🚨 اخبار ارز دیجیتال

زنجیره جانبی XRPL Xahau تغییرات قابل توجهی را امکان پذیر می کند، به نقطه عطف اصلی عدم تمرکز می رسد

فهرست

  • زنجیره جانبی XRPL Xahau از پرداخت های چند دارایی اتمی استقبال می کند
  • Xahau به نقطه عطف جدید تمرکززدایی می رسد

با فعال‌سازی ارتقای مورد انتظار REMIT، مشتریان زنجیره جانبی Xahau می‌توانند از یک پردازشگر پرداخت جدید استفاده کنند و ارزش را در سراسر زنجیره به شیوه‌ای بهینه‌سازی منابع ارسال کنند.

زنجیره جانبی XRPL Xahau از پرداخت های چند دارایی اتمی استقبال می کند

امروز، ۳۱ مارس ۲۰۲۴، زنجیره جانبی XRPL Xahau ارتقاء REMIT را فعال کرد. در اصل، به XLS-55d اجازه می دهد تا برای شبکه های XRPL مانند به Xahau گسترش یابد.

مهمتر از همه، این ارتقا راه را برای ارسال چندین ارز و توکن به صورت اتمی به یک مقصد خاص هموار می کند.

همانطور که توسط نویسندگان پیشنهاد توضیح داده شده است، انتقال با XLS-55d مانند یک پرداخت فوری نیست که “هر چیزی” را ارائه می دهد و برای موارد استفاده خرده فروشی و Hooks طراحی شده است.

بیان شده است که نوع تراکنش جدید انتقال سیمی نیز نامیده می شود. کاربران می توانند با سفارشی کردن حساب های زنجیره ای خود، انتقال سیمی را غیرفعال کنند.

این ارتقا چندین فرصت را برای پذیرش XRP Ledger و Xahau در دنیای واقعی باز می کند. به عنوان مثال، صادرکنندگان می توانند رمزارز XRP و کوپن های توکن شده را در یک تراکنش اتمی ارسال کنند.

همانطور که قبلا در U.Today توضیح داده شد، XLS-55d دو هفته پیش برای Xahau معرفی شد. اولین انتشار XRP Ledger در ۴ دسامبر ۲۰۲۳ آغاز شد.

Xahau به نقطه عطف جدید تمرکززدایی می رسد

زنجیره جانبی Xahau در ۳۱ اکتبر ۲۰۲۳ روی شبکه اصلی راه اندازی شد و XRP Ledger را به عملکرد قراردادهای هوشمند مجهز کرد. توسعه دهندگان اکنون می توانند dApp های مختلف را برای مخاطبان XRP توزیع کنند.

تا پایان مارس ۲۰۲۴، Xahau موفق شد یک شبکه قوی از گره های اعتبارسنجی ایجاد کند. طبق برآورد Alloy Networks، ارائه دهنده زیرساخت XRP Ledger و Xahau، تعداد خالص گره ها به ۸۵۰ رسید.

پس از فعال‌سازی REMIT، قیمت دارایی اساسی XAH، XAH، از ۰.۱۳۱۵ دلار به ۰.۱۳۶۸ دلار در صرافی ارز دیجیتال Bitrue افزایش یافت.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا