مقالات ارز دیجیتال

چه زمانی برای خرید ارز دیجیتال مناسب است؟

بیت کوین حدود 156.7 میلیارد دلار از پول جهان را تشکیل می دهد. برای خرید آن نیازی به عضویت در یک باشگاه انحصاری ندارید. با این حال، باید بهترین زمان را برای خرید بیت کوین در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین معامله را داشته باشید.

اگر بدانید چه زمانی باید بیت کوین بخرید، می توانید آن را با نرخ ارز بهتری نسبت به زمانی که آن را در زمان دیگری خریداری کرده اید، دریافت کنید. مانند سهام در بازار سهام، ارزش بیت کوین نیز می تواند در طول روز تغییر کند.

قبل از خرید، از خود بپرسید: آیا زمان خوبی برای خرید ارز دیجیتال است؟

بهترین روز هفته برای خرید ارز دیجیتال چه روزی است؟

بهترین روز هفته برای خرید ارزهای دیجیتال دوشنبه است که قیمت ها در پایین ترین حد است. یکشنبه بهترین روز بعدی هفته است.

پس از آن، قیمت ها افزایش می یابد و جمعه گران ترین روز برای خرید ارز دیجیتال است.

بهترین زمان برای خرید رمزارز از نظر اقتصاددانان

به گفته برخی از کارشناسان، شما باید بیش از ارزش فعلی ارز دیجیتال در نظر بگیرید. از این گذشته، بیت کوین دارای ارزشی است که می تواند در رابطه با دلار آمریکا و سایر ارزها بسیار بیشتر از روابط نرخ مبادله ای که بین بسیاری از ارزهای فیات وجود دارد، نوسان داشته باشد، بنابراین نمی توانید آن را مانند مبادله بین دو ارز سنتی تصور کنید.

  • وقتی تقاضا زیاد باشد، قیمت ها نیز بالا خواهد رفت. زمانی را در نظر بگیرید که تقاضای زیادی وجود ندارد.
  • ساعات کاری بدترین زمان برای خرید بیت کوین است زیرا افراد بیشتری در حال معامله هستند.
  • همچنین ساعات کاری خارج از ایالات متحده را در نظر بگیرید.
  • پوشش رسانه ای ارزهای دیجیتال نیز می تواند تاثیر زیادی بر ارزش بیت کوین در آینده نزدیک داشته باشد.

شاید هرگز نتوانید بهترین زمان خرید بیت کوین را پیش بینی کنید. با این حال، اگر می‌دانید در بازار و جاهای دیگر به دنبال چه چیزی باشید، می‌توانید حدس‌های دقیقی بزنید.

🔴 آنچه دیگران می خوانند:

بهترین زمان روز برای خرید ارز دیجیتال

هنگامی که ایده ای در مورد ارزش بیت کوین دارید، باید زمان خرید بیت کوین را در نظر بگیرید. در حالی که ارزش همیشه در حال تغییر است، ارزشی که دنبال می‌شود از لحاظ تاریخی از الگوهای خاصی پیروی کرده است.

به طور کلی، بهتر است بیت کوین را بعدازظهر بخرید زیرا قیمت ها تمایل به کاهش دارند . به طور متوسط ​​بهترین زمان برای خرید بیت کوین از ساعت 15 تا 16 است. اگر اهل شب زنده‌داری هستید، می‌توانید از ساعت 11 شب تا نیمه‌شب نیز خرید خوبی داشته باشید.

در آن زمان‌ها، ارزش بیت‌کوین کمترین مقدار را دارد، به این معنی که شما مجبور نیستید آنقدر پول نقد بپردازید. چه بخواهید کمی سرمایه گذاری کنید یا زیاد، می توانید هنگام خرید در آن دوره ها در پول خود پس انداز کنید.

چه روزی از هفته برای خرید ارزهای دیجیتال بهتر است؟

از آنجایی که بیت کوین در بین متخصصان کسب و کار محبوب است ، بازار در طول هفته کاری فعال تر است. اگر می خواهید در خرید بعدی بیت کوین خود مقداری پول پس انداز کنید، یکشنبه خرید کنید.

همچنین می توانید دوشنبه قبل از شلوغ شدن بازار خرید کنید.

البته، بازار بیت کوین همیشه باز است و همیشه مقداری معاملات وجود خواهد داشت. با این حال، شما می خواهید زمانی که قیمت ها پایین است وارد شوید.

زمانی که بازار فعالیت کمتری دارد، قیمت ها کمتر می شوند. این نه تنها آخر هفته ها را به بهترین روزها تبدیل می کند، بلکه احتمالاً به این موضوع کمک می کند که چرا باید بعداً در روز یا شب خرید کنید.

آیا باید کم خرید و بالا بفروشیم؟

خرید کم و فروش بالا می تواند یک استراتژی عالی برای کسب درآمد با بیت کوین باشد. اگر می خواهید آن را به عنوان یک ابزار کاربردی در نظر بگیرید، این بهترین شانس را برای کسب سود به شما می دهد.

با این حال، اگر می خواهید در طولانی مدت به بیت کوین بچسبید، باید آن را حفظ کنید. حتی اگر بازار سر به فلک بکشد، ممکن است بخواهید بیت کوین خود را حفظ کنید.

البته برای کسب سود می توانید مقداری را بفروشید. به طور کلی، باید اهداف خود را در نظر بگیرید و اینکه آیا می خواهید بیت کوین خود را بفروشید یا از آن برای خرید چیزی در خرده فروشی که بیت کوین را می پذیرد استفاده کنید.

مانند یک حرفه ای خرید کنید

ممکن است هرگز زمان مناسبی برای خرید بیت کوین وجود نداشته باشد، اما این بدان معنا نیست که شما نباید تلاش کنید. بهترین زمان برای خرید بیت کوین اواخر روز است، یا حدود ساعت 3 بعد از ظهر یا درست قبل از نیمه شب.

در حالی که بازار می تواند تغییر کند و تغییر می کند، این روندها برای استفاده شما وجود دارد. برای دنبال کردن بازار و تعیین بهترین زمان برای خرید، لازم نیست در زمینه ارزهای دیجیتال متخصص باشید. خرید بیت کوین برای افراد ناآشنا می تواند دلهره آور باشد. برای کسانی که به دنبال راهی آسان برای خرید و استفاده از ارز دیجیتال هستند، BlockCard وجود دارد. با BlockCard یک کارت نقدی فیزیکی و مجازی دریافت می کنید که به شما امکان می دهد از 12 ارز رمزنگاری شده خرید کنید و ظرف چند دقیقه در هر مکانی خرج کنید. VISA، Apple Pay، Samsung Pay یا Google Pay پذیرفته می شود. همین امروز ثبت نام کنید و بانک خودتان باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا