اخبار ارز دیجیتال

zkSync Era انکار می کند که 921 ETH برای همیشه در قراردادهای هوشمند گیر کرده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از اعضای subreddit ارزهای دیجیتال اشاره کرد که کامپایلرهای «معادل EVM» مانند zkSync Era لزوماً به طور کامل با «EVM» سازگار نیستند.

Matter Labs، تیم سازنده راه حل مقیاس‌پذیری لایه 2 اتریوم zkSync، رد کرده است که 1.7 میلیون دلار 921 اتر (ETH) برای همیشه در یکی از پروژه‌های جدیدش گیر کرده است.

این بیانیه به این دلیل است که یکی از پروژه های zkSync در حال حاضر با مشکلاتی در انتقال وجوه انباشته شده در طول فروش توکن مواجه است.

Matter Labs در پاسخ به توییتی تایید کرد که در حال کار برای حل این مشکل هستند و به زودی “به روز رسانی دقیق” را منتشر خواهند کرد.

به نظر می رسد این مشکل به دلیل راه حل جدید ماشین مجازی اتریوم با دانش صفر این شرکت، “zkSync Era” باشد که به طور کامل با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار نیست.

اگرچه راه‌حل جمع‌آوری دانش صفر «معادل EVM» است، این دو سیستم کد قرارداد هوشمند را کمی متفاوت از یکدیگر جمع‌آوری می‌کنند که در برخی موارد می‌تواند منجر به خطا در فرآیند کامپایل شود.

چندین عضو زیر ردیت «CryptoCurrency» نارضایتی خود را از این موضوع ابراز کردند.

“نمونه ای دیگر از اینکه چرا زنجیره ها نباید راه اندازی شبکه اصلی را عجله کنند. این را همیشه به یاد داشته باشید که با EVM =/= معادل EVM سازگار است.”

یکی دیگر می‌گوید: «همه ما طرفدار این هستیم که فناوری‌های دانش صفر در فضای کریپتو بیشتر و بیشتر مرتبط شوند. اما این زنجیره‌ها باید این واقعیت را نیز در نظر بگیرند که پول مردم در خطر است.

مطالب مرتبط: zkSync Era با Uniswap و Sushi راه اندازی شد – اولین zkEVM در Mainnet

اعتقاد بر این است که این پروژه GemstoneIDO (GEMS) است. در صفحه اکسپلورر zkSync، 4 درخواست تراکنش آخر “شکست خورد”، اما دقیقا 921 اتر در آن قرارداد هوشمند ذخیره می شود.

اعتقاد بر این است که GemstoneIDO پروژه ای است که از zkSync الهام گرفته است. با این حال، Matter Labs این موضوع را تایید نکرده است.منبع: zkSync Explorer

Matter Labs هفته گذشته zkSync Era را بر روی شبکه اصلی راه اندازی کرد و وعده داد که صرافی های غیرمتمرکز Uniswap و SushiSwap در چند روز دیگر فعال شوند. اگرچه هنوز محقق نشده است، اما پروژه هایی مانند Argent، Celer Network و MetaMask در حال حاضر در شبکه در حال اجرا هستند.

کوین تلگراف با Matter Labs تماس گرفت و این آزمایشگاه تکرار کرد که وجوه برای همیشه باقی نمانده است و قول به روز رسانی به زودی را داده است.

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

مجله: اتریوم جهان را می بلعد – “شما فقط به یک اینترنت نیاز دارید”نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا