🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های XRP به نقطه عطف ۱۰ ساله جدید می رسند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گزارشی که اخیراً توسط جمع‌آورنده داده‌های زنجیره‌ای Santiment منتشر شده است، XRP Ledger شاهد ظهور بالاترین تعداد کیف پول‌های کوچک XRP در بیش از ۱۰ سال بوده است. علاوه بر این، یک نقطه عطف بسیار مهم دیگر نیز در سه سال گذشته به دست آمده است.

در همین حال، فعالیت نهنگ‌های XRP در این هفته در حال افزایش است و آنها صدها میلیون XRP را به صرافی‌های متمرکز ارزهای دیجیتال منتقل کرده‌اند.

تعداد نهنگ های XRP به سرعت در حال افزایش است

توییت اخیر Santiment نشان داد که XRP Ledger اکنون ۵.۰۲ میلیون کیف پول حاوی بیش از صفر سکه XRP دارد. این گزارش نشان می‌دهد که این بالاترین تعداد آدرس‌های نهنگ در بیش از ۱۰ سال تجارت عمومی XRP است.

در مقایسه با اعداد امروز (یعنی ۳۱ ژانویه)، Santiment اعلام کرد که تعداد کل کیف پول های با بیش از صفر XRP 1.5 میلیون است. XRP، ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، بیش از ۲ برابر این کیف پول ها را در سه سال گذشته اضافه کرده است. این به علاوه ۱۰۴٪ از نظر گسترش شبکه کیف پول است.

قرارداد XRP در جمینی فهرست شده است

در اوایل این هفته، صرافی رمزنگاری Gemini، که توسط دوقلوهای Winklevoss تأسیس و اداره می‌شود، سرانجام پس از معرفی این فهرست اصلی جدید به جامعه خود برای چند روز، فهرست قرارداد دائمی XRP/GUSD را اعلام کرد.

در ۲۱، ۲۲ و ۲۳ ژانویه، صرافی تا زمانی که صرافی معنای واقعی توییت‌های او را فاش کرد، جامعه ارزهای دیجیتال مات و مبهوت بود.

قراردادهای دائمی یک نوع مشتقه است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بدون تاریخ انقضای خاصی روی قیمت ارز رمزپایه پایه شرط بندی کنند. علاوه بر XRP/GUSD، Gemini قراردادهای دائمی زیر را نیز ارائه می دهد: BTC/GUSD، ETH/GUSD و PEPE/GUSD.

Max Keizer پیش بینی می کند که XRP به ۰.۰۱ دلار می رسد

مکس کایزر، سرمایه‌گذار برجسته بیت‌کوین و متنفر از آلت‌کوین، اخیراً به بررسی XRP پرداخته و پیش‌بینی‌های بسیار نزولی درباره آن انجام داده و XRP را «زباله متمرکز» نامیده است. او در توییتی که یک هفته پیش منتشر کرد، اظهار داشت که انتظار دارد ششمین ارز دیجیتال بزرگ به ۰.۰۱ دلار سقوط کند. او سپس توییت دیگری منتشر کرد و گفت که XRP در برابر بیت کوین تقریباً به صفر می رسد.

او پیش بینی های مشابهی در مورد SOL انجام داد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا