اخبار ارز دیجیتال

یوتیوبرها مبارزان MMA را برای تبلیغ NFT های جعلی جذب می کنند: خبرنامه Nifty، ۱-۷ فوریه

یوتیوبر Logan Paul و تیم CryptoZoo NFT او به دلیل انجام کشش تاخیر با شکایت قضایی روبرو هستند.

در خبرنامه این هفته، در مورد چگونگی تسویه حساب یوگا با یکی از سازندگان مجموعه ای از توکن های غیرقابل تعویض تقلبی (NFT) بخوانید. بیاموزید که چگونه سازندگان بیت کوین Ordinals اولین نمونه پورن آپلود شده در پروتکل را اصلاح کردند و چگونه YouTuber Coffeezilla، مبارز MMA دیلون دانیس را فریب داد تا یک NFT جعلی را تبلیغ کند. در خبرهای دیگر، لوگان پل و تیمش با یک دعوای دسته جمعی به دلیل انجام یک راگ کش روبرو هستند، این هفته Nifty News را فراموش نکنید.

آزمایشگاه‌های یوگا با توسعه‌دهنده‌ای که در تقلبی BAYC دخیل هستند، به نتیجه می‌رسد

آزمایشگاه‌های یوگا، تیم پشت مجموعه محبوب Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT، با توماس لمن، یکی از خالقان مجموعه‌ای به نام RR/BAYC که از NFT‌های اصلی BAYC کپی می‌کند، به دعوی رسیدگی کرده است.

NFT در ماه ژانویه از توسعه دهنده به دلیل نقشش در پروژه کپی شکایت کرد. در این توافق، آزمایشگاه‌های یوگا و لمن با حکم دائمی موافقت کردند که لمان را از استفاده از تصاویر مشابه BAYC منع کند.

به خواندن ادامه دهید…

خالق بیت کوین Ordinals پس از اولین نمونه پورن شوک به دنبال راه‌حل است

سازندگان بیت کوین Ordinal، یک پروتکل NFT مانند که در شبکه اصلی بیت کوین اجرا می شود، زمانی که تصاویر مستهجن در بلاک چین در ۲ فوریه حک شد، باید به دنبال راه حلی باشند. تصویر از وب‌سایت Ordinal حذف شده است، اما به‌طور دائم در بلاک چین باقی می‌ماند.

کیسی رادرمر، خالق Ordinalz در صحبت با Cointelegraph گفت که برای حذف تصویر از وب سایت به سرعت اقدام کرده است. با این حال، Rodarmor گفت که به دلیل ماهیت پروتکل، کار زیادی نمی توان برای جلوگیری از موارد آینده انجام داد.

به خواندن ادامه دهید…

یوتیوبر MMA Fighter را فریب می دهد تا مخفیانه NFT جعلی را به قیمت ۱۰۰۰ دلار شیل کند

محقق کریپتو Coffeezilla اخیراً فاش کرد که دیلون دنیس، هنرمند رزمی ترکیبی و تأثیرگذار را فریب داده تا یک پروژه جعلی NFT را تبلیغ کند، بدون اینکه فاش کند مبلغی برای تبلیغ دریافت کرده است.

در این تبلیغ، دانیس یک تصویر پروژه جعلی و آدرس سایت را توییت کرد. علیرغم بسیاری از نشانه‌ها مبنی بر جعلی بودن این وب‌سایت، این اتفاق نشان می‌دهد که دانیس قبل از ارسال آگهی هیچ بررسی نکرده است.

به خواندن ادامه دهید…

Logan Paul و CryptoZoo با اقدام سرمایه گذاران شکایت کردند

یوتیوبر Logan Paul و پروژه NFT او، CryptoZoo، درگیر دعوای دسته جمعی به دلیل سرقت میلیون ها دلار با انجام یک کشش تاخیر شده اند. در پرونده های دادگاه، شاکی دان هالند ادعا کرد که پل و تیمش به دارندگان NFT قول سود دادند، اما سپس پروژه را رها کردند.

این شکایت توسط Elzey & Associates و وکلای تام و همکاران، وکیلی که توسط یوتیوب وکیل تام اداره می شود، تنظیم شده است.

به خواندن ادامه دهید…

Nifty News: بیت کوین NFT هزینه های تند ایجاد می کند، مدیران مسترکارت استعفاها را توکن می کنند و موارد دیگر

ساتویک ستی، رئیس سابق NFT در مسترکارت، استعفا داد و این شرکت را به دلیل سوء مدیریت و ناکارآمدی مقصر دانست. ستی همچنین از حمایت پیروان خود استفاده کرد و نامه استعفای خود را به عنوان NFT تهیه کرد و آن را برای فروش گذاشت.

به خواندن ادامه دهید…

یوتیوب، مستر کارت

پادکست NFT STEEZ Cointelegraph را بررسی کنید

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا