اخبار ارز دیجیتال

XRP به 2.6 میلیارد دلار حجم معاملات در 24 ساعت رسید و از بیت کوین در Upbit پیشی گرفت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

توکن XRP در 13 ژوئیه بیش از 90 درصد افزایش یافت و به دنبال یک حکم مثبت جزئی در یک نبرد حقوقی طولانی مدت SEC، به 0.90 دلار به بالاترین سطح سال گذشته رسید.

حجم معاملات توکن XRP در صرافی کریپتوکارنسی کره جنوبی Upbit از حجم معاملات بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته پیشی گرفته است. جفت معاملاتی XRP/KRW در 24 ساعت گذشته 2.6 میلیارد دلار حجم معاملات را به ثبت رسانده است زیرا ریپل در یک نبرد حقوقی طولانی در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تا حدی پیروز شد.

جنون خرید XRP باعث شد که توکن 46 درصد از کل حجم معاملات Upbit را به خود اختصاص دهد و پس از آن بیت کوین تنها با 5 درصد قرار گرفت. توکن XRP باعث حرکت صعودی بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته شد و به چندین آلتکوین دیگر کمک کرد تا به سودهای دو رقمی دست یابند.

حجم معاملات 24 ساعته UpBit، منبع: Coingecko

این جنون خرید توکن به کره جنوبی محدود نشد. قیمت XRP در 13 جولای 92 درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح یک سال اخیر 0.91 دلار رسید. این افزایش، XRP را از رتبه 7 به 4 در رتبه بندی ارزش بازار سوق داده است. ظرف چند ساعت پس از صدور حکم دادگاه، ارزش بازار توکن XRP 21.2 میلیارد دلار افزایش یافت و به بالاترین میزان سالانه 46.1 میلیارد دلار رسید.

مربوط: چرا قیمت XRP امروز در حال افزایش است؟

در 13 ژوئیه، قاضی تورس به نفع ریپل لبز قضاوت خلاصه کرد و حکم داد که توکن XRP یک امنیت نیست. با این حال، این حکم به فروش توکن در مبادلات دارایی دیجیتال اشاره دارد. این حکم پس از آنکه یک شکایت SEC در سال 2020 که چندین صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده را مجبور کرد تا توکن های XRP خود را از فهرست خارج کنند، با تسکین جامعه XRP مواجه شد. Coinbase، Kraken، OKX، Gemini و دیگران قبلاً اعلام کرده‌اند که قصد دارند دوباره فهرست شوند.

جامعه ارزهای دیجیتال این پیروزی را جشن گرفتند و بسیاری آن را به عنوان یک نقطه عطف توصیف کردند، در حالی که دیگران هشدار دادند که تا کنون تنها یک پیروزی جزئی بوده است. استفان پیلی، وکیل دادگستری، گفت که این حکم تنها جزئی بوده و تصمیم قاضی تورس نمی تواند سابقه ای ایجاد کند. او همچنین به جامعه ارزهای دیجیتال یادآوری کرد که شانس زیادی وجود دارد که SEC به این حکم اعتراض کند.

برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری، این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین‌های میم احمقانه سرمایه‌گذاری می‌کنند – طرح 3 امتیازی برای موفقیت

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا