اخبار ارز دیجیتال

یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه یوگا به دلایل بهداشتی مرخصی می گیرد

آرونو گفت که به عنوان مدیر و مشاور استراتژیک به خدمت خود ادامه خواهد داد. اما اولویت او دریافت بهترین درمان ممکن برای بهبودی کامل است.

ویلی آرونو، کارآفرین توکن غیرقابل تغییر (NFT) از آزمایشگاه‌های یوگا، تیم پشتیبان Bored Ape Yacht Club (BAYC) و CryptoPunks، برای مدیریت تعدادی از علائم نارسایی قلبی از دفتر مرخصی می‌گیرد.

آرونو در پستی در 28 ژانویه در توییتر به 144900 دنبال کننده خود گفت که تصمیم سخت برای بازنشستگی پس از تشخیص نارسایی قلبی پس از تجربه بی شمار علائم طی چند ماه گذشته گرفته شد. مزرعه برنج.

کارآفرین NFT می‌گوید علائم «خفیف» او همچنان به او اجازه می‌دهد تا «زندگی تقریباً عادی» داشته باشد، اما وضعیت او به سرعت بدتر شد که چاره‌ای جز اولویت‌بندی کارش نداشت.

یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه یوگا، تاریخی را برای اینکه چه زمانی به طور کامل بهبود یابد و بتواند به روال روزانه خود بازگردد، ارائه نکرد.

با این حال، آرانو تایید کرده است که به عنوان مدیر و مشاور استراتژیک باقی خواهد ماند.

این اولین تشخیص پزشکی نیست که آرانو کارش را کنار گذاشته است.

آرانو فاش کرد که در 20 سالگی از یک بیماری پزشکی رنج می برد که مانع پیشرفت حرفه ای او شد. هنگامی که او سرانجام بهبود یافت و آزمایشگاه یوگا را تأسیس کرد، دیگر هیچ نگاهی به گذشته نداشت.

“وقتی بهبود یافتم و یوگا را شروع کردم، نمی‌خواستم شانس دوم زندگی خود را از دست بدهم. ساعت‌هایم را کار می‌کردم، باید توصیه‌های اطرافیانم را می‌گرفتم و تعادل را پیدا می‌کردم.”

وی افزود: “هدف من اکنون دریافت بهترین درمان ممکن و درمان است.”

مربوط: واکنش شدید BuzzFeed پس از «داکینگ» موسس Bored Ape Yacht Club

آرونو همچنین ابراز خوشحالی کرد که به زودی با مدیر عامل جدید و رئیس سابق اکتیویژن بلیزارد، دانیل آلگره همکاری خواهد کرد.

Aronow جزئیاتی در مورد آنچه که به عنوان یک مشاور استراتژیک انجام خواهد داد ارائه نکرد، اما Aronow اخیراً در 8 نوامبر اعلام کرد که مدل جدیدی را برای وفاداری سازندگان NFT پیشنهاد می کند.

آرونو در فوریه 2021 آزمایشگاه یوگا را با گرگ سولانو تأسیس کرد.

برخی از برجسته‌ترین NFT‌هایی که این شرکت توسعه داده است عبارتند از CryptoPunks، BAYC، MeeBits و Othersidemeta.نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا