اخبار ارز دیجیتال

با فراگیر شدن احساسات صعودی XRP Social Buzz افزایش می یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای سانتی متر او مشاهده می کند که روند صعودی قابل توجهی نسبت به XRP و بیت کوین وجود دارد.

بیت کوین هفته گذشته لحظه تاریخی خود را پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایید کرد صندوق های قابل معامله در مبادلات برای ردیابی بزرگترین ارز رمزنگاری شده پس از یک جنگ ده ساله چراغ سبز نشان داد.

با افزایش هیجان در بازار در روزهای بعد، بحث در مورد ETF نیز افزایش یافت. Santiment خاطرنشان کرد که تمایلات نسبت به دارایی های کلان در آخر هفته در سطوح بسیار خوش بینانه باقی مانده است و توجه بر روی این دارایی ها پس از تایید ETF متمرکز شده است.

بنابراین، میزان خوش بینی و بحث در مورد ارزهای دیجیتال اصلی افزایش یافت. این دوره ای است که معامله گران در مورد امکان تایید ETH یا XRP ETF پس از بیت کوین بحث می کنند.

به گفته Santiment، احساسات XRP و نرخ بحث به بالاترین سطح از می ۲۰۲۳ افزایش یافته است. این زمانی بود که بحث اجتماعی XRP منفجر شد، درست چند هفته قبل از تصمیم ۱۱ جولای که مشخص کرد XRP یک امنیت نیست.

حدس و گمان XRP ETF هیجان ایجاد می کند

جامعه XRP هنوز با اظهار نظر لری فینک، مدیر عامل BlackRock در مورد امکان صندوق قابل معامله در بورس XRP (ETF) سر و صدا دارد. وقتی در مصاحبه اخیر با فاکس بیزینس در مورد XRP ETF پرسیده شد، فینک گفت: “من نمی توانم در مورد آن صحبت کنم.”

در مصاحبه ای با بلومبرگ، استیو مک کلارگ، یکی از بنیانگذاران Valkyrie Funds نیز در مورد ETF های اتریوم و XRP پس از تایید بیت کوین، حدس و گمان هایی را مطرح کرد.

طبق گفته Lark Davis، با نام مستعار Crypto Lark، یک ETF XRP ممکن است در افق باشد، با توجه به تصمیم مهم در پرونده Ripple SEC که به این نتیجه رسید که XRP یک امنیت نیست.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت XRP واکنش چندانی به هیجان ناشی از خوش بینی ETF نشان نداده است. XRP در حال حاضر با ۰.۵۷ دلار معامله می شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته ۰.۲۶ درصد افزایش یافته است. پس از بازگشت از پایین ترین سطح ۰.۵۵۴ دلار در ۱۲ ژانویه، XRP به طور پیوسته افزایش یافت و در جلسه معاملاتی امروز به بالاترین سطح ۰.۵۷۹ دلار رسید.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا