اخبار ارز دیجیتال

آزمایشگاه‌های یوگا با توسعه‌دهنده‌ای که در تقلبی BAYC دخیل هستند، به نتیجه می‌رسد

خالق BAYC با توسعه دهنده توماس لمن برای نقش او در فروش مجموعه کپی BAYC NFT توافق کرده است.

سازندگان Bored Ape Yacht Club، یک مجموعه توکن غیرقابل تعویض (NFT)، با یکی از توسعه دهندگان مجموعه کپی معروف به RR/BAYC توافق کرده اند.

در ۶ فوریه، آزمایشگاه‌های یوگا دعوی مربوط به توسعه‌دهنده وب‌سایت توماس لمن و قرارداد هوشمند رایدر ریپس، هنرمند دیجیتال، فروش NFT‌های «گمراه‌کننده» BAYC را حل و فصل کرد.

شرکت پشت مجموعه جریمه در ژانویه از لیمن به دلیل مشارکت و پشتیبانی فنی او در مجموعه میمون کپی شکایت کرد.

طبق این شکایت، لمن به لیپس و جرمی کاین در توسعه و ترویج NFT در رسانه‌های اجتماعی کمک کرده است. در مورد این دو مجموعه، ادعا شد که این یک “تلاش عمدی برای آسیب رساندن به آزمایشگاه های یوگا به هزینه مصرف کنندگان” بوده است و این در مورد دو مجموعه است.

طبق قانون Law360، Yuga Labs و Lehman با یک ممنوعیت دائمی موافقت کرده‌اند که لمان را از استفاده از تصاویر «گیج‌کننده مشابه» BAYC یا دستکاری حساب‌های رسانه‌های اجتماعی که دلالت بر وابستگی به شرکت دارند، منع می‌کند. با این دستور موافقت کردند.

Lehman در بیانیه ای گفت: “هیچ وقت قصد من این نبود که به برند Yuga Labs آسیب برسانم. من تمام اظهارات تحقیرآمیز درباره Yuga Labs و بنیانگذاران آن را رد می کنم و از مشارکت مثبت آنها در فضای NFT تشکر می کنم.” مشارکت.”

یکی از سخنگویان یوگا به Law360 گفت که Lehman “نقش خود را در کمک به همگروه های سابق رایدر ریپس و جرمی کاهن در نقض علائم تجاری Yuga Labs در توسعه، بازاریابی و فروش NFT های تقلبی تصدیق کرد. من از این بابت خوشحالم.”

Ryder Ripps Ape #8774 – دریای آزاد

با این حال، مورد دیگری در رابطه با استفاده ریپس از تصاویر مجموعه BAYC وجود دارد. جرمی کاهن نیز به دلیل کپی و فروش همان محصول در همان پلتفرم یوگا مورد شکایت قرار گرفته است.

ریپس و کاهن در ماه ژوئن مورد شکایت قرار گرفتند و یوگا ادعا کرد که هنرمند “آزمایشگاه‌های یوگا را ترول کرده و مصرف‌کنندگان را فریب داده است” تا کالاهای تقلبی بخرند. در این شکایت همچنین ادعا شده است که Ripps بیش از ۵ میلیون دلار از طریق “پمپ و ریختن NFT های جعلی” به دست آورده است.

مربوط: ویدیوی جدید بحث بر سر تصاویر «نژادپرستانه» ادعایی را در Bored Ape Yacht Club زنده می کند

در ۳۰ ژانویه، شرکت حقوقی حقوق سرمایه‌گذار روزن تکرار کرد که سرمایه‌گذارانی که BAYC NFT یوگا یا توکن بومی آن، ApeCoin (APE) را خریداری کرده‌اند، می‌توانند در دعوای دسته‌بندی اوراق بهادار علیه شرکت شرکت کنند.

در دسامبر گذشته، روزن از آزمایشگاه‌های یوگا به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار ایالات متحده از طریق گمراه کردن سرمایه‌گذاران در مورد مزایای اقتصادی مالکیت NFT و توکن‌ها و استفاده از مروج افراد مشهور شکایت کرد.

نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا