📰 مقالات ارز دیجیتال

بیشترین ارز دیجیتال در کدام صرافی است؟

اگر می‌خواهید ارزهای دیجیتال بخرید یا بفروشید، باز کردن یک حساب در یک صرافی ارز دیجیتال یک راه عالی برای شروع است. صرافی‌های کریپتو مانند پلت‌فرم‌های کارگزاری آنلاین عمل می‌کنند و ابزارهایی را که برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و توکن‌هایی مانند بیت‌کوین، اتریوم و دوج‌کوین نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهند.

هنگام انتخاب یک صرافی ارز دیجیتال، مهم است که به عواملی مانند دارایی های پشتیبانی شده، کارمزدها، روش های پرداخت و امنیت توجه کنید. برای کمک به شما در یافتن صرافی مناسب، هنگام انتخاب این لیست از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال، این عوامل را در نظر گرفتیم.

Coinbase انتخاب موبو ارز برای بهترین صرافی رمزنگاری به طور کلی و بهترین صرافی ارز دیجیتال برای مبتدیان است. این تعداد زیادی ارز دیجیتال پشتیبانی شده و سطح بالایی از امنیت را ارائه می دهد. کوین بیس علاوه بر اینکه یک پلتفرم مناسب برای مبتدیان است، یک پلتفرم معاملاتی پیشرفته – Coinbase Pro – نیز ارائه می‌کند که آن را به گزینه خوبی برای معامله‌گران حرفه‌ای نیز تبدیل می‌کند.

مزایا و معایب کوین بیس

کوین بیس در سال ۲۰۱۲ تاسیس شد تا مردم را قادر سازد تا بیت کوین را به طور یکپارچه بخرند، بفروشند و ذخیره کنند. به سرعت به امروز، و کوین‌بیس یک صرافی ارز دیجیتال با ارزش کل بازار بیش از ۳۶ میلیارد دلار است.

صرافی ارز دیجیتال که در ابتدا در سانفرانسیسکو واقع شده بود، اکنون یک شرکت غیرمتمرکز جغرافیایی است و دفتر مرکزی ندارد و در بیش از ۱۰۰ کشور در دسترس است. این برای ارائه یک تجربه تجاری کاربر پسند، امنیت قوی، و طیف وسیعی از ویژگی های پیشرفته برای معامله گران با تجربه متمایز است. به دلیل تعداد زیادی دارایی های پشتیبانی شده (۱۵۰+) و پلتفرم آسان برای استفاده، Coinbase تبدیل به صرافی برای بسیاری از خریداران ارز دیجیتال شده است. این پلتفرم ظاهر و احساس یک برنامه بانکداری آنلاین را دارد که اکثر مردم از قبل از آن استفاده می کنند و انتقال به سرمایه گذاری در رمزارز را ساده می کند.

کوین بیس همچنین وجوه دیجیتالی را که به نمایندگی از کاربران نگهداری می‌کند بیمه می‌کند و موجودی دلار آمریکا را در حساب‌های بانکی بیمه شده شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) ذخیره می‌کند تا از از دست رفتن وجوه کاربر در صورت نقض امنیتی جلوگیری کند. حساب‌های تجاری را می‌توان با طیف گسترده‌ای از روش‌های پرداخت، از جمله حواله سیمی و انتقال ACH تأمین مالی کرد.

علاوه بر این، Coinbase گزینه‌هایی را برای ذخیره ارزهای دیجیتال نیز ارائه می‌کند. اولین گزینه یک گزینه نگهداری برای سرمایه گذاران جدید است: ذخیره سکه های خود در صرافی Coinbase.com. دومی یک کیف پول غیرقانونی (کیف پول کوین بیس) برای کاربران باتجربه ارزهای دیجیتال است. هنگام ذخیره رمزنگاری خود در Coinbase.com، Coinbase کلیدهای خصوصی را نگه می دارد و به طور موثر وجوه را از طرف کاربر ذخیره می کند. با استفاده از کیف پول کوین بیس، کاربر کنترل کاملی بر وجوه خود دارد زیرا کلیدهای خصوصی کیف پول را در اختیار دارد.

در حالی که کوین‌بیس می‌تواند صرافی خوبی هم برای سرمایه‌گذاران جدید و هم برای سرمایه‌گذاران پیشرفته ارزهای دیجیتال باشد، کارمزدهای معاملاتی می‌تواند نسبتاً بالا باشد و بسته به حجم تجارت از ۰% تا ۰.۶۰% متغیر باشد. علاوه بر این، بازخورد کاربران Coinbase نسبتا ضعیف است. به عنوان مثال، چندین کاربر Trustpilot به مشکلات پشتیبانی مشتری اشاره می کنند. علاوه بر این، داستان های متعددی از بسته شدن غیرمنتظره حساب وجود دارد که وجهه صرافی را مخدوش کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا