📰 مقالات ارز دیجیتال

حداقل سرمایه برای خرید ارز دیجیتال

شما می توانید به اندازه ۲.۰۰ واحد پول دیجیتالی که به ارز محلی خود (مثلاً ۲ دلار یا ۲ یورو) خریداری کرده یا بفروشید.

🔴 آنچه دیگران می خوانند:

درک انواع سفارشات خرید ارز دیجیتال

در پنل سفارش (یا خرید/فروش)، می‌توانید یک بازار و سفارش را محدود کنید.

  • یک سفارش بازار بلافاصله با بهترین قیمت فعلی موجود در بازار اجرا می شود
  • یک سفارش محدود به شما امکان می دهد حداقل قیمتی را برای اجرای سفارش تعیین کنید
  • دستور توقف حد به شما امکان می‌دهد تا قیمت توقفی که یک سفارش باید اجرا کند را مشخص کنید. اگر قیمت سفارش بازار به قیمت توقف شما کاهش یابد، سفارش شما باعث فروش می شود

سفارش بازار ارز دیجیتال

سفارش بازار سفارشی است که بلافاصله با قیمت فعلی بازار اجرا می شود. سفارشات بازار را نمی توان لغو کرد زیرا بلافاصله تکمیل می شوند. سفارشات بازار ممکن است تا حدی با چندین قیمت تکمیل شود. هر قسمت از سفارش شما در پنل سفارش در زیر نمودار قیمت نشان داده می شود.

سفارش محدود

سفارش محدود، سفارش خرید یا فروش است که با حداقل قیمتی که شما تعیین کرده اید یا بهتر اجرا می شود. سفارشات محدود همچنین دارای گزینه های سفارشی پیشرفته مانند دستورالعمل های انقضا و اجرا هستند. برای سفارش محدودیت خرید، حداکثر قیمت شما – که به عنوان قیمت محدود نیز شناخته می شود – همان چیزی است که برای خرید یک دارایی می پردازید. برای سفارش محدودیت فروش، سفارش شما با قیمت محدود شما یا بالاتر اجرا می شود.

دستور توقف حد

سفارش توقف حد به شما امکان می دهد زمانی که قیمت دارایی به مقدار مشخصی می رسد که به عنوان قیمت توقف شناخته می شود، به طور خودکار یک سفارش محدود برای خرید یا فروش قرار دهید. این نوع سفارش به معامله‌گران کمک می‌کند تا از سود محافظت کنند، ضرر را محدود کنند و موقعیت‌های جدید را آغاز کنند.

مکان ها و جفت های تجاری رمزارز ها

برای جفت‌های معاملاتی موجود در کشورتان، جفت‌های بازار فهرست‌شده در نمای تجارت پیشرفته را ببینید. برخی از کشورها به جفت های معاملاتی کریپتو/فیات دسترسی دارند در حالی که سایر کشورها فقط می توانند به جفت های معاملاتی کریپتو/کریپتو دسترسی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا