🚨 اخبار ارز دیجیتال

XRP با افزایش ۵۴۰ میلیون دلاری ارزش بازار افزایش می یابد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش قیمت و ارزش بازار خود بوده است. با توجه به CoinMarketCap، XRP با ۰.۵۱۷ دلار معامله می شود که ۲.۶۰٪ نسبت به روز گذشته افزایش یافته است. ارزش بازار آن در همان دوره زمانی بیش از ۵۴۰ میلیون دلار افزایش یافت و در زمان نگارش به ۲۸.۱۵ میلیارد دلار رسید.

XRP نیز به رتبه ششم در ارزش بازار صعود کرد و USDC را به رتبه هفتم رساند.

افزایش قیمت همزمان با احساسات مثبت در بازار ارزهای دیجیتال است، زیرا بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اصلی نیز شاهد افزایش قیمت هستند. بیت کوین در روز پنج شنبه به بالاترین سطح چهار هفته اخیر خود یعنی ۴۵۰۰۰ دلار رسید که ناشی از خوش بینی در بازار سهام بود.

    نمای معاملاتی
نمودار روزانه XRP/USD، اعتبار: TradingView

با این حال، حجم معاملات XRP در ۲۴ ساعت گذشته تنها ۱۱ درصد افزایش یافته است که نشان دهنده موقعیت سرمایه گذاران ارزشی است که در بازه زمانی مورد معامله قرار می گیرند.

با توجه به این سانتی مترحجم معاملات ارزهای دیجیتال در ماه فوریه علیرغم افزایش قیمت ها کاهش یافت که نشان دهنده عدم تصمیم معامله گران است.

Santiment اعلام کرد که حجم معاملات کریپتو در هفت روز گذشته به ۲۸۸ میلیارد دلار رسیده است که نسبت به هفته قبل ۲۲ درصد کاهش داشته است. سرمایه‌گذاران بلاتکلیفی نشان می‌دهند و FOMO یا FUD زمانی که نوسانات عمده بعدی بازار رخ دهد، باز خواهند گشت.

XRP در حال حاضر از کاهش قبلی خود در حال بهبود است و در ۳۱ ژانویه به ۰.۴۸۶ دلار سقوط کرده است. اگرچه گاوها شروع به بازیابی از این سطوح پایین کردند، XRP در محدوده معاملاتی زیر ۰.۵۴ دلار باقی می ماند.

خریداران باید قیمت XRP را بالاتر از سطح ۰.۵۴ دلار نگه دارند تا نشانه ای از شکست محدوده باشد و نشان دهد که خرس ها کنترل خود را از دست می دهند. پس از آن XRP می تواند بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ و ۲۰۰ روزه به ترتیب ۰.۵۶۵ و ۰.۵۷۴ دلار که سطوح مهمی برای تماشا هستند، صعود کند. شکست بیش از این سطوح می تواند نشانه شروع صعود به سمت ۰.۶۵۸ دلار باشد.

اگر خرس‌ها به عقب برگردند، XRP می‌تواند کاهش زیر ۰.۵۰ دلار را هدف قرار دهد که می‌تواند نشانه شروع مرحله بعدی روند نزولی به حمایت مستحکم نزدیک به ۰.۴۷ دلار باشد. این سطح قبلاً از سال گذشته حفظ شده بود، بنابراین گاوها تلاش خواهند کرد تا یک بار دیگر از کاهش در این سطح جلوگیری کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا