اخبار ارز دیجیتال

سال ادغام ماینرهای بیت کوین؟ تحلیلگران روندهای اصلی استخراج را برای سال ۲۰۲۳ پیش بینی می کنند

تحلیلگران شاخص هش ریت پیش بینی می کنند که استخراج کنندگان عمومی بیت کوین به شدت به دنبال کاهش هزینه ها با خصوصی شدن یا ادغام با سایر شرکت ها در سال ۲۰۲۳ هستند.

به گفته تحلیلگران صنعت، پس از یک سال تکان دهنده برای بیت کوین (BTC)، استخراج کنندگان عمومی بر تقویت ترازنامه خود و به حداقل رساندن هزینه ها در سال جاری تمرکز خواهند کرد.

جالان ملارد و کالین هارپر، تحلیلگران بیت کوین در Hashrate Index، گفتند که هزینه های استخراج بیت کوین می تواند خصوصی شود یا در سال ۲۰۲۳ با شرکت های دیگر ادغام شود. من پیش بینی می کنم که احتمال آن بسیار زیاد است.

در یک پست وبلاگی با عنوان “۱۰ پیش بینی استخراج بیت کوین برای سال ۲۰۲۳″، تحلیلگران خاطرنشان می کنند که استخراج کنندگان عمومی مشمول الزامات گزارش دهی سختگیرانه هستند، از جمله صرف میلیون ها دلار برای گزارش گیری سالانه.

پس از کاهش ۹۰ درصدی سهام استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۲، ماینرهای دولتی می توانند خصوصی شوند یا با شرکت های دیگر ادغام شوند تا هزینه ها را به اشتراک بگذارند و هزینه های اداری آنها را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

در کنار پیش‌بینی سال ۲۰۲۳ به عنوان سال ادغام برای استخراج‌کنندگان بیت‌کوین، شاخص هش ریت سال تغییر ساختار عمده در صنعت استخراج بیت‌کوین را پیش‌بینی می‌کند. تحلیلگران بر این باورند که تقویت ترازنامه ها اولویت اصلی استخراج کنندگان بیت کوین در سال ۲۰۲۳ خواهد بود زیرا آنها برای جلوگیری از ورشکستگی مبارزه می کنند.

تحلیلگران خاطرنشان کرده‌اند که به دلیل سطوح بدهی ناپایدار برخی از استخراج‌کنندگان بیت‌کوین، تنها گزینه ادامه بازسازی بدهی است. نویسندگان اضافه کردند که تجدید ساختار بدهی می تواند به معنای مذاکره در مورد نرخ بهره پایین تر یا افزایش سررسید بدهی باشد.

به گفته تحلیلگران، ماینرهای بیت کوین نیز با استفاده از مشتقات استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۳ به طور فزاینده ای از خطرات خود محافظت خواهند کرد. این شامل اجازه دادن به ماینرها برای فروش هش‌های آتی با قیمت هش خاص است. ملرود و هارپر می‌گویند: «ما شروع به مشاهده تمایل استخراج‌کنندگان خواهیم کرد که هر چیزی را که می‌توان پوشش‌دهی کرد، پوشش می‌دهد، دقیقاً مانند آنچه در صنعت تولید کالای بالغ‌تر انتظار داریم.»

به عنوان یک پیش‌بینی گسترده‌تر صنعت، شاخص نرخ هش پیش‌بینی می‌کند که بازار نزولی بیت‌کوین در حال انجام احتمالاً در سال ۲۰۲۳ به پایان می‌رسد و به چرخه‌های قیمتی گذشته بیت‌کوین اشاره می‌کند. اما تا زمانی که شرکت‌های مالی سنتی آماده حرکت به سمت بیت‌کوین نباشند، یک بازار صعودی تمام عیار آغاز نمی‌شود، که به گفته تحلیلگران، یکی دو سال دیگر طول می‌کشد.

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که رشد هش بیت‌کوین در سال ۲۰۲۳ نیز کاهش می‌یابد و تجهیزات ماینینگ حتی ارزان‌تر می‌شوند.

مربوط: ماینرهای بیت کوین موفقیت های متفاوتی در مقابله با بحران گسترش بیش از حد ناشی از بدهی داشته اند

پیش‌بینی‌های استخراج بیت‌کوین در شاخص نرخ هش در بحبوحه یک بحران بزرگ در صنعت استخراج ارزهای دیجیتال صورت می‌گیرد، زیرا بیت‌کوین تقریباً ۶۰ درصد از ارزش خود را در سال ۲۰۲۲ از دست می‌دهد. ۱۰۰ درصد شرکت‌های استخراج عمومی مجبور شده‌اند تقریباً تمام ارزهای رمزنگاری شده خود را بفروشند. در سال ۲۰۲۲، برای زنده ماندن از زمستان کریپتو.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا