اخبار ارز دیجیتال

نهنگ XRP در میان کاهش قیمت، 29 میلیون توکن را به Bitstamp منتقل می کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

اطلاعات بیشتر نشان می دهد که نهنگ ممکن است دارایی های XRP را بفروشد زیرا ساعاتی پیش 14 میلیون XRP را به Bitso منتقل کرد.

به دنبال قضاوت خلاصه قاضی تورس در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مقابل آزمایشگاه ریپل، در حالی که XRP در تلاش برای حفظ شتاب صعودی است. علاوه بر این، با نزدیک شدن افت قیمت به سطوح پشتیبانی، یک نهنگ مهم 29 میلیون XRP به ارزش بیش از 15 میلیون دلار را به صرافی‌های ارزهای دیجیتال منتقل کرد.

هشدار نهنگ ارسال شده در 24 آگوست، مشخص شد که یک دارنده اصلی 29.3 میلیون XRP به ارزش 15.13 میلیون دلار را به صرافی Bitstamp منتقل کرده است. اطلاعات بیشتر نشان می دهد که نهنگ ممکن است دارایی های XRP را بفروشد زیرا ساعاتی پیش 14 میلیون XRP را به Bitso منتقل کرد.

تصمیم قاضی تورس مبنی بر اجازه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای درخواست تجدیدنظر در مورد فروش توکن XRP، عواقب گسترده ای داشته و باعث افت قابل توجه بازار شده است. این باعث شد که قیمت XRP سقوط کند و از سطوح حمایت بحرانی 0.6 و 0.5 دلار عبور کند.

در حال حاضر، قیمت XRP از سطح حمایت 0.5 دلاری در حال بهبود است، اما اگر معامله‌گران یا نهنگ‌ها تصمیم بگیرند دارایی‌های خود را نقد کنند، خطر افت قابل توجهی وجود دارد.

در همین حال، انتظار می‌رود محاکمه بین ریپل و SEC در اواخر ماه آوریل یا اواسط می انجام شود. این زمان با اخطارهای دادگاه از سوی SEC و Ripple Labs که براد گارلینگ هاوس، مدیر اجرایی و کریس لارسن، رئیس اجرایی آن گفتند، در سه ماهه دوم 2024 در دسترس نخواهد بود، مصادف است. در پاسخ، قیمت XRP بازگشت. با این حال، حرکت صعودی دوام نیاورد.

مربوط: SEC در مقابل ریپل: وکلا از SEC کنار می‌روند، هر دو گروه وکلای جدید اضافه می‌کنند

در 24 ساعت گذشته، XRP بیش از 3 درصد از ارزش خود را از دست داده است و در حال حاضر با قیمت 0.51 دلار معامله می شود. قیمت در این دوره بین 0.510 تا 0.528 دلار در نوسان بوده است. علاوه بر این، حجم معاملات در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است.

مجله: Ran Neuner از Crypto Banter، Ripple را «نفرت‌انگیز» می‌خواند و به ZachXBT: Hall of Flame ادای احترام می‌کند.نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا