اخبار ارز دیجیتال

YouTube exec Web3-friendly را به عنوان مدیر عامل جدید معرفی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیرعامل جدید یوتیوب، نیل موهان، قبلا تاکید کرده بود که NFT ها می توانند ابزار مهمی برای سازندگان محتوای این پلتفرم برای باز کردن جریان های درآمد اضافی باشند.

یوتیوب متعلق به گوگل، پس از کناره گیری سوزان وویچیکی در این هفته، نیل موهان، مدیر Web3-friendly را به عنوان مدیرعامل جدید خود منصوب کرد.

Wojcicki پس از 9 سال در 16 فوریه از YouTube کناره گیری کرد و برنامه هایی را برای شروع “فصل جدید” متمرکز بر خانواده، سلامت و پروژه های شخصی بیان کرد. او در طول تصدی خود، از جمله بر اجرای محوری مدل تقسیم درآمد نظارت داشت.

در آینده، او مشاور آلفابت، شرکت مادر گوگل، باقی خواهد ماند.

موهان قبل از اینکه مدیرعامل جدید شود، به‌عنوان مدیر تولید YouTube کار می‌کرد و بر حذف دکمه‌های بحث‌برانگیز دوست نداشتن ویدیو، معرفی YouTube Shorts برای رقابت با Tik Tok و YouTube Music نظارت می‌کرد.

با توجه به Web3، در فوریه 2022، موهان برنامه‌های موقتی را برای ادغام بسیاری از ویژگی‌های جدید مانند تجربیات محتوای مبتنی بر متاورس و توکن‌سازی محتوا با توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ترسیم کرد. دلسردی از جامعه متنفر NFT در آن زمان.

به ویژه، موهان تأکید کرد که NFT ها می توانند راه های جدیدی را برای سازندگان فراهم کنند تا با مخاطبان خود درگیر شوند و جریان های درآمد بیشتری ایجاد کنند. به عنوان مثال، او به پتانسیل سازندگان برای توکن کردن ویدیوها، عکس‌ها، هنر و تجربیات اشاره کرد.

وب 3 همچنین فرصت های جدیدی را برای سازندگان به ارمغان می آورد. ما معتقدیم که فناوری های جدید مانند بلاک چین و NFT سازندگان را قادر می سازد تا روابط عمیق تری با طرفداران خود ایجاد کنند. آنها با هم در پروژه های جدید همکاری خواهند کرد. قبلا ممکن نیست

مربوط: داستان‌های رمزنگاری: چگونه آلت‌کوین روزانه یک پلتفرم برای میلیون‌ها علاقه‌مند به کریپتو ایجاد کرد

برنامه های مرتبط با وب 3 با وجود عرضه احتمالی در سال گذشته هنوز محقق نشده اند، اما با توجه به اینکه موهان اکنون رهبری شرکت را بر عهده دارد، فشار دیگری برای آینده نزدیک در نظر گرفته شده است. این احتمال وجود دارد.

پس از خبر تبدیل شدن موهان به مدیر اجرایی جدید یوتیوب، تعداد FUD های شکاکان NFT در توییتر به طرز شگفت انگیزی محدود شده است، و معمولاً به گزارش های مربوط به ارتباط با فناوری جریان اصلی مربوط نمی شوند. فوراً هر چیزی را روشن کنید.نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا