اخبار ارز دیجیتال

حذف اکانت شیائومی بعد از ریست فکتوری + راه حل قفل شدن اکانت شیائومی

در این مقاله از وب سایت موبو ارز به موضوع حذف اکانت شیائومی بعد از ریست فکتوری پرداخته ایم و همچنین راه حل هایی را برای باز کردن قفل شدن اکانت شیائومی ارائه داده ایم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

در این مقاله از وب سایت موبو ارز به موضوع حذف اکانت شیائومی بعد از ریست فکتوری میپردازیم و را حل هایی را جهت رفع مشکل قفل شدن اکانت شیائومی میپردازیم و راهنمایی های تست شده و قطعی جهت رفع این مشکل میپردازیم. با ما همراه باشید.

شیائومی برند معروف و محبوب چینی در سال های اخیر سهم زیادی را از بازار به دست گرفته است و غوغای زیادی را بر پا کرده است و رقابت خود را با دیگر شرکت های موبایل در سال های اخیر شروع کرده است. قفل اکانت شیائومی برای امنیت بیشتر اطلاعات شما در برابر افراد ناشناس طراحی شده است که از اطلاعات شما سواستفاده ایی نشود، همچنین برخی افراد بخاطر دانلود از می استور اقدام به فعال سازی می اکانت میکنند و برای استفاده خود اکانت شیائومی میسازند.

همچنین شما عزیزان باید در هنگام نصب و فعال سازی می اکانت اطلاعاتی که وارد میکنید را یادداشت کنید تا بعد از اپدیت یا ریست کارخانه کردن به مشکل برنخورید و اطلاعات لازم را داشته باشید. به هرحال در ادامه روش هایی را جهت حذف اکانت شیائومی بعد از ریست فکتوری را عنوان کرده ایم.

حذف قفل mi account

برای حذف می اکانت شیائومی یا همان می اکانت همانند حذف دیگر حساب ها یک پروسه‌ای باید طی شود همچنین ما طبق آموزشی که در اختیار شما گذاشته ایم می توانید به راحتی حذف حساب کاربری شیائومی خود را انجام دهید و قفل شدن اکانت شیائومی را غیر فعال کنید.

حذف اکانت شیائومی بعد از ریست فکتوری

گشودن قفل پس از بازیابی به تنظیمات کارخانه شیائومی

علم تعمیرات موبایل همانند دیگر تکنولوژی ها دائما در حال اپدیت و پیشرفت است و روزانه اطلاعات زیادی این حوزه وارد میشود همچنین برای گشودن قفل می اکانت بهد از ریست فکتوری نیر اطلاعات و ترفند هایی روزانه منتشر میشود. با روش های زیادی میشود که رمز اکانت را بازیابی کرد البته به به مدل گوشی بستگی دارد و بعد از بازیابی رمز می اکانت میتوان به اطلاعات داخل گوشی دسترسی پیدا کنید. در ادامه به حذف اکانت شیائومی بعد از ریست فکتوری میپردازیم.توجه کنید که اگر در اهواز هستید این امکان وجود دارد که تمامی خدمات تعمیری خود را با خیال راحت به نمایندگی شیائومی اهواز بسپارید.

از بین بردن قفل mi account و حذف حساب mi شیائومی

همانطور که در بالا گفتیم علت قفل شدن اکانت شیائومی بعد از ریست فکتوری وار کردن و ساخت این اکانت توسط خودتان است که به علت امنیت بالای گوشی های شیائومی بعد از اپدیت گوشی بر ر.وی قفل می اکانت شیائومی گیر کرده و اجازه دسترسی به اطلاعات و کار با گوشی را نمیدهد و تنها در صورتی که اطلاعات اکانت ساخته شده را وارد نکنید اجازه ورود نخواهید داشت. پس توجه کنید که روشی برا یاز بین بردن قفل mi account وجود ندارد و باید حتما اطلاعات ورود به می اکانت که قبلا وارد کرده اید را بزنید تا اجازه ورود داشته باشید همچنین راه حل هایی توسط نمایندگی رسمی تعمیرات شیائومی ارائه شده است که شما باز کردن قفل می اکانت را باز کرد و به گوشی دسترسی کامل داشت.

this device is locked حل مشکل

ارور this device is locked را زمانی میبینید که گوشی شما قفل شده است و قفل اکانت شیائومی میباشد و باید اطلاعاتی که قبلا برای ساخت اکانت شیائومی وارد کرده اید را بزنید تا گوشی بصورت خودکار وارد گوشی شود اگر اطلاعات خواسته شده را ندارید باید گوشی را به نمایندگی شیائومی معرفی شده در پایین سایت بسپارید تا مشکل گوشی شما را حل کنند.

حذف اکانت شیائومی بعد از ریست فکتوری

چگونه اکانت شیائومی را حذف کنیم

حل مشکل قفل شدن اکانت شیائومی

در سایت های مختلفی روش های متنوعی را برای بازکردن قفل شیائومی اکانت ارائه داده اند اما آیا همه آن روش ها جواب میدهد؟ آیا نتیجه مطلوبی بعد از انجام ان روش ها به دست میاید؟ جواب این سوالات بستگی به وضعیت گوشی و مدل گوشی دارد زیرا هر چقدر مدل گوشی بالاتر باشد باز کردن ان نیز سخت تر است به علت امنیت بالاتر ، اما آیا هیچ راهی برای باز کردن مدل های جدید شیائومی وجود ندارد؟

در نمایندگی مرکزی شیائومی در اصفهان خدمات بازکردن قفل می اکانت تمامی مدل های شیائومی را انجام میشود و میتوانید برای سپردن این خدمات به نمایندگی با انها تماس گرفته و گوشی را با پست یا تیپاکس ارسال کنید.  توجه کنید که اگر در استان اصفهان سکونت دارید میتوانید با خیال راحت خدمات تعمیرات موبایل شیائومی اصفهان به نمایندگی شیائومی اصفهان بسپارید.

حذف قفل شیائومی بدون پاک شدن اطلاعات گوشی

به چندین دلیل قفل شدن اکانت شیائومیظاهر میشود به عنوان مثال اگر گوشی موبایل خود را فرمت سیستمی یا دستی کرده ایید یا بازنشانی کارخانه انجام داده اید اطلاعات گوشی را پاک کرده اید و دیگر و اطلاعات شما برنمیگردد که در این وضعیت فقط بازکردن قفل اکانت شیائومی برای ورود به منوی گوشی میباشد اما اگر گوشی ریستارت شده و یا گوشی شیائومی را بروزرسانی کرده اید و پس از بروزرسانی قفل می اکانت ظاهر شده است موبایل شما میتوان حذف قفل اکانت شیائومی بدون پاک شدن اطلاعات آن برداشت در صورتی که اطلاعات حذف نشود.

چگونه وارد اکانت شیائومی خود شویم؟

ابتدا وارد تنظیمات گوشی خود شده و سپس روی گزینه Mi Account کلیک کنید و وارد اکانت خود شوید در کل وارد شدن به اکانت شبائومی کار سالده ایی است. البته توجه داشته باشید که از سایت رسمی شیائومی هم امکان وارد شدن به اکانت را دارید.

حذف یا غیرفعال کردن می اکانت شیائومی در تنظیمات

برای حذف اکانت شیائومی میتوانید در داخل تنظیمانت در قسمت Mi Account یا اکانت Mi وارد حساب اکانت شیائومی خود شوید و گزینه Sign Out را بزنید و بعد از وارد کردن رمز شما از حساب می اکانت خود خارج میشوید.

علائم شیائومی اکانت قفل شده در گوشی های شیائومی به چه صورت است

همانطور که گفتیم دلیل شیائومی اکانت یا قفل شدن می اکانت اکنیت بالای گوشی های شیائومی است جهت امنیت و حفظ اطلاعات کاربران روی رام گوشی شیائومی نصب شده است. اما طبق عکس پایین برای شما ظاهر خواهد شد.

حذف اکانت شیائومی بعد از ریست فکتوری

آیا میتوان قفل می اکانت تمامی مدل های گوشی شیائومی را بازیابی و یا حذف کرد؟

تمامی مدل های گوشی شیائومی یک روش برای بازکردن قفل شدن اکانت شیائومی دارند که مراحل طی شده طبق تجربه یکسان است. همچنین در زیر مدل های تست شده را نام‌برده اییم که روش گفته شده در پایین برای تمامی این مدل ها جواب مثبت داده است و روی ۹۰ درصد مابقی مدل های گوشی عملکرد درستی داشته است.

حذف قفل اکانت شیائومی و دانلود فایل های مورد نیاز

در این مرحله قصد بر این داریم که روش آخر حذف اکانت شیائومی بعد از ریست فکتوری را توضیح دهیم:

  1. ابتدا با استفاده از یک سیستم(کامپیوتر یا لپ تاپ) بر اساس مدل گوشی موبایل خود اقدام به دانلود فایل The Fast Boot Rom.Zip کنید سپس بعد از دانلود فایل میبایست Mi Flash Tool را روی کامپیوتر خود نصب کنید و بعد از دانلود فایل The Fast Boot که گفته شده را از حالت Zip خارج کنید.
  2. بعد از کامل شدن نصب و خارج کردن فایل از حالت فشرده گوشی موبایل خود را به یک کابل USB وصل کنید سپس بصورت همزمان کلید های پاور و ولوم پایین را نگه دارید
  3. سپس پنجره بوت مود گوشی ظاهر میشود و گوشی به حالت بوت مود فعال میشود
  4. برای بازیابی قفل اکانت شیائومی باید برنامه گفته شده را (Mi Flash Tool) را باز کنید.
  5. در پنجره باز شده روی مرورگر (Browse) را کلیک کنید و به پوشه ایی که فایل گفته شده را اکسترکت کرده و پوشه عکس (Image Folder) را انتخاب کنید.
  6. سپس در گوشه سمت چپ برنامه که یک دکمه ایی است که فلش سمت پایین در آن قرار دارد کلیک کنید و گزینه Advanced را انتخاب کنید
  7. کل فایل های Bach را نسانه گذاری کنید و در اخر اوکی را کلیک کنید و دکمه رفرش را بزنید تا چک کنید که گوشی به برنامه وصل شده است یا نه بعد از بررسی و مطمعن شدن از صحت وصل شدن گوشی به برنامه دکمه فلش(Flash) را انتخاب کنید تا بازیابی قفل اکانت شیائومی انجام شود.
  8. پس از انجام تمام مراحل کابل را از گوشی جدا کرده و منتطر بمانید تا گوشی راه اندازی شود همچنین بعداز اتمام راه اندازی یا همان بوت شدن به صفحه منو شیائومی مواجه میشوید و باید گوشی را فعال سازی اطلاعات و شخصی سازی گوشی را انجام دهید.

حذف اکانت شیائومی بعد از بازنشانی کارخانه توسط نمایندگی رسمی

تمامی موارد بالا گفته شد جهت حذف اکانت شیائومی بعد از ریست فکتوری و راه حل های قفل شدن اکانت شیائومی را برای باز کردن شرح داده ایم.

مشکل قفل شدن اکانت شیائومی جز خدمات ارائه شده توسط نمایندگی رسمی تعمیرات شیائومی است که به هر دلیلی نتوانستید گوشی خود را باز کنید میتوان روی کمک نمایندگی حساب کنید.

توجه داشته باشید اگر تمامی روش های بالا را تست کردید و جوابی نگرفتید حتما گوشی شیائومی خود را به نمایندگی شیائومی با پست یا تیپاکس ارسال کنید تا با ضمانت و کیفیت برای شما تعمیر کنند.

شماره تماس نمایندگی: ۰۹۱۳۲۰۶۳۶۹۷ ساعات پاسخ گویی ۹ صبح الی ۹ شب . آدرس نمایندگی مرکزی در قسمت پایین سایت نمایندگی ( mi-servce.ir ) میباشد.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۵ / ۵. مجموع آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا