اخبار ارز دیجیتال

Zodia Custody سرویسی را برای محافظت از کریپتوی کاربر در برابر ورشکستگی صرافی راه اندازی کرد

سرویس جدید، Interchange، جایگزینی برای مدل‌های پیش سرمایه و مدل‌های حاشیه صرافی‌های ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند.

Zodia Custody، ارائه‌دهنده ارزهای دیجیتال، سرویس جدیدی را برای کمک به محافظت از مشتریان خود در برابر ورشکستگی صرافی راه‌اندازی کرده است.

به گفته این شرکت، سرویس جدید آن، Interchange، جایگزینی برای مدل‌های پیش سرمایه و حاشیه بورس ارائه می‌کند. این سرویس به گونه ای راه اندازی شده است که به کاربران امکان می دهد دارایی های خود را در Zodia Custody نگه دارند و در عین حال دارایی های خود را در صرافی منعکس کنند، بنابراین از دارایی های دیجیتال مشتری در صورت ورشکستگی صرافی محافظت می کند.

Zodia Custody مستقر در لندن، توسط مؤسسات مالی Standard Chartered و Northern Trust حمایت می شود.

سرویس مبادله Zodia Custody اکنون فعال است و هدف آن ارائه شفافیت و کنترل مبادلات بدون انتقال مالکیت دارایی های اساسی است. این فناوری دسترسی فوری به ترازهای معاملاتی مبادلاتی را فراهم می کند و تسویه حساب های پس از تجارت را خودکار می کند. Zodia Markets، یک شرکت خواهر Zodia Custody نیز از این سرویس جدید استفاده خواهد کرد.

Maxime de Guillebon، مدیر عامل Zodia Custody، گفت که اصول این شرکت “به طور مداوم در مورد امنیت دارایی، جداسازی نگهبانی و تجارت، و مدیریت موثر ریسک طرف مقابل تکامل یافته است.”

مربوط: Mazars گفت که ذخایر BTC کاربران در Binance به طور کامل وثیقه است.

راه اندازی این سرویس جدید یک ماه پس از آن صورت می گیرد که سرمایه گذاران و کاربران صرافی میلیاردها دلار را در سقوط FTX از دست دادند. سقوط FTX تأثیر دومینویی بر اکوسیستم کریپتو داشته است و بر سایر شرکت‌های موجود در فضا تأثیر گذاشته است. BlockFi، یکی از بزرگ‌ترین وام‌دهنده‌های ارزهای دیجیتال، به دلیل قرار گرفتن در معرض FTX Did ورشکستگی می‌کند.

یکی دیگر از نام‌های بزرگ در صنعت ارزهای دیجیتال، Genesis Trading، پس از سقوط FTX با مشکلات بزرگی مواجه است. ارائه دهندگان خدمات مالی بیش از 170 میلیون دلار دارایی در FTX دارند که عملاً امکان فعالیت را غیرممکن می کند.نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا