🚨 اخبار ارز دیجیتال

علت خاموش شدن گوشی سامسونگ A50+راه حل ارائه شده موبو۹۸

مشکل خاموش شدن A50 سامسونگ یکی از مشکلات رایج در این مدل است و قصد داریم در این مقاله به بررسی دلایل خاموش شدن A50 سامسونگ بپردازیم. مشکل خاموش شدن تلفن همراه A50 یکی از مشکلات رایج و رایج در این مدل است. مشکل خاموش شدن شایع ترین مشکلی است که توسط کاربران به ما گزارش می شود، بنابراین این مشکل در تمام گوشی های سامسونگ A50 که در سراسر جهان ضبط شده اند وجود دارد. در این مقاله که توسط تیم تعمیرات موبایل اصفهان موبوسرویس گردآوری شده است، قصد داریم به علل و راه حل های خاموش شدن گوشی سامسونگ A50 بپردازیم.

بسیاری از کاربران گزارش می دهند که گوشی های سامسونگ A50 آنها بدون هیچ دلیلی مانند ضربه، فشار به گوشی، رطوبت، ناگهان خاموش می شود و اصلا روشن نمی شود. پیشنهاد ما این است که حتماً روش هایی را که برای حل مشکل خاموش شدن A50 سامسونگ پیشنهاد کرده ایم، طبق روش های ذکر شده تست کنید. برای موارد تخصصی گوشی را به مرکز موبوسرویس تخصصی تعمیرات موبایل سامسونگ در اصفهان ارسال کنید.

کالیبراسیون و شارژ سامسونگ A50 یکی از دلایل اصلی خاموش شدن گوشی موبایل سامسونگ A50 باتری این مدل است. ممکن است گوشی A50 شما به دلیل کم بودن باتری ناگهان خاموش شود و بهتر است ابتدا گوشی موبایل را نیم ساعت یا یک ساعت شارژ کنید. سپس پس از شارژ می توانید باتری گوشی را کالیبره کنید. همچنین می توانید مراحل زیر را برای کالیبره کردن باتری دنبال کنید.

نمایندگی شیائومی اصفهان

• ابتدا باتری سامسونگ A50 را کاملا خالی کرده و گوشی را خاموش کنید. • گوشی را به شارژر وصل کنید تا ۱۰۰% شارژ شود. همچنین حتما از شارژر اصلی برای شارژ استفاده کنید و سعی کنید در هنگام شارژ از گوشی استفاده نکنید. • پس از ۲ ساعت شارژ، گوشی را از شارژر جدا کنید. • گوشی را خاموش و دوباره روشن کنید. • تا زمانی که باتری تمام شود از تلفن استفاده کنید. • همچنین مراحل بالا را ۲ تا ۳ بار تکرار کنید.

راه اندازی مجدد برای رفع مشکل خاموشی A50 سامسونگ راه اندازی مجدد گوشی در نگاه اول کار بسیار ساده ای است، اما بسیاری از مشکلات نرم افزاری کوچک را برطرف می کند و سیستم گوشی را به گونه ای تازه می کند که یکی از بهترین گزینه ها برای حل مشکل خاموش شدن A50 سامسونگ است. برای این کار ابتدا دکمه کاهش صدا را به طور همزمان با دکمه پاور به مدت ۸ تا ۱۰ ثانیه نگه دارید تا گوشی خاموش و روشن شود.

برای رفع خاموش شدن ناگهانی A50، موبایل را با حالت ایمن بوت کنید عدم وجود اشکالات نرم افزاری نیز می تواند باعث خاموش شدن Samsung A50 شود، بنابراین برنامه های از پیش نصب شده ویروس ها یا بدافزارهایی هستند که می توانند باعث خاموش شدن ناگهانی Samsung A50 با تداخل شوند.

پیشنهاد ما این است که گوشی خود را در حالت ایمن قرار دهید. به حالت امن بروید. (حالت ایمن حالتی است که در آن تمام برنامه های نصب شده به طور موقت غیرفعال می شوند) برای قرار دادن گوشی در حالت ایمن می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

• ابتدا با فشردن دکمه پاور گوشی را خاموش کنید.

• پس از خاموش شدن کامل تلفن، دکمه روشن/خاموش را فشار داده و نگه دارید تا لوگوی سامسونگ ظاهر شود.

پس از ظاهر شدن لوگوی سامسونگ، بلافاصله دکمه کاهش صدا را نگه دارید.

• تکمیل این حالت ۳۰ ثانیه طول می کشد.

•بعد از روشن شدن کامل گوشی اگر دقت کنید در قسمت پایین سمت چپ Safe Mode را نشان می دهد. پس از اجرا و نشان دادن حالت ایمن روی صفحه و گوشی، به طور کامل ظاهر شد و بدون هیچ مشکلی مانند قبل کار کرد. ابتدا باید برنامه را از آخرین برنامه ای که روی تلفن همراه خود نصب کرده اید حذف کنید. پس از حذف هر برنامه، گوشی را یکبار خاموش و روشن کنید. اگر مشکل حل شد مایکل از برنامه حذف شده است و اگر مشکل برطرف نشد باید برنامه های زیر را حذف کنید و دوباره امتحان کنید.

پاک کردن حافظه پنهان یا Cache Partition برای رفع مشکل خاموش شدن و روشن نشدن گوشی A50 سامسونگ

بخشی از حافظه تلفن همراه، حافظه کش یا پارتیشن کش است که سیستم عامل گوشی به طور خودکار اطلاعات را برای اجرای سریع ذخیره می کند. گاهی اوقات اطلاعات موجود در حافظه نهان یا حافظه پنهان باعث اختلال در کار می شود و باعث خرابی در هنگام راه اندازی می شود. علائمی مانند گیر کردن گوشی روی لوگو هنگام روشن شدن وجود دارد، بنابراین پاک کردن حافظه نهان می‌تواند راهی موثر برای رفع مشکل خاموش شدن A50 باشد، بنابراین مراحل زیر را دنبال کنید.

• تلفن همراه A50 را به طور کامل خاموش کنید. • کلید پاور را به همراه کلید افزایش صدا به طور همزمان فشار دهید. به محض ظاهر شدن لوگوی سامسونگ، دکمه ها را رها کنید. • کلید کاهش صدا را چندین بار فشار دهید و گزینه Wipe Cache Partition را انتخاب کنید. • برای تایید این گزینه دکمه پاور را فشار دهید. • با استفاده از دکمه کاهش صدا گزینه Yes را انتخاب کرده و دکمه پاور را فشار دهید تا گزینه مورد نظر تایید شود. • اکنون وقتی پارتیشن کش کامل شد، راه اندازی مجدد نشان داده می شود. • در نهایت کلید پاور را برای تایید و راه اندازی مجدد گوشی فشار دهید.

مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی

بازنشانی کارخانه یا ریست فکتوری برای رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی سامسونگ A50

آخرین روشی که کاربر می تواند برای رفع مشکل خاموش و روشن نشدن Samsung A50 اعمال کند، ریست فکتوری یا فکتوری ریست است و همچنین مراقب باشید که پس از ریست فکتوری، تمامی اطلاعات و برنامه های شما بر روی آن نصب شود. تلفن، آنها حذف خواهند شد، بنابراین بهتر است قبل از انجام بازنشانی به تنظیمات کارخانه، به پشتیبان گیری از تمام اطلاعات تلفن خود دسترسی داشته باشید.

همچنین مراحل زیر را برای بازنشانی کارخانه ای تلفن همراه A50 خود دنبال کنید. • گوشی را کاملا خاموش کنید. کلید افزایش صدا و کلید پاور را همزمان فشار دهید. به محض ظاهر شدن لوگوی گوشی، کلیدها را رها کنید. • با استفاده از کلید کاهش صدا، Wipe data – Factory Reset را انتخاب کنید. برای تأیید، کلید روشن/خاموش را فشار دهید. • کلید کاهش صدا را برای انتخاب Yes / Clear User Data انتخاب کنید. • کلید پاور را برای تایید گزینه فشار دهید. • اکنون وقتی بازنشانی کارخانه ای کامل شد، راه اندازی مجدد ظاهر می شود. • برای تایید دکمه پاور را فشار دهید.

علت خاموش شدن گوشی سامسونگ A50+راه حل ارائه شده موبو98

سیاه شدن صفحه نمایش گوشی سامسونگ A50 و خاموش شدن موبایل A50

این امکان وجود دارد که گوشی شما به طور ناگهانی روی صفحه سیاه شود، ابتدا باید مشخص کنید که آیا مشکل این است که صفحه نمایش روی LCD موبایل سوخته و صفحه سیاه می شود یا گوشی کاملا خاموش است. برای تعیین این موضوع بهتر است با شماره تلفن همراهی که از قبل در گوشی بود تماس بگیرید، اگر تلفن زنگ زد و جواب داد مشخص است که گوشی روشن است و صفحه نمایش مشکل دارد و ال سی دی اصفهانا گوشی نیاز به تعویض دارد، پس بهتر است این روش را امتحان کنید. و نتیجه مانند بالا شد، پیشنهاد می کنیم مقاله حل مشکل LCD مشکی گوشی A50 را مطالعه کنید.

آبخوردگی و ضربه خوردن

تلفن های همراه همیشه در معرض خطر ضربه هستند، بنابراین اگر گوشی موبایل سامسونگ A50 شما پس از ضربه زدن خاموش شده یا مایعات به آن نفوذ کرده و دیگر روشن نمی شود، به احتمال زیاد گوشی شما مشکل سخت افزاری دارد. در نتیجه بهترین گزینه این است که گوشی را به یک تعمیرکار خبره تلفن همراه بسپارید تا گوشی مورد عیب یابی و سرویس قرار گیرد.

 

همچنین توجه داشته باشید که اگر هیچ یک از روش های فوق در رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی سامسونگ A50 موثر نبود، بهتر است گوشی خود را به مرکز معتبر تعمیرات تلفن همراه موبوسرویس اصفهان، متخصص در زمینه تعمیرات موبایل منطقه اصفهان ارسال کنید یا به آدرس زیر ارسال نمایید. شخص یا از طریق پست جهت تعمیر و بازرسی چون مشکل گوشی شما تخصصی تر است و باید توسط یک تکنسین مجرب تشخیص داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا