اخبار ارز دیجیتال

XRP، SHIB و بیت کوین در میان حمام خون ۴۵۵ میلیون دلاری به عنوان خشمگین ترین ارزهای دیجیتال ظاهر شدند.

بر اساس داده‌های CoinGlass، بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته کاهش قابل توجهی را تجربه کرده است و نقدینگی‌ها به نزدیک به نیم میلیارد دلار رسیده است. از جمله زیان‌های ناشی از این آشفتگی بازار، موقعیت‌های خرید خرید بود که اکثر انحلال‌های ۴۵۵ میلیون دلاری را نشان می‌داد.

تجزیه و تحلیل نشان می دهد که بیش از ۶۰ درصد از موقعیت های خرید در بازار کریپتو به دنبال کاهش ۸ درصدی، به بیش از ۲۶۳ میلیارد دلار، بر اساس شاخص TOTAL، منحل شدند. در نتیجه، ارزش کلی بازار ارزهای دیجیتال، از جمله دارایی‌های اصلی مانند بیت‌کوین، اتریوم و آلت‌کوین‌های مختلف، به ۲.۳ تریلیون دلار کاهش یافت.

منبع: CoinGlass

XRP، SHIB و بیت کوین

«خشمگین‌ترین» ارزهای دیجیتال که بیشترین آسیب را به سرمایه‌گذاران وارد کرده‌اند عبارتند از بیت‌کوین، XRP و Shiba Inu (SHIB). بنابراین، ارز دیجیتال اصلی با وجود کاهش ۸.۴ درصدی قیمت خود در روز گذشته، یک سوم از کل حجم نقدینگی را دریافت کرد.

اما نکته جالب این است که نسبت پوزیشن های لانگ و شورت در هنگام نقد شدن بیت کوین خیلی بالا نیست – ۵۴.۵ درصد در مقابل ۴۵.۵ درصد – که نشان می دهد چگونه اقدام قیمت بیت کوین موفق می شود هم فروشندگان و هم خریدارانی را که از زمان بندی پیروی نمی کنند و به نظر او می رسد، فریب دهد. تصمیمات بیش از حد احساسی گرفت

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

در مورد دو ارز رمزنگاری محبوب دیگر (XRP و SHIB)، انحلال‌های کمتری وجود دارد، اما نسبت موقعیت‌های خرید به موقعیت‌های کوتاه جالب‌تر است. بنابراین، طبق داده ها، نقدینگی XRP در خریدها ۳.۵ برابر بیشتر از فروش است که رقم کل ۲.۷۸ میلیون دلار است. کل نقدینگی توکن شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۵۶ میلیون دلار بود، اما تنها ۳۰۰ هزار دلار موقعیت خرید دیگر از دست رفت.

آغاز هفته در بازار ارزهای دیجیتال را نمی توان چیزی جز حمام خون نامید.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا