اخبار ارز دیجیتال

شما شمشیر ما را دارید: ۱۲ نهاد مستقل از ریپل حمایت قانونی می کنند

در حالی که “دوستان دادگاه” برای حمایت از آزمایشگاه های ریپل صف می کشند، شواهد در حال افزایش است.

شرکت فین‌تک ریپل در نبرد مداوم خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) حمایت بیشتری از صنعت ارزهای دیجیتال و مالی به دست می‌آورد.

در ۴ نوامبر، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، با افتخار توییت کرد که تعداد شرکت ها، توسعه دهندگان، صرافی ها، انجمن ها و سرمایه گذاران رسما از این شرکت حمایت می کنند.

به گفته استوارت آلدروتی، مشاور عمومی آزمایشگاه ریپل، انبوهی از بریف های آمیکوس ارسال شده همچنان در حال افزایش است.

خلاصه‌های آمیکوس اسناد حقوقی هستند که در پرونده‌های تجدیدنظر برای کمک به دادگاه با ارائه اطلاعات یا استدلال‌های مرتبط اضافی ثبت می‌شوند. این بریف توسط amicus curiae که در لاتین به معنای “دوست دادگاه” است، ثبت شده است.

گارلینگ هاوس گفت: «این اتفاق در این مرحله بی سابقه است.

در ۳ نوامبر، SEC پیشنهادی را ارائه کرد که زمان ارسال همه پاسخ‌ها را تا ۳۰ نوامبر تمدید می‌کرد. کمیسیون SEC از قاضی آنالیسا تورس خواسته است تا دستور دهد تا پرونده های اضافی Amicus تا ۱۱ نوامبر تشکیل شود.

آردروتی پاسخ SEC را به سخره گرفت و استدلال کرد که آژانس “به جای گوش دادن و درگیر شدن به زمان بیشتری برای سرکوب کورکورانه نیاز دارد.” Garlinghouse قبلا امیدوار بود که در نیمه اول سال ۲۰۲۳ به نتیجه برسد، اما شواهد رو به رشد نشان می دهد که SEC ممکن است برای مدت طولانی تری متوقف شود.

آخرین گزارش کوتاه آمیکوس توسط Cryptillian Payment Systems در ۳ نوامبر ثبت شد و توسط وکیل مدافع جیمز K. Filan بررسی شد.

Veri DAO نیز در ۳ نوامبر با بریف Amicus خود به لیست حامیان ریپل پیوست.

تعداد حامیانی که قبلاً گزارش ارسال کرده‌اند همچنان در حال افزایش است، از جمله Coinbase، اتاق تجارت دیجیتال، شورای کریپتو برای نوآوری، انجمن بلاک چین، Valhil Capital، I-Remit، Spend The Bits، Tapjets، شبکه حامیان انتخاب سرمایه‌گذار (ICAN) گنجانده شده است. و جان دیتون، نماینده بیش از ۷۵۰۰۰ سرمایه گذار XRP (XRP).

مربوط: “به ارزش مبارزه برای” – وکیل ریپل اسناد هینمن را در دست تایید می کند

رگولاتورهای اوراق بهادار ایالات متحده در دسامبر ۲۰۲۰ علیه ریپل اقدام کردند و این شرکت و مدیران آن را به انجام فروش غیرقانونی اوراق بهادار توکن XRP متهم کردند.

نزدیک به دو سال بعد، نبرد همچنان ادامه دارد، اما حمایت از ریپل با تقویت پرونده آن در حال افزایش است. گارلینگ هاوس قبلاً گفته بود که ریپل به توافقی با SEC فکر می کند، مشروط بر اینکه XRP به عنوان یک اوراق بهادار طبقه بندی نشود.نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا