اخبار ارز دیجیتال

نهنگ‌های XRP بازار را تکان می‌دهند و قیمت‌ها تلاش می‌کنند تا بهبود یابند

با توجه به ردیاب داده های رمزنگاری هشدار نهنگنهنگ های XRP در ۲۴ ساعت گذشته میلیون ها سکه را جابه جا کرده اند که نشان دهنده سطح بالایی از علاقه و فعالیت در بازار است.

در ۲۴ ساعت گذشته، Whale Alert دو تراکنش شامل ۵۹.۳ میلیون XRP به ارزش تقریبی ۳۰.۲ میلیون دلار را بین کیف پول های ناشناخته و صرافی های Bitstamp و Bitso گزارش داد.

Whale Alert گزارش داد که ۳۰,۴۰۰,۰۰۰ XRP به ارزش ۱۵,۵۶۱,۸۱۱ دلار از یک کیف پول ناشناخته به Bitso منتقل شده است. ۲۸,۹۰۰,۰۰۰ XRP به ارزش ۱۴,۷۹۳,۹۵۹ دلار نیز از یک کیف پول ناشناخته به صرافی رمزنگاری Bitstamp منتقل شد.

این حرکات بسته به شرایط و انتظارات بازار می‌تواند نشانه‌ای از قصد نهنگ‌ها برای خرید یا فروش XRP باشد.

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا توکن ها به صرافی های رمزنگاری منتقل می شوند. اگرچه دلایل این حرکت ناشناخته است، یک دلیل ممکن است فروش باشد.

اقدام قیمت XRP

در زمان نگارش این مقاله، XRP با ۱.۵۶ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۵۲ دلار رسیده است. XRP پس از سقوط به ۰.۴۹۶ دلار در ۲۳ ژانویه در تلاش برای یافتن جای خود است.

پس از افت شدید بازار در ژانویه، XRP از میانگین متحرک ساده روزانه خود در ۵۰ و ۲۰۰ عقب نشینی کرد و به زیر سطح حمایت فوری ۰.۵۴ دلار سقوط کرد.

قیمت از پایین ترین سطح ۰.۴۹۶ دلار بهبود یافت و تثبیت فعلی می تواند نشان دهنده مبارزه بین گاوها و خرس ها باشد.

گاوها باید قیمت XRP را بالاتر از میانگین متحرک نگه دارند تا کنترل خود را به دست آورند. پس از آن XRP می تواند به ۰.۶۵ دلار یا شاید ۰.۷۰ دلار برسد. انتظار می رود که هر رالی در ابتدا با فروش از طریق سطح روزانه SMA 50 مواجه شود.

از سوی دیگر، اگر XRP به بالای ۰.۴۹ دلار سقوط کند، فروشندگان سعی می کنند آن را به زیر ۰.۴۶ دلار برسانند، جایی که خریداران می توانند وارد شوند. اگر قیمت کاهش یابد و به زیر ۰.۴۶ دلار برسد، آزمایش مجدد زیر ۰.۴۱ دلار امکان پذیر است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا