اخبار ارز دیجیتال

وکیل SDNY در مورد کیفرخواست SBF می گوید: “شما می توانید با شلوارک و تی شرت زیر نور خورشید کلاهبرداری کنید.”

دامیان ویلیامز از افرادی که ممکن است در فعالیت‌های غیرقانونی در FTX و Alameda درگیر بوده باشند، خواسته است که “قبل از اینکه ما را ببینید ما را ببینید” و اشاره به دستگیری‌های آینده دارد.

دیمین ویلیامز، دادستان ناحیه جنوبی نیویورک، گفت تحقیقاتی که منجر به کیفرخواست سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX شد، “بسیار سریع” بود اما دادستان ها دستگیری را “تکمیل نکردند”.

ویلیامز در جریان مستقیم یک کنفرانس مطبوعاتی در 13 دسامبر گفت که زمان دستگیری بنکمن-فرید از سوی مقامات مجری قانون بود که اتهامات را در 7 دسامبر تأیید کردند و در 9 دسامبر، مدیر عامل سابق FTX را به دلیل حکمی که در سال 96 اجرا شد، متهم کردند. باهاما در 12 دسامبر. دموکرات ها و جمهوری خواهان.

مایکل دریسکول معاون مدیر FBI در همان کنفرانس مطبوعاتی گفت: «بانکمن-فرید عمداً از مشتریان FTX با هدایت سپرده‌های مشتریان برای پرداخت هزینه‌ها و بدهی‌های یک شرکت دیگر کلاهبرداری کرد. علاوه بر این، Bankman-Fried تراکنش های عمدی را انجام داد که برای پنهان کردن و پنهان کردن استفاده غیرمجاز از وجوه مشتریان طراحی شده بود. او مشتری قربانی این حادثه را شکار کرد و نه تنها از شرکت، بلکه از اعتماد خود به عنوان رهبر آن شرکت سوء استفاده کرد.

ویلیامز گفت که تحقیقات در مورد سقوط FTX ادامه دارد و به اطلاعیه های بیشتر در مورد دستگیری های احتمالی در آینده اشاره می کند. او به افرادی که ممکن است در فعالیت های غیرقانونی در FTX و Alameda دست داشته باشند، گفت: “بیا ما را ببینیم قبل از اینکه شما را ببینیم.”

ویلیامز در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد مناسب بودن SBF با مشخصات کلاهبردار گفت: “شما می توانید در زیر نور آفتاب شلوارک و تی شرت بپوشید و مرتکب کلاهبرداری شوید.” “هنوز تمام نشده است. استرداد در باهاما در حال انجام است.”

ویلیامز افزود:

این یکی از بزرگترین کلاهبرداری های مالی در تاریخ آمریکا است.

دامیان ویلیامز، دادستان ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک، در 13 دسامبر در جمع خبرنگاران سخنرانی می کند.

مربوط: وکلای SBF در دادگاه قاضی باهاما در انتظار استرداد وثیقه هستند

شکایات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و کمیسیون معاملات آتی کالا در 13 دسامبر به دنبال کیفرخواست علیه بانکمن-فرید صورت گرفت. انتظار می رفت مدیر عامل سابق FTX در جلسه استماع کمیته مالی مجلس در 13 دسامبر قبل از اعلام دستگیری شهادت دهد. قانونگذاران ایالات متحده در کمیته بانکی سنا نیز قرار است در جلسه استماع 14 دسامبر در مورد سقوط FTX تحقیق کنند.نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا