اخبار ارز دیجیتال

معاملات نهنگ XRP با کاهش قیمت افزایش یافت

فهرست

  • اعتماد نهنگ قوی
  • یک هک عظیم

ارز دیجیتال XRP دارد مشاهده گردید با وجود کاهش قابل توجه ارزش بازار، معاملات نهنگ افزایش قابل توجهی داشت.

شرکت تحلیلی Santiment روز چهارشنبه گزارش داد که XRPLedger برای اولین بار از ۱۹ اکتبر در معرض خطر سقوط به زیر سطح ۰.۵۰ دلار قرار دارد.

با وجود این کاهش، رکورد تعداد تراکنش های بزرگ در شبکه به وقوع پیوست و ۲۱۷ تراکنش هر کدام بیش از یک میلیون دلار بود.

اعتماد نهنگ قوی

جالب اینجاست که داده های Santiment همچنین نشان می دهد که دارندگان بزرگ XRP از این کاهش قیمت وحشت نکرده اند.

کیف پول هایی که حداقل ۱۰ میلیون XRP دارند، مجموعاً ۶۷.۲ درصد از عرضه فعلی را در اختیار دارند. این بالاترین نرخ از ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ است. این داده ها با وجود نوسانات قیمت، سطح خاصی از اطمینان را در بین سرمایه گذاران بزرگ نشان می دهد.

علاوه بر این، Santiment اشاره می‌کند که XRP، در حال حاضر ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، می‌تواند یکی از نامزدهای بهتر برای بهبود قیمت باشد، به خصوص اگر ارز دیجیتال پیشرو، بیت‌کوین، بتواند بازار را در هفته آینده تثبیت کند.

یک هک عظیم

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران Ripple، یک نقض امنیتی بزرگ شامل دسترسی غیرمجاز به چندین حساب شخصی XRP خود را تأیید کرد. این نقض منجر به سرقت حدود ۲۱۳ میلیون XRP شد. این حادثه بزرگترین حمله در فضای ارزهای دیجیتال تا کنون در سال ۲۰۲۴ است. خبر این نقض باعث کاهش شدید قیمت توکن شد.

براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، با محکوم کردن «گمان‌زنی غیرمسئولانه» در مورد امنیت کیف پول‌های مدیریت شده توسط ریپل، به این وضعیت پرداخت. وی تصریح کرد که هیچ کیف پولی که توسط ریپل مدیریت می شود در این حادثه به خطر نیفتاده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا