🚨 اخبار ارز دیجیتال

مؤسس BAYC، Yuga Labs سازماندهی مجدد را برای تمرکز بر Metaverse تکمیل کرد

Yuga Labs، شرکتی که در Bored Ape Yacht Club NFT قرار دارد، یک بازسازی را برای تمرکز بر پروژه متاورس آینده خود، Otherside، تکمیل کرده است.

Yuga Labs، شرکتی که در پروژه پیشرو توکن غیرقابل تعویض (NFT) Bored Ape Yacht Club (BAYC) قرار دارد، در میان چالش‌های جاری در صنعت، بازسازی را تکمیل کرده است.

مدیر عامل یوگا لبز، دانیل الگره، در ۱۷ اکتبر در X (توئیتر سابق) ظاهر شد و گزارش داد که این شرکت بازسازی سازمانی اعلام شده در اوایل اکتبر را تکمیل کرده است.

الگره گفت: «ما اکنون شروع به محدود کردن تمرکز خود با یک ساختار تیمی جدید کرده‌ایم،» و افزود که این شرکت در حال ساختن بر روی Otherside است، پروژه متاورس بازی‌سازی‌شده و قابل همکاری که یوگا در مارس ۲۰۲۲ راه‌اندازی کرد. او مجدداً تأکید کرد که اولویت را به اجرای

آلگره تاکید کرد که ساختن یک پلتفرم “متاورس فراگیر” از نظر فنی و خلاقانه دشوار است و افزود:

“طرف دیگر قمار بسیار مهمی برای یوگا بود، و زمانی که تیم خلاق ما مفهوم متروپلیس را به تیم رهبری من آورد و آن را به تجربه‌ای در طرف دیگر تبدیل کرد، مانند یک اسلم دانک بود. احساس می‌کردیم.”

گرگ سولانو، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه یوگا، سازماندهی مجدد شرکت را در ۶ اکتبر اعلام کرد و گفت که یوگا “نیاز به ایجاد تغییراتی” برای اطمینان از موفقیت طولانی مدت دارد.

سولانو گفت: “با این سازماندهی مجدد، یوگا هنوز بیش از ۱۲۰ کارمند دارد و بر اولویت های خاصی متمرکز است.” او از بیان اینکه چه تعداد از افراد مجبور به ترک آزمایشگاه یوگا به عنوان بخشی از بازسازی شدند، خودداری کرد.

مدیر عامل آزمایشگاه یوگا، آلگره همچنین اظهار داشت که اولویت اصلی در سازماندهی مجدد این است که “اطمینان حاصل شود که با افرادی که یوگا را ترک می کنند با احترام و قدردانی که شایسته آنهاست رفتار می شود.” او ادعا کرد که بسته انتقال یوگا شامل “مزایای سخاوتمندانه وقف کاری”، پوشش قانون تطبیق بودجه همه جانبه، و کمک برای یافتن فرصت های شغلی جدید است. مدیرعامل افزود:

«این دوران نه تنها برای صنعت ما بلکه برای اقتصاد جهانی نیز دشوار است. […] سازماندهی مجدد امروز بر اعضای تیم ایالات متحده ما تأثیر می گذارد و ما به طور فعال در حال ارزیابی تأثیر آن بر تیم های بین المللی خود هستیم. ”

آزمایشگاه یوگا بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مربوط: خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت می تواند منجر به متافورس های بیشتر در دفتر و ارزهای مجازی بیشتر در بازی ها شود.

این خبر در حالی منتشر می شود که دادگاه استیناف ایالات متحده در ۱۶ اکتبر نسبت به تلاش Yuga Labs برای رد شکایت نشان تجاری Yuga Labs علیه هنرمند Ryder Lips به خاطر کپی هایی از Yuga’ BAYC NFTs ابراز تردید کرد.

پیش از این، گروهی از سرمایه‌گذاران BAYC در آگوست ۲۰۲۳ علیه آزمایشگاه‌های یوگا و خانه حراج هنر ساتبی شکایت کردند و مدعی شدند که خانه حراج به آزمایشگاه‌های یوگا کمک کرده است که مجموعه NFT خود را “فریبکارانه” تبلیغ کند. Ta.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft بیت کوین P2E، آیفون ۱۵، بازی های رمزنگاری، Formula E را ممنوع می کند

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا