اخبار ارز دیجیتال

XRP در میان رکود ۲.۹ میلیارد دلاری بازار سبز می درخشد

در مواجهه با یک هفته چالش برانگیز برای محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال، XRP به عنوان تنها چراغ مثبت انعطاف پذیری در بازار بی ثبات ظاهر می شود. آخرین گزارش هفتگی Coinshares نشان می‌دهد که دارایی‌های دیجیتال رکود با خروجی‌های کوچک بالغ بر ۲۱ میلیون دلار، به ویژه بر ناشران پرهزینه در ایالات متحده تأثیر می‌گذارد.

قابل توجه است که از زمان راه اندازی ETF های مبتنی بر نقطه در ۱۱ ژانویه ۲۰۲۴، بازیکنان فعلی با خروج ۲.۹ میلیارد دلار ضربه قابل توجهی را متحمل شده اند.

با این حال، در میان این بدبینی، گزارش بارقه‌ای از امید را نشان می‌دهد. داده ها نشان می دهد که جریان قابل توجهی بیش از نیم میلیون دلار به محصولات سرمایه گذاری، به ویژه بر روی رمزارز محبوب XRP متمرکز شده است. دارایی دیجیتال به عنوان تنها جایگزین برای بیت کوین است که شاهد جریان سرمایه مثبت بوده است و از ابتدای سال تاکنون ۴ میلیون دلار به ثبت رسیده است.

منبع: CoinShares

ضربه

بزرگترین ضربه به بازار ناشی از تصمیم گری اسکیل برای فروش دارایی بیت کوین خود از اعتماد GBTC بود که به اختلال کلی کمک کرد. حتی با راه‌اندازی ETF‌های جدید، که از زمان راه‌اندازی آن‌ها ۴.۱۳ میلیارد دلار جریان ورودی ایجاد کرده‌اند، آنها نتوانسته‌اند زیان‌های متحمل شده توسط ETP‌های با هزینه بالاتر را جبران کنند.

سرمایه گذاران از ضعف اخیر قیمت برای سرمایه گذاری روی محصولات سرمایه گذاری کوتاه مدت بیت کوین استفاده کرده اند. جریان های ورودی به این محصولات و خروجی های کوچک ۲۵ میلیون دلاری برای خود بیت کوین وجود داشت.

همانطور که چشم انداز دارایی دیجیتال بر چالش ها غلبه می کند، انعطاف پذیری و جریان سرمایه مثبت XRP بر جذابیت آن در بین سرمایه گذاران تاکید می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا