اخبار ارز دیجیتال

سال ادغام ماینرهای بیت کوین؟ تحلیلگران روندهای اصلی استخراج را برای سال 2023 پیش بینی می کنند

تحلیلگران شاخص هش ریت پیش بینی می کنند که استخراج کنندگان عمومی بیت کوین به شدت به دنبال کاهش هزینه ها با خصوصی شدن یا ادغام با سایر شرکت ها در سال 2023 هستند.

به گفته تحلیلگران صنعت، پس از یک سال تکان دهنده برای بیت کوین (BTC)، استخراج کنندگان عمومی بر تقویت ترازنامه خود و به حداقل رساندن هزینه ها در سال جاری تمرکز خواهند کرد.

جالان ملارد و کالین هارپر، تحلیلگران بیت کوین در Hashrate Index، گفتند که هزینه های استخراج بیت کوین می تواند خصوصی شود یا در سال 2023 با شرکت های دیگر ادغام شود. من پیش بینی می کنم که احتمال آن بسیار زیاد است.

در یک پست وبلاگی با عنوان “10 پیش بینی استخراج بیت کوین برای سال 2023″، تحلیلگران خاطرنشان می کنند که استخراج کنندگان عمومی مشمول الزامات گزارش دهی سختگیرانه هستند، از جمله صرف میلیون ها دلار برای گزارش گیری سالانه.

پس از کاهش 90 درصدی سهام استخراج بیت کوین در سال 2022، ماینرهای دولتی می توانند خصوصی شوند یا با شرکت های دیگر ادغام شوند تا هزینه ها را به اشتراک بگذارند و هزینه های اداری آنها را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

در کنار پیش‌بینی سال 2023 به عنوان سال ادغام برای استخراج‌کنندگان بیت‌کوین، شاخص هش ریت سال تغییر ساختار عمده در صنعت استخراج بیت‌کوین را پیش‌بینی می‌کند. تحلیلگران بر این باورند که تقویت ترازنامه ها اولویت اصلی استخراج کنندگان بیت کوین در سال 2023 خواهد بود زیرا آنها برای جلوگیری از ورشکستگی مبارزه می کنند.

تحلیلگران خاطرنشان کرده‌اند که به دلیل سطوح بدهی ناپایدار برخی از استخراج‌کنندگان بیت‌کوین، تنها گزینه ادامه بازسازی بدهی است. نویسندگان اضافه کردند که تجدید ساختار بدهی می تواند به معنای مذاکره در مورد نرخ بهره پایین تر یا افزایش سررسید بدهی باشد.

به گفته تحلیلگران، ماینرهای بیت کوین نیز با استفاده از مشتقات استخراج بیت کوین در سال 2023 به طور فزاینده ای از خطرات خود محافظت خواهند کرد. این شامل اجازه دادن به ماینرها برای فروش هش‌های آتی با قیمت هش خاص است. ملرود و هارپر می‌گویند: «ما شروع به مشاهده تمایل استخراج‌کنندگان خواهیم کرد که هر چیزی را که می‌توان پوشش‌دهی کرد، پوشش می‌دهد، دقیقاً مانند آنچه در صنعت تولید کالای بالغ‌تر انتظار داریم.»

به عنوان یک پیش‌بینی گسترده‌تر صنعت، شاخص نرخ هش پیش‌بینی می‌کند که بازار نزولی بیت‌کوین در حال انجام احتمالاً در سال 2023 به پایان می‌رسد و به چرخه‌های قیمتی گذشته بیت‌کوین اشاره می‌کند. اما تا زمانی که شرکت‌های مالی سنتی آماده حرکت به سمت بیت‌کوین نباشند، یک بازار صعودی تمام عیار آغاز نمی‌شود، که به گفته تحلیلگران، یکی دو سال دیگر طول می‌کشد.

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که رشد هش بیت‌کوین در سال 2023 نیز کاهش می‌یابد و تجهیزات ماینینگ حتی ارزان‌تر می‌شوند.

مربوط: ماینرهای بیت کوین موفقیت های متفاوتی در مقابله با بحران گسترش بیش از حد ناشی از بدهی داشته اند

پیش‌بینی‌های استخراج بیت‌کوین در شاخص نرخ هش در بحبوحه یک بحران بزرگ در صنعت استخراج ارزهای دیجیتال صورت می‌گیرد، زیرا بیت‌کوین تقریباً 60 درصد از ارزش خود را در سال 2022 از دست می‌دهد. 100 درصد شرکت‌های استخراج عمومی مجبور شده‌اند تقریباً تمام ارزهای رمزنگاری شده خود را بفروشند. در سال 2022، برای زنده ماندن از زمستان کریپتو.

نویسنده: Helen Partz

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا