اخبار ارز دیجیتال

اگر تاریخ تکرار شود، ظهور XRP قریب الوقوع است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با ورود قیمت امروز به محدوده مثبت، برای اولین بار در بیش از یک هفته، گاوهای XRP تا حدی مسئول بازار هستند. در زمان نگارش این مقاله، داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که XRP در ۰.۵۴۶۹ دلار تغییر کرده است، افزایشی نهایی ۰.۱۱٪ در ۲۴ ساعت گذشته. معیارهای سکه نیز به آرامی سبز می شوند و حجم معاملات با ۳.۱ درصد افزایش به ۱,۱۷۲,۵۹۷,۲۳۵ دلار رسیده است.

XRP در مقایسه با همتایان خود تاکنون ضعیف عمل کرده است. در دوره از سال تا به امروز (YTD)، ارز دیجیتال در مقایسه با اتریوم (ETH) به میزان ۱۲.۲ درصد کاهش یافته است که علیرغم داشتن سرمایه بیشتر از XRP توانسته در همان دوره بیش از ۷ درصد افزایش یابد. .

سرنوشت XRP اکنون نامشخص است و کاتالیزور رشد در روندهای تاریخی نهفته است. بر اساس داده‌های CryptoRank، این ارز دیجیتال از سال ۲۰۲۰ تاکنون دو بسته مثبت متناوب ژانویه و یک بسته بسته در میان را ثبت کرده است.

آیا XRP می تواند این مدل را بازسازی کند؟

XRP ژانویه را با افزایش ۲۶ درصدی در سال ۲۰۲۰ به پایان رساند. این افزایش قیمت به طور سهموی به ۱۲۲.۱ درصد در ژانویه ۲۰۲۱ افزایش یافت. این روند با کاهش ۲۵.۶ درصدی قیمت در سال ۲۰۲۲ شکسته شد، اما بعداً در ژانویه ۲۰۲۳ دوباره بازگشت و ۲۰.۱ درصد افزایش یافت. اگر این روند دنبال شود، کاهش ۱۱ درصدی فعلی به زودی به افزایش ماهانه نزدیک به ۲۰ درصد تبدیل خواهد شد.

در همین حال، محرک های شناخته شده XRP هنوز برای کمک به بهبود عملکرد کلی دارایی استفاده می شود. مورد استفاده رو به رشدی پیرامون XRP Ledger وجود دارد و پروتکل‌های جدیدی مانند Xahau و Evernode در کانون توجه قرار گرفته‌اند.

علاوه بر این، وضوح نظارتی در مورد XRP شامل تسویه قانونی بین آزمایشگاه های ریپل و SEC ایالات متحده است که قرار است امسال به نتیجه برسد، بنابراین مبنای افزایش بیشتر ارز دیجیتال بالا است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا