اخبار ارز دیجیتال

مطالعه ZachXBT در اقدام کلاس کشش فرش NFT کانادا ذکر شده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق اسناد دادگاه، تیم Boneheads متهم به نقض قرارداد، سوء استفاده از منابع مالی و گمراه کردن سرمایه گذاران شده است.

کار تحقیقاتی ZachXBT کارآگاه مستقل بلاک چین در یک شکایت دسته جمعی کانادایی علیه Boneheads ذکر شده است که ظاهراً ۳.۱ میلیون دلار تاخیر توکن غیرقابل برگشت به دست آورده است.

ZachXBT در توییتی در تاریخ ۷ ژوئیه، شکایت را برجسته کرد و بار دیگر این اتهامات را تکرار کرد که تیم Boneheads “به سرعت ناپدید شدند و بودجه Mint را در BAYC خرج کردند.” [Bored Ape Yacht Club NFTs]، کالاهای لوکس و سایر اقلام هرگز نقشه راه را برآورده نکرده اند. ”

ZachXBT افزود: “من به تازگی یک استناد دیگر برای تحقیق خود دریافت کردم.”

دعوای دسته جمعی در ابتدا در اواسط ژوئن در دادگاه عالی انتاریو ثبت شد.

شکایت ۱۹ ژوئن حاکی از آن است که تیم Boneheads نتوانسته نقشه راه پروژه را برآورده کند، وجوه را اختلاس کرده، و با تقلب و سهل انگاری قراردادها را با سرمایه گذارانی که متهم به تخلف هستند، تقلب کرده است.

در این اپلیکیشن آمده است: «از تاریخ ثبت این شکایت، تیم Boneheads NFT به هیچ‌یک از وعده‌های نقشه راهی که به خریداران NFT Boneheads داده عمل نکرده است» و افزود: به شرح زیر اضافه می‌شود:

«مصرف‌کنندگان نمی‌توانند در ازای خرید یا ضرب NFT‌های Boneheads، ایردراپ‌ها، توکن‌ها، کلکسیون‌های فیزیکی، دسترسی به بازار، جعل‌کردن، برنامه‌های آواتار، یا حق رای دادن به مشتریان NFT‌ها را خریداری یا ضرب کنند.

با مشاهده ارجاع به ZachXBT، پرونده تحقیقات کارآگاه در مورد این پروژه را برجسته می کند که در ۱۴ جولای ۲۰۲۲ در توییتر منتشر شد و یک پست اضافی در ماه بعد.

در اولین موضوع، ZachXBT یک نمای کلی از نحوه منحرف کردن بودجه توسط پروژه ارائه داد که برای حمایت از نقشه راه Boneheads استفاده می شد.

مربوط: مخارج دعوی حقوقی کارآگاه زنجیره ای ZachXBT بیش از ۱ میلیون دلار به عنوان CZ، پاول و رالی بیشتر است.

ZachXBT همچنین توضیح داد که چگونه این پروژه به سرعت پس از The Mint متوقف شد و اقدامات مخاطره آمیز آنها را ردیابی کرد و در عین حال فاش کرد که بازیگران اصلی پروژه چه کسانی بودند.

در این طومار آمده است: «علیرغم ماه‌ها عدم فعالیت در رسانه‌های اجتماعی، تیم Boneheads بلافاصله از طریق توییتر به پست ZachXBT پاسخ داد و اظهار داشت که Boneheads یک کلاهبرداری نبود، بلکه یک فرآیند «عمداً آهسته و خلاقانه» بود.

آنها سپس اعلام کردند که در ۲۱ آگوست ۲۰۲۲، در سالگرد راه اندازی پروژه، یک مجموعه “جدید” را راه اندازی خواهند کرد. هیچ مجموعه ای تا کنون منتشر نشده است.”

کار ZachXBT در حال حاضر چندین بار برای شکایت علیه بازیگران بد در فضای NFT مورد استفاده قرار می گیرد.

در ماه فوریه، FBI پس از تحقیقات طولانی توسط ZachXBT، ۸۶.۵ اتر (ETH) و ۱۰۰۰۰۰ دلار NFT را از فیشرها ضبط کرد.

در اکتبر ۲۰۲۲، دپارتمان ملی سایبری فرانسه همچنین به تلاش‌های ZachXBT برای کمک به دستگیری و محاکمه گروهی از فیشر مظنون به سرقت ۲.۵ میلیون دلار NFT اشاره کرد.

مجله: سازندگان NFT: “اوه خدای من، من آن را دیده ام!” – Coldie’s Snoop Dogg، Vitalik، McAfee NFTنویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا