اخبار ارز دیجیتال

چگونه پروژه های رمزنگاری خوب و بد را تشخیص دهیم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در اینجا ۱۰ نقطه داده وجود دارد که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا یک پروژه ارزش سرمایه گذاری را دارد یا اینکه باید به هر قیمتی از آن اجتناب کرد.

دنیای ارزهای دیجیتال مکانی دشوار برای سرمایه گذاری است و می تواند ریسک های ذاتی برای سرمایه داشته باشد. درک نحوه تمایز بین پروژه های خوب و بد می تواند تفاوت بین یک جاده پر دست انداز یا یک سفر صاف باشد.

در اینجا ۱۰ نقطه داده وجود دارد که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا یک پروژه ارزش سرمایه گذاری را دارد یا اینکه باید به هر قیمتی از آن اجتناب کرد.

سودمند – متمایز کننده

سودمندی یک پروژه رمزنگاری می تواند تفاوت بین موفقیت یا شکست یک پروژه باشد. دلیل این امر این است که طول عمر با ارزش افزوده بخش مهمی در تعیین ماندگاری یک ارز دیجیتال است. بالاخره اگر ارزشی ندارد هدفش چیست؟

بدون هدف و ارزش، تقاضا ممکن است کاهش یابد و در نهایت پروژه ممکن است وجود نداشته باشد.

درصد توکن های دارنده برتر: داده بهترین دوست شماست

حالا، این ممکن است یک انتخاب عجیب به نظر برسد، درست است؟

به عنوان مثال، فرض کنید یک پروژه را پیدا کرده اید و ۸۰ درصد توکن ها در اختیار ۱۰۰ دارنده برتر هستند. در آن صورت، اکثریت ممکن است توسط تیم پراکنده یا تحت تسلط نهنگ ها باشند، و در نتیجه قیمت ممکن است به راحتی دستکاری شود.

بازاریابی با در نظر گرفتن جوایز

نظارت بر پروژه مطمئناً یک جنبه مهم است. به بیان ساده، هر گونه گسترش، خواه سرمایه گذاری، ایجاد تعامل، ساختن یک جامعه یا محصول باشد، نیازمند بازاریابی است. پیگیری یا پیگیری همه اعلامیه های پروژه های نوپا اغلب خسته کننده است. جمع‌آوری‌کننده‌های داده به شما کمک می‌کنند تا از اطلاعیه‌ها و تغییرات پروژه مطلع شوید.

توزیع نشانه: به اعداد نگاه کنید

توزیع توکن معتبر برای یک پروژه برای جلب اعتماد سرمایه گذاران بالقوه ضروری است. توزیع ضعیف توکن می تواند منجر به تمرکز توکن، عدم تمرکززدایی، تضاد منافع و کمبود نقدینگی شود. این مسائل می تواند اعتبار پروژه را به طور جدی تضعیف کند، مانع رشد و پذیرش شود و در نهایت منجر به دستکاری ارزش رمزی شود.

Tokennomics: در اینجا باید مراقب باشید

عرضه، تقاضا، توزیع، طول عمر – لیست ادامه دارد. همه اینها و موارد دیگر را می توان تحت بخش Tokenomics پروژه قرار داد. به همین ترتیب، همه اینها نقش مهمی در تعیین خوب یا بد بودن یک پروژه در توکنومیک دارند. اگر اعداد مهم هستند و در دراز مدت خوب به نظر نمی رسند، احتمال دوام پروژه شما بیشتر است.

جامعه کلیدی است

یک جامعه قوی می تواند ارزش مطلق بیافزاید زیرا ستون فقرات تقریباً هر پروژه ای را فراهم می کند و ثبات، تعامل و اعتمادی را که پروژه ها به شدت می خواهند را فراهم می کند.

یک جامعه ضعیف یا غیرموجود تمایل به عدم اعتماد یا علاقه نشان می دهد و می تواند شاخص ضعیفی برای سرمایه گذاری باشد. ممکن است منجر به بهبود در

تیم پروژه: چه کسی چه کسی است

همه چیز در تیم‌ها قوی‌تر است و در پروژه‌های کریپتو هم همین‌طور است. تیم‌ها می‌توانند احتمال موفقیت را تعیین کنند. ترکیب استعداد و تجربه باعث می شود پروژه ها دوام بیشتری داشته باشند و همچنین به ایجاد اعتماد و جنبه های مشترک کمک می کند.

نقشه راه: برای کسانی که می خواهند دنبال کنند

همه ما می دانیم که وقتی گم می شوید یک نقشه قابل اعتماد چقدر اهمیت دارد، اما تصور کنید که نقشه راه به وعده های خود عمل نمی کرد و مناطقی وجود داشتند که گم شده بودند. مشکلات ممکن است به وجود بیایند، به خصوص وقتی صحبت از اعتماد باشد.

خوب، این در مورد نقشه راه پروژه های کریپتو صدق می کند. اگر ضرب الاجل ها و وعده ها رعایت نشود، نه تنها سرمایه گذاران را تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه گسترش و اعتبار نیز از بین می رود. تعیین اینکه آیا نقشه‌های راه دنبال می‌شوند و اهداف برآورده می‌شوند، برای تعیین اینکه آیا یک پروژه ارز دیجیتال ارزش سرمایه‌گذاری را دارد یا خیر، بسیار مهم است.

آدرس فعال

تعداد آدرس‌های فعال در پروژه‌های ارز دیجیتال می‌تواند اطلاعات مهمی را ارائه دهد. آدرس‌های فعال تعداد آدرس‌های منحصربه‌فردی را نشان می‌دهند که در یک بازه زمانی خاص، تراکنش‌هایی را در یک شبکه بلاکچین خاص ارسال یا دریافت کرده‌اند. هرچه تعداد آدرس‌های فعال بیشتر باشد، تعامل پایگاه کاربر شما قوی‌تر است.

تعداد کم آدرس‌های فعال ممکن است نشان‌دهنده عدم علاقه یا اعتماد، یا برعکس، مشکلات پروژه در کل باشد. این یک منطقه قابل اعتماد است که باید هنگام تعیین اینکه آیا یک پروژه در حال حاضر خوب است در نظر گرفت.

آن لیست های صرافی خوب قدیمی

پروژه های کریپتو با جلب توجه عمومی و در دسترس شدن مورد توجه قرار می گیرند. این دقیقاً همان کاری است که لیست های صرافی انجام می دهند. هر چه یک توکن در صرافی‌های بیشتری در دسترس باشد، به دلایل زیادی از جمله دسترسی، ثبات، رشد و تعامل، احتمال موفقیت آن بیشتر است. هرچه صرافی بزرگتر باشد، بهتر است، بنابراین فهرستی از صرافی‌های متعدد و ردیف‌های آنها می‌تواند نشانگر بهتری را هنگام جستجوی نشانه‌هایی از خوب یا بد بودن یک پروژه ارائه دهد.

خلاصه پایانی

به طور کلی، هنگام تصمیم گیری در مورد خوب یا بد بودن یک پروژه، فاکتورهای زیادی باید در نظر گرفته شود. اینها ۱۰ نقطه داده هستند که ما معتقدیم به شما کمک می کند تا بسیاری از فرآیندهای تصمیم گیری را رمزگشایی کنید و با ارزش ترین پروژه ها را برای سرمایه گذاری در آنها انتخاب کنید.

هنگامی که ما بر آنچه که یک پروژه خوب را از پروژه بد متمایز می کند تمرکز می کنیم، به خود پروژه فکر می کنیم، ابزار منحصر به فرد آن که توسط توکنومیک ها هدایت می شود و توسط قراردادهای هوشمند اجرا می شود، و ارزش پولی تعیین شده برای جذب مالکان جدید. بدون در نظر گرفتن انگیزه ها.

اطلاعات ارائه شده در اینجا سرمایه گذاری، مالیات یا مشاوره مالی نیست. لطفاً برای مشاوره در مورد وضعیت خاص خود با یک متخصص واجد شرایط مشورت کنید.

Ilias Salvatore رهبر محصول و برند Flooz Trade است. Flooz Trade مکانی برای خرید، تجارت و ردیابی ارزهای دیجیتال با داده ها و هشدارهای لحظه ای است.


این مقاله از طریق حلقه نوآوری Cointelegraph منتشر شده است. حلقه نوآوری کوین تلگراف یک سازمان تأیید شده متشکل از مدیران ارشد و کارشناسان در صنعت فناوری بلاک چین است که از طریق قدرت ارتباط، همکاری و رهبری فکری در حال ساختن آینده هستند. نظرات بیان شده لزوما منعکس کننده نظرات Cointelegraph نیست.

درباره حلقه نوآوری Cointelegraph بیشتر بدانید و ببینید آیا واجد شرایط هستید یا خیر

نویسنده: Ilias Salvatore

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا