🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ XRP میلیون ها توکن XRP را به بایننس منتقل کرد، در اینجا دلیل آن است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP، ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، طی ۲۴ ساعت گذشته شاهد حرکت‌هایی از یک کیف پول ناشناخته به بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات بوده است.

طبق گزارشات، ۲۵.۸۲ میلیون XRP از کیف پول نهنگ ناشناس به بایننس منتقل شده است. هشدار نهنگسرویسی که تراکنش های عمده ارزهای دیجیتال را ردیابی می کند.

Whale Alert گزارش داد که ۲۵,۸۲۶,۹۸۰ XRP (13,562,734 دلار) از کیف پول ناشناخته به Binance منتقل شده است.

انتقال این نهنگ باعث ایجاد حدس و گمان و کنجکاوی در بین جامعه رمزنگاری شده است و نشانه هایی وجود دارد که این حرکت برای سود است. XRP سومین روز رشد خود را در ۹ فوریه به پایان رساند و به ۰.۵۲۸ دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله، XRP از سود ۲۴ ساعته خود دست کشیده و با ۰.۵۰ درصد کاهش به ۰.۵۲ دلار رسیده است.

اگرچه دلیل دقیق حرکت نهنگ مشخص نیست، اما یکی از دلایل احتمالی انتقال توکن ها به صرافی ها می تواند فروش آنها باشد. Whale ممکن است در حال آماده شدن برای فروش یا معامله XRP در بایننس، با استفاده از نقدینگی و حجم بالای صرافی باشد، اما این هنوز مشخص نیست.

مساری گزارش هیجان انگیز Q4 را برای XRP Ledger منتشر کرد

شرکت تحلیل زنجیره ای Messari گزارش روشنگرانه Q4 را برای XRP Ledger منتشر کرده است. این یک روز پس از انتشار گزارش بازارهای XRP در Q4 2023 توسط ریپل صورت می گیرد.

بر اساس گزارش مساری، ضرابخانه های NFT در XRP Ledger نسبت به سه ماهه قبل ۴۹۱ درصد و کل معاملات NFT 170 درصد نسبت به سه ماهه قبل افزایش یافته است. ۳.۴ میلیون ضرابخانه NFT در Q4 '23 وجود داشت. این بیش از نیمی از ضرابخانه ها از زمان معرفی استاندارد XLS-20 در سال ۲۰۲۲ است.

کل ارزش بازار توکن ها در XRPL با ۴۷ درصد افزایش در سه ماهه به ۱۶۹ میلیون دلار رسید. SOLO Sologenic بزرگترین توکن از نظر ارزش بازار باقی ماند.

ارزش بازار XRP در سه ماهه ۲۱ درصد و به صورت سالانه ۹۷ درصد افزایش یافت، که پس از اخبار مثبت از پرونده Ripple SEC، افزایش قیمت داشت.

تراکنش های XRP Ledger در سه ماهه ۲۳ درصد افزایش یافت که بیشتر به دلیل افزایش زیاد پرداخت ها در دسامبر برای فعالیت های مرتبط با ثبت نام بود.

Hooks، Xahau، EVM sidechain، DID (XLS-40d) و XLS-38d bridge همگی در کنار ارائه AMM به توسعه ادامه دادند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا