اخبار ارز دیجیتال

الناز ملک در زخم کاری + عکس و بیوگرافی کامل

شما بعد از دانلود فصل دوم زخم کاری، متوجه می‌شوید یک بازیگر ناشناخته به‌نام الناز ملک (سیما) در کنار بازیگران مشهوری چون جواد عزتی، مهران غفوریان، سیدجواد هاشمی و… بازی می‌کند! اما سیما کیست؟ در این مطلب از سایت موبو ارز، شما را با بیوگرافی، سال تولد، رنگ چشم، وضعیت تاهل و… خانم ملک آشنا می‌کنیم.

بیوگرافی الناز ملک، بازیگر نقش سیما در سریال زخم کاری

الناز ملک پور در 19 آذر 1374 به دنیا آمد. برخی از سایت‌ها اعلام کرده‌اند که این بازیگر متولد سال 1372 است. رنگ موی این بازیگر 174 سانتی‌متری،  قهوه‌ای است و رنگ چشمان او سبز است. بر اساس اطلاعات حذف شده در تاریخ 31 دسامبر 2023، رشته تحصیلی این بازیگر، علوم مهندسی و صنایع است.

ملک، بازیگر سریال زخم‌کاری یکی از دانش‌آموختگان موسسه آزاد بازیگری امین تارخ و فرزاد موتمن است. یکی از مشهورترین سریال‌هایی که این بازیگر در آن ایفای نقش کرده است، سریال سقوط است. او در این سریال با نام آیسان مقابل دوربین ظاهر شده بود.

مقاله پیشنهادی: بازیگران فصل دوم زخم کاری

سقوط، 2 فیلم کوتاه به‌نام‌های «کافه فراموشی» و «چاه سرخ»، دو نمایش به‌نام‌های «مکبت» و «ایوب خان» و سریال آنتن، از آثاری است که این بازیگر در آن ایفای نقش کرده است. هیچ عکس و اخباری در مورد وضعیت تاهل، تعداد افراد خانواده و… این بازیگر در دست نیست و احتمال دارد که الناز ملک مجرد باشد.

سابقه بازیگری الناز ملک پور در سینمای ایران

در سال 1401، دو سریال آنتن و سقوط اکران شدند که در این دو سریال، نام بازیگر تازه کاری چون الناز ملک دیده می‌شود. سریال سقوط، عامل محبوبیت این بازیگر شده است.

آنتن

شخصیت اول این سریال بعد از فوت همسرش، برای شرکت در کنکور تلاش می‌کند. تلاش‌های او نتیجه می‌دهد و در رشته پزشکی وارد دانشگاه می‌شود. گوهر که شخصیت اول سریال آنتن است، هم دانشگاهی نوه‌اش می‌شود.

مرجانه گلچین، بهنام تشکر، پژمان جمشیدی و… بازیگران سریال آنتن هستند.

سقوط

شخصیت اول این سریال که برای ماه‌عسل راهی ترکیه می‌شوند، توسط داعش به مشکل روبرو می‌شوند و حمید فرخ‌نژاد برای نجات آن‌ها تلاش می‌کند و آیسان با بازی الناز ملک دچار…

نقش الناز ملک در سریال زخم کاری

سیما، نامی است که نویسندگان سریال زخم کاری برای بازیگر ایرانی، الناز ملک انتخاب کرده‌اند. این بازیگر در فصل اول بازی نکرده است؛ اما در فصل دوم قرار است جز بازیگران اصلی باشد.

سن الناز ملک در سریال زخم کاری 2

در زمان اکران فصل اول زخم کاری در سال 1400، الناز ملک حدود 24 تا 25 سال سن داشته است. این بازیگر در فصل 1، جز بازیگران این سریال نبوده است؛ ولی زخم کاری 2 در سال 1402 اکران شده است و الناز در این فصل حدود 27 تا 28 سال سن دارد.

شریک زندگی الناز ملک در سریال زخم کاری

بعد از پخش قسمت اول از فصل دوم این سریال، اطلاعات بیشتری در خصوص این بازیگر در سریال زخم کاری – بازگشت در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سیمای سریال زخم کاری 2، کسی جز الهام ملک پور نیست. این بازیگر در فصل پاییز سال 1374 متولد شده است. چیزی که ظاهر این بازیگر را خاص کرده است، رنگ چشمان او است. چشمان این بازیگر سبز رنگ است و سابقه بازی در سریال‌هایی چون آنتن و سقوط در کارنامه ملک‌پور وجود دارد.

نقش این بازیگر دهه هفتادی در سریال آنتن زیاد ملموس نبود؛ اما سقوط، عامل محبوبیت ملک‌پور شده است. احتمال محبوبیتِ بیشتر ملک‌پور بعد از پخش اول سریال زخم کاری بیشتر می‌شود. دلیل آن هم این است که شما در این صفحه حضور دارید و به‌دنبال کشف زندگی این بازیگرر جوان هستید.

اگر یک خبرنگار در مقابل شما ظاهر شود و بپرسد که به سبک بازی بازیگری چون سیما (الهام ملک) در سریال زخم کاری چه امتیازی می‌دهید، شما چه پاسخی می‌دهید؟ در قسمت نظرات، دیدگاه خودتان را از 1 تا 10 بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا