🚨 اخبار ارز دیجیتال

یلن در کنگره ریسک های رمزنگاری سخنرانی می کند

فهرست

  • دارایی های دیجیتال در کانون توجه
  • بهبود اقتصادی و ثبات مالی

جانت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده، قرار است در تاریخ ۶ فوریه در کنگره درباره خطرات احتمالی ناشی از صنعت کریپتو برای سیستم مالی سخنرانی کند.

اظهارات آماده شده یلن، که قبل از سخنرانی او به اشتراک گذاشته شد، طیف گسترده ای از ریسک های سیستم مالی را با تمرکز ویژه بر چالش ها و عدم قطعیت های ارائه شده توسط دارایی های دیجیتال، از جمله نوسانات در استیبل کوین ها و قیمت دارایی های کریپتو، نشان می دهد.

دارایی های دیجیتال در کانون توجه

بخش قابل توجهی از بیانیه یلن به چالش های ناشی از بخش دارایی های دیجیتال در حال تحول اختصاص داشت.

اجرای بالقوه در پلتفرم‌های دارایی‌های رمزنگاری، خطرات خاصی را شناسایی می‌کند، از جمله آسیب‌پذیری‌های ناشی از نوسانات قیمت دارایی‌های رمزنگاری‌شده و چالش‌های نظارتی ارائه‌شده توسط پلتفرم‌هایی که خارج از چارچوب‌های قانونی تعیین‌شده کار می‌کنند.

اظهارات یلن بر نیاز فوری به نظارت نظارتی جامع بر دارایی های دیجیتال، از جمله تصویب قوانینی با هدف تنظیم استیبل کوین ها و بازار نقدی دارایی های رمزنگاری غیرامنیتی تاکید می کند.

بهبود اقتصادی و ثبات مالی

انتظار می‌رود شهادت یلن تصویری از اقتصاد انعطاف‌پذیر ایالات متحده را ترسیم کند که توسط تلاش‌های بازسازی تاریخی در سه سال گذشته حمایت شده است.

با رشد قوی تولید ناخالص داخلی و تورم در روند نزولی، وزیر خزانه داری دستاوردهایی مانند بازار کار سالم، افزایش دستمزدهای واقعی و افزایش قابل توجه متوسط ​​ثروت خانوار را برجسته خواهد کرد.

او استدلال می کند که این موفقیت ها توسط یک سیستم مالی قوی و انعطاف پذیر پشتیبانی می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا