اخبار ارز دیجیتال

ZKFair: انقلاب اصلی و مسیر ۱۰ میلیارد دلار

از زمانی که ZKFair Mainnet 48 روز پیش راه اندازی شد، طوفانی از پیشرفت ها و استعدادهای بلاک چین وجود داشته است. از بیش از ۱۲۳ میلیون دلار در مجموع ارزش قفل شده (TVL) در تنها شش روز تا بیش از ۱۰۰ میلیون دلار بازپرداخت به کاربران، این سفر چیزی غیرعادی نبوده است.

۹۷ درصد از ایردراپ‌های سریع در عرض سه روز و آمار چشمگیر نزدیک به ۶۰۰۰۰۰ آدرس فعال زنجیره‌ای، ظهور ZKFair را در چشم‌انداز لایه ۲ نشان داد.

همکاری با صرافی‌های متمرکز پیشرو مانند Bybit و KuCoin در زمان بی‌سابقه‌ای ایجاد شد و سهم زنجیره‌ای به بیش از ۳ میلیارد ZKF رسید. چابکی شبکه اصلی با این واقعیت که در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰۰۰ آدرس دارایی هستند و بیش از ۴۰ طرف پروژه به طور یکپارچه در عرض چند هفته یکپارچه شده اند، بیشتر تأکید می شود.

منبع: ZKFair

تیم ZKFair به دلیل فداکاری تزلزل ناپذیر، از زمان راه اندازی حتی یک روز هم مرخصی نگرفته است و پلتفرم را به جایگاه نهم فعلی در میان تمام راه حل های لایه ۲ رسانده است. با TVL بیش از ۳۲۴ میلیون دلار، پتانسیل ZKFair آشکار است و آینده آن روشن است.

با نگاهی به آینده، نقشه راه ۲۰۲۴ ZKFair واضح است:

  • S1: گسترش اکوسیستم به بیش از ۲۰۰ پروژه، با تمرکز بر DeFi، بازی و هوش مصنوعی. معرفی ZKFair Launchpool، .ZKF DID با مشارکت SPACE ID، NFT های تعاملی PFP و رویدادهای اجتماعی در مقیاس بزرگ

  • S2: شراکت با ETH L2 جدید Lumoz RaaS، قابلیت‌های زنجیره‌ای متقابل برای دارایی‌های اکوسیستم بیت‌کوین، و افزایش همکاری با Polygon Labs برای توسعه ZKP.

  • S3: ادغام با شبکه ارائه دهنده توزیع شده Lumoz، میزبانی هکاتون ها و جلسات انجمن جهانی برای استحکام بخشیدن به اکوسیستم در حال تکامل.

پیشرفت به سوی هدف ۱۰ میلیارد دلاری توسط هر نقطه عطف، هر کاربر و هر شریکی که به چشم انداز ZKFair اعتقاد دارد تقویت می شود.

روایت ZKFair تلاش می‌کند تا آنچه را که در فضای بلاک چین ممکن است دوباره تعریف کند. این پلتفرم هر روز به رویای ۱۰ میلیارد دلاری خود نزدیکتر می شود و ثابت می کند که حتی بزرگترین اهداف با یک جامعه متعهد قابل دستیابی هستند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا