🚨 اخبار ارز دیجیتال

هیچ مانعی در مقابل شما نیست!تعریف مجدد آینده با ترکیبی از دانش صفر و هوش مصنوعی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در قسمت چهارم، الی بن ساسون، رئیس StarkWare و Cem Dagdelen، بنیانگذار Giza، نقش هوش مصنوعی را در قراردادهای هوشمند بررسی می‌کنند.

از صحنه بین المللی در داووس تا زمین فوتبال در بدفورد، عدم تمرکز با کوین تلگراف پادکست جزئیات تفاوت های ظریف ارزهای دیجیتال و بلاک چین و نحوه تلاقی آنها با زندگی روزمره را شرح می دهد.

یکی از فناوری‌های امیدوارکننده‌ای که در فضای بلاک چین ظهور کرده است، اثبات‌های دانش صفر (ZK proofs) است که بسیاری استدلال می‌کنند که می‌تواند یک تغییر بازی برای فناوری بلاک چین و نحوه اجرای قراردادهای هوشمند باشد.

مانع صفر یک سریال ویژه ۶ قسمتی است که از هفته اول جولای شروع می شود. عدم تمرکز با کوین تلگراف پادکستی که این فناوری انقلابی را بررسی می کند. در قسمت چهارم، اندرو فنتون، سردبیر مجله Cointelegraph با برخی از افراد پشت سر ZK Rollup می نشیند تا در مورد چگونگی تکامل این راه حل ها و تغییر فضای بلاک چین در چند سال گذشته صحبت کند.

در این قسمت، الی بن ساسون، یکی از بنیانگذاران و معمار اصلی StarkWare، از روزهایی که اثبات اعتبار برای ارتقاهای جهش کوانتومی فوق سریع StarkNet یک مفهوم تئوریک انتزاعی بود، در خط مقدم فناوری قرار دارد.

در کنار او Cem Dagdelen، یکی از بنیانگذاران Giza قرار دارد، شرکتی که قصد دارد شکاف بین هوش مصنوعی (AI) و فناوری ZK را پر کند. آنها با هم به گذشته برمی‌گردند و توضیح می‌دهند که چگونه قراردادهای هوشمند با سوپرشارژ ZK را می‌توان با سایر فناوری‌های نوظهور مانند هوش مصنوعی ترکیب کرد. این قسمت توسط Nathan Jeffay از StarkWare میزبانی می شود.

سه قسمت اول این مجموعه شامل بحث هایی در مورد مقیاس پذیری شبکه اتریوم برای اجرای سیستم مالی جهانی، نقاط دردسر فناوری بلاک چین، نحوه تاثیرگذاری فناوری بلاک چین بر بخش های مختلف در سراسر جهان و موارد دیگر بود. در قسمت اول، بن ساسون و مدیر عامل StarkWare، Uri Kolodny، آینده اتریوم و چرایی اعتقاد آنها به موفقیت فناوری بلاک چین را بررسی کردند.

قسمت دوم و سوم Avihu Levy از StarkWare، Motty Lavie از Braavos Wallet، David Lavecky از Canvas، و Louis Guthmann از StarkWare را به نمایش گذاشتند تا در مورد نکات دردناکی که فناوری بلاک چین قصد دارد در آینده نزدیک حل کند، صحبت کرد.

مانع صفر با همکاری StarkWare ایجاد شده است.گوش دادن به مانع صفر می‌توانید این مجموعه را در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا پلتفرم پادکست دلخواه خود گوش دهید.

Cointelegraph محتوای این مقاله یا محصولات ذکر شده در اینجا را تایید نمی کند. خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با محصولات یا شرکت های ذکر شده تحقیقات خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بر عهده بگیرند.

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا