کاظم هژیرآزاد متولد ۱۳۲۹ است. او فرزند خود را در سال ۱۴۰۰ به دلیل کرونا از دست داد.  کاظم از سال ۱۳۴۹ در عرصه فیلم و سینما فعالیت می‌کند.

هژیرآزاد در  بیش ۱۹ فیلم سینمایی و بیش از ۸۰ مجموعه تلویزیونی بازی کرده است.

مسافر ری (۱۳۷۹)، مختارنامه (۱۳۸۳)، به نام پدر (۱۳۸۴)، بال‌های خیس (۱۳۹۰)، معمای شاه (۱۳۹۴)، وقت صبح (۱۳۹۸) و… سریال و فیلم‌هایی است که کاظم هژیرآزاد در آن بازی کرده است.

عباس جمشیدی فر در نقش اخوان

عباس جمشیدی‌فر که از اواخر دهه ۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز کرده است و در نقش اخوان در سریال  زخم کاری بازی می‌کند، متولد ۱۷ شهریور ۱۳۵۹ است.

شیشیلیک، چند میگیری گریه کنی ۲، زندگی به شرط چاقو، زیر نظر، تورنادو، بچه مهندس۱، ۲ و ۳، خانه اجاره‌ای، بزنگاه، تی ان تی، جوکر، موچین، ریکاوری و… از آثاری است که این بازیگر در آن ایفای نقش کرده است.

مائده طهماسبی در نقش سودابه

نقش سودابه در سریال زخم‌کاری ۲، به بازیگر بابلی به نام مائده طهماسبی رسیده است. این بازیگر ایرانی، متولد ۱۹ تیر ۱۳۳۶ است.

ماهده طهماسبی پس از بازگشت به ایران در سال ۱۳۷۷، فعالیت خود را آغاز کرد. او در سریال و فیلم‌هایی چون کت چرمی، علفزار، هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند، برف بی صدا می‌بارد، خداحافظ بچه، شمس‌العماره، رهایم کن و… بازی کرده است.

سارا حاتمی در نقش مائده ریزآبادی

یکی دیگر از جوان‌ترین بازیگران سریال زخم کاری در نش مائده ریزآبادی، سارا حاتمی، متولد ۱۳۸۴ است. این بازیگر از سال ۱۳۹۸، فعالیت خود را آغاز کرد.

ماهده ریزآبادی که به‌عنوان فرزند ناصر ریزآبادی با بازی (سعید چنگیزیان) در زخم‌کاری بازی می‌کند، نقش دختری ساده و سردرگم بازی می‌کند.

این بازیگر در فیلم کت چرمی و زخم کاری تاکنون بازی کرده است.

اکرم محمدی در نقش همسر ریزآبادی

آخرین بازیگر این لیست، کسی جز همسر ریزآبادی با بازی اکرم محمدی نیست . او که متولد ۱۳۳۷ است، از سال ۱۳۶۶ فعالیت خود را آغاز کرده است.

اکرم جعفری دارای یک فرزند است، از مجید جعفری جدا شده است.

ستایش، چمدان، مرد هزار چهره، زیر آسمان شهر ۳، پدر سالار و… جز فیلم‌های مشهوری هستند که اکرم محمدی در آن بازی کرده است.

به پایان این محتوا رسیدیم و ما شما را با خانواده ریزآبادی، مالک مالکی و ۷ تا از بازیگران اصلی سریال زخم کاری ۲ آشنا کرده‌ایم.

به‌نظر شما کدام یک از این افراد این لیست، جز بهترین بازیگران این سریال محسوب می‌شوند؟

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۵ / ۵. مجموع آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا