🚨 اخبار ارز دیجیتال

راز برندسازی موفق با Web3: علم انتخاب

یک چیز دیگر، این هنر یا جادو نیست. برندسازی علمی دارد.

طبیعت انسان تصمیم گیری را دشوار می کند. انتخاب یک گزینه اغلب به معنای رها کردن گزینه دیگر، نیاز به تحلیل و تفکر دقیق و گرفتن انرژی است. به همین دلیل است که اصطلاح “خستگی تصمیم” برای توصیف ناتوانی در اتخاذ تصمیمات صحیح پایدار ابداع شد.

با این حال، در بازاریابی ارزهای دیجیتال، ناتوانی در انتخاب به عنوان یک ویژگی جهانی به جای یک اشکال در نظر گرفته می شود. برای بنیانگذاران، هیچ چیز مانند آزادی این نیست که همیشه همه چیز برای همه باشد. درست؟ در وب‌سایت، مطالب سرمایه‌گذار، کاغذهای سفید، کانال‌های اجتماعی و وبلاگ خود، به خود می‌بالید که «این برند همه چیز در مورد فناوری است».

اما همه چیز مربوط به جامعه است. امنیت، اعتماد و حریم خصوصی را فراموش نکنید. و البته همه شما به تخریب، انقلاب و نمایی گرایی فکر می کنید.

اگر می توانید مردم را خوشحال کنید، چرا لامبو را به ماه پرتاب نکنید؟

از خیال بافی دست بردارید

برای اینکه یک برند موثر باشد، باید اثری از خود به جای بگذارد. هر تعامل بین یک مشتری و یک شرکت، مهم نیست که چقدر عمیق به یاد ماندنی است، به منظور کمک به ترک آن علامت است. همیشه همان علامت است، در همان مکان. این چیزی است که برای برند شدن (البته به صورت استعاری) برای همیشه لازم است.

بنابراین برای دستیابی به این اثر، برندهای قوی مطمئن می شوند که پیام هایشان سازگار است. باید مختصر، واضح و مشخص باشد. همچنین باید به راحتی قابل درک، قابل اعتماد و مرتبط باشد. تنها در این صورت نام تجاری شما شروع به شکل گیری می کند. اما اول از همه باید انتخاب کنید. بسیاری از موفق ترین برندهایی که می شناسیم با یک پیشنهاد فروش واحد و منحصر به فرد (USP) نام خود را به ثبت رسانده اند.

وقتی به خودرویی مانند ولوو فکر می کنید، به ایمنی گره خورده است. آنها برای چندین دهه از یک کلمه با یک نیاز و یک موقعیت استفاده کردند. برای مثال، برای کوکاکولا، همیشه واقعی است. همیشه می توانید بفهمید که چه زمانی کوکاکولا می نوشید که کوکاکولا نیست. دستور العمل ها و محصولات ممکن است از کشوری به کشور دیگر کمی متفاوت باشد، اما مارک های کک جهانی هستند.

به جامعه ای بپیوندید که می تواند آینده را تغییر دهد. حلقه نوآوری کوین تلگراف رهبران فناوری بلاک چین را گرد هم می آورد، متصل می کند، همکاری می کند و در معرض دید قرار می دهد. اکنون درخواست دهید

نایک «Swoosh» و «Just do it» را دارد. همه تصاویر، همه همکاری‌های ورزشکاران، همه محصولات و حتی پلتفرم NFT، این برند است که همه آن‌ها را در کنار هم نگه می‌دارد.

خوب، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ سرگرم کننده؟ ایمنی؟ سرعت؟ انجمن؟ راحتی؟شما طیف وسیعی از گزینه ها دارید، اما این را درک کنید: شما باید مایل به تعهد باشید یکی.

نقطه شیرین موقعیت خود را پیدا کنید

فهمیدم. شما انجام دادید. از کجا شروع کنم؟یک انتخاب عاقلانه این است که با برداشت فعلی خود شروع کنید. شما در بازار فعال بوده اید و قبلاً آگاهی از نام تجاری را ایجاد کرده اید، عمداً یا غیرعمدی. نام تجاری شما در حال حاضر به چه نیازها و ویژگی های مرتبطی پاسخ می دهد؟مرتبط ترین نیازهایی که فعالانه به آن ها می پردازید کدامند؟

جامعه بهترین منبع اطلاعات برای پاسخ به این سوالات است. نظرسنجی‌ها، نظرسنجی‌های رسانه‌های اجتماعی، یا صرفاً استخراج داده‌ها و ارتباطات کاربر موجود برای بینش، همگی می‌توانند ورودی ارزشمندی را برای حمایت و تأیید تصمیم‌ها ارائه دهند.

با این حال، هنگامی که درک کردید مشتریان شما چگونه برند شما را درک می کنند و چگونه برند شما نیازهای آنها را برآورده می کند، می توانید این دانش را با چشم انداز، نقشه راه و حتی قابلیت های شرکت خود ترکیب کنید. با استفاده از این فرمول، می توانید یک برند معتبر و بلندپروازانه و چشم انداز برند شکل دهید که شرکت شما را گرد هم می آورد و به مشتریان احتمالی دلیلی برای ایستادن در کنار شما می دهد.

خبر خوب: تاثیر متحول کننده است

بازاریابی خوب یک سمفونی است. کانال های مختلف باید هماهنگ شوند، اما قبل از هر چیز همه آنها باید یک امتیاز را پخش کنند. هنگامی که آن را به دست آوردید، می توانید هر ساز را بنوازی و از هارمونی هایی که همگی ترکیب می شوند، زنگ می زنند و رشد می کنند لذت ببرید.

حتی بهتر از آن، همه اعضای تیم شما واضح هستند و می توانند هدف برند شما را به اشتراک بگذارند. به خودی خود قدرتمند است. اما بسیار فراتر از آن، قوی، مختصر، مرتبط و واضح است، همانطور که چندین دهه درس برندسازی از کالاهای مصرفی، خدمات مالی و تقریباً هر صنعت دیگری در سراسر جهان نشان می‌دهد. برقراری یک ایده فروش معتبر و منحصر به فرد منجر به سود بیشتر می‌شود.

یک چیز دیگر، این هنر یا جادو نیست. برندسازی علمی دارد.

وجود دارد دندان ها درست و غلط.وجود دارد دندان ها این مکان عالی برای موقعیت‌یابی برند است تا نیازهای مرتبط و خاص را به روشی قابل اعتماد و منحصر به فرد برآورده کند. این یک بازی حدس زدن نیست که در اتاق هیئت مدیره با تیم خلاق خود انجام دهید. روانشناسی است و هنگامی که آن را دارید، باید آن را به یک ایده فروش منحصر به فرد گره بزنید. به یک داستان برند.

آیا برای انتخاب آماده هستید؟

ژرمن یکی از بنیانگذاران و مدیر روابط عمومی THE RELEVANCE HOUSE است که یک آژانس برندسازی و بازاریابی متمرکز بر بلاک چین و وب ۳ است.


این مقاله از طریق حلقه نوآوری Cointelegraph منتشر شده است، یک سازمان مورد تایید مدیران ارشد و کارشناسان در صنعت فناوری بلاک چین که آینده را از طریق قدرت ارتباط، همکاری و رهبری فکری می سازد. نظرات بیان شده لزوما منعکس کننده نظرات Cointelegraph نیست.

درباره حلقه نوآوری Cointelegraph بیشتر بدانید و ببینید آیا واجد شرایط هستید یا خیر

نویسنده: German Ramirez

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا