اخبار ارز دیجیتال

Yearn .finance دسترسی استقرار طاق را برای همه کاربران باز می کند

پروژه DeFi می‌نویسد: «به تمام خزانه‌های مستقر در کارخانه، کارمزد ثابت ۱۰% بدون هیچ هزینه مدیریتی پرداخت می‌شود.

پروتکل بازده غیرمتمرکز Yearn.finance گفت در توییتی در تاریخ ۹ ژانویه، این سایت گفت که هر کاربری اکنون می‌تواند یک کارخانه پیچیده بدون مجوز روی پلتفرم ایجاد کند. نسخه فعلی Vault Factory با پلتفرم مبادله استیبل‌کوین Curve Finance و توکن‌های ارائه‌دهنده نقدینگی (LP) آن کار می‌کند و با سه استراتژی بازدهی خارج از قفسه ارائه می‌شود.

“کارخانه جدید خرک بدون مجوز ما به هر کسی اجازه می دهد تا یک yVault خود سنتز شده را در برابر هر استخر منحنی با سنج نقدینگی فعال استقرار دهد. بدون کارمزد مدیریت، کارمزد عملکرد ثابت ۱۰٪. خوب است!”

الان رای بدهید!

همانطور که توسط Yearn.finance گفته شده است، اولین پروژه به نام “کارخانه تقویت شده” از ۴۵.۱ میلیون موجودی CRV سپرده شده توسط آرای Yearn استفاده می کند تا به کاربران تا ۲.۵ برابر افزایش پاداش CRV را ارائه دهد. دومین “Convex Factory” توکن‌های اضافی CRV LP را بیش از حداکثر تعداد به پلتفرم غیرمتمرکز Convex Finance برای کسب پاداش‌های CRV و CVX عرضه می‌کند. در نهایت، “Convex Frax Factory” به کاربران اجازه می دهد تا به جوایز در پلت فرم استیبل کوین الگوریتمی Frax Share دسترسی داشته باشند.

برای هر سه استراتژی، توکن‌های به‌دست‌آمده به‌طور دوره‌ای ادعا می‌شوند، و قبل از بازگشت به استراتژی برای دو برابر کردن درآمد، تعداد بیشتری از توکن‌های Curve LP را می‌فروشند.»

Yearn.finance می گوید که Vault Factory نشان دهنده یک پیشرفت “عظیم” در اتوماسیون است که به شرکت کمک می کند هزینه های عملیاتی را کاهش دهد. همه کانتینرهایی که با استفاده از روش جدید مستقر می شوند، ۰% هزینه مدیریت و ۱۰% هزینه عملکرد دارند. پیش از این، حق مدیریت و حق عملکرد به ترتیب ۲ و ۲۰ درصد بود. هزینه های اضطراری به خزانه داری سالار فرستاده می شود و بر سود محاسبه می شود. علاوه بر این، هزینه‌های واریز و برداشت برای خزانه‌های جدید ایجاد شده توسط خود نیز روی ۰ درصد تعیین شده است، اما هزینه‌های گاز همچنان در طول تعاملات افزایش می‌یابد.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا