🚨 اخبار ارز دیجیتال

یوتیوب «اصول» را برای کار با صنعت موسیقی بر روی فناوری هوش مصنوعی اعلام کرد

پلتفرم استریم سه اصل کلیدی را شناسایی کرده است که هنگام کار با بازیگران کلیدی صنعت موسیقی برای درک بهتر فناوری هوش مصنوعی به آن پایبند است.

در ۲۱ آگوست، یوتیوب “اصول” را برای کار با بازیکنان صنعت موسیقی بر روی فناوری هوش مصنوعی (AI) اعلام کرد.

نیل موهان، مدیر عامل یوتیوب در یک پست وبلاگی گفت که اکنون زمان بسیار مهمی است تا “این فناوری را شجاعانه با تعهد به مسئولیت پذیری بپذیریم.”

موهان گفت که از نزدیک با شرکای صنعت موسیقی، از جمله یونیورسال موزیک، کار می‌کند تا چارچوبی بسازد که سه اصل اصلی هوش مصنوعی را برای کار در راستای یک “هدف مشترک” در بر گیرد.

“این سه اصل اساسی هوش مصنوعی به تقویت بیان خلاقانه منحصر به فرد موسیقی کمک می کند و در عین حال از یکپارچگی هنرمندان موسیقی و آثار آنها محافظت می کند.”

اصل این است که هوش مصنوعی را به طور مسئولانه با شرکای صنعت موسیقی خود بپذیریم، از جمله محافظت کافی از هنرمندان “فرصت گیر” شرکای موسیقی ما و گسترش سیاست های محتوا برای مقابله با “چالش های هوش مصنوعی”.

یوتیوب که در اولین اصول خود گنجانده شده است، معرفی یک “موسیقی هوش مصنوعی انکوباتور” جدید را برای اطلاع از رویکرد خود برای کار با هوش مصنوعی اعلام کرده است. این انکوباتور با “نوآورترین هنرمندان، ترانه سراها و تهیه کنندگان موسیقی در سراسر صنعت” کار خواهد کرد.

از جمله آهنگساز مکس ریشتر و خواننده و ترانه سرا روزان کش هستند.

موهان در پایان گفت که او “بسیار هیجان‌زده” است که چگونه هوش مصنوعی فرصت‌هایی را برای “افزایش خلاقیت” در سراسر جهان فراهم می‌کند.

مربوط: متا از مجموعه ابزارهای مولد موسیقی هوش مصنوعی قابل مقایسه با MusicLM گوگل رونمایی کرد

مدیر عامل یوتیوب هیجان و تحسین خود را برای این فناوری در حال ظهور ابراز کرد، اما همچنین اظهار داشت که معتقد است هوش مصنوعی هرگز جایگزین خلاقیت انسان نخواهد شد.

“هوش مصنوعی هرگز جایگزین خلاقیت انسان نخواهد شد، زیرا همیشه فاقد درخشش ذاتی – قصد – است که بااستعدادترین هنرمندان را به انجام بهترین کارشان سوق می دهد.”

مدیر عامل جوایز گرمی در مصاحبه ای با کوین تلگراف، این احساس را تکرار کرد و اظهار داشت: “وقتی صحبت از تجربیات، احساسات و قلب های انسانی می شود، از کارهایی که ما انجام می دهیم و به موسیقی کمک می کنیم. فکر نمی کنم وجود داشته باشد. ” او گفت. هنوز قابل تکرار ”

در جولای، گرمی قوانین را روشن کرد و گفت که موسیقی حاوی اجزای هوش مصنوعی بسته به کاربرد فناوری و دسته جایزه ای که در آن نامزد شده است، واجد شرایط دریافت جوایز خواهد بود.

اوایل این ماه، در ۹ آگوست، گروه موسیقی یونیورسال اعلام کرد که در حال مذاکره با گوگل بر سر توافقی برای همکاری با یکدیگر برای مبارزه با جعل عمیق هوش مصنوعی است.

مجله: BitCulture: Solana Fine Art، موسیقی هوش مصنوعی، پادکست + نقد کتاب

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا