اخبار ارز دیجیتال

فروش XRP: چرا میلیون ها توکن با ضرر به صرافی ها منتقل می شوند؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به این هشدار نهنگمیلیون ها توکن XRP در ۲۴ ساعت گذشته دست به دست شدند. Whale Alert دو تراکنش بزرگ XRP را گزارش کرد که میلیون‌ها توکن را به صرافی‌های رمزنگاری انتقال داده است.

ابتدا ۲۰,۱۰۰,۰۰۰ XRP به ارزش ۱۱,۴۸۲,۷۵۵ دلار از یک کیف پول ناشناخته به Bitso منتقل شد. در مجموع ۲۶,۱۰۰,۰۰۰ XRP به ارزش ۱۴,۹۲۰,۲۱۴ دلار نیز از یک کیف پول ناشناخته به Bitstamp منتقل شد. این مقدار ۴۶.۲ میلیون XRP است که تقریباً ۲۶ میلیون دلار ارزش دارد.

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا توکن ها به صرافی ها منتقل می شوند. اگرچه دلایل اصلی نقل و انتقالات ذکر شده در بالا مشخص نیست، اما یکی از دلایل آن فروش است.

آخرین نقل و انتقالات XRP با کاهش قابل توجه قیمت توکن همزمان شد. قیمت از ۰.۵۹۳ دلار در ابتدای هفته به ۰.۵۶۲ دلار در زمان نگارش این مقاله کاهش یافت. به ویژه XRP از روز دوشنبه در حال کاهش بوده است و اگر امروز با قرمز پایان یابد، می تواند چهارمین روز متوالی زیان خود را رقم بزند.

اقدام قیمت XRP

در زمان نگارش این مقاله، XRP در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۲۷ درصد کاهش یافته و به ۰.۵۶۲ دلار سقوط کرده است. این به کاهش بزرگتر از ۵.۸۹٪ در هفت روز گذشته کمک می کند.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه XRP/USD، اعتبار: TradingView

هیجان ناشی از تایید SEC ETF بیت کوین، که بیش از یک دهه است که جامعه رمزارزها به دنبال آن بوده است، هفته گذشته باعث ورود ۱.۱۸ دلار به بازار شد. XRP ورودی کل ۲.۲ میلیون دلاری را شاهد بود.

با این حال، با از بین رفتن شور و شوق، بازار معکوس شد و بسیاری از ارزهای دیجیتال از جمله XRP سود کردند. تلاش گاوها برای شروع مجدد روند صعودی با دیوار آجری به ارتفاع ۰.۵۹۳ دلار در ۱۴ ژانویه مواجه شد. در حال حاضر، همه شاخص ها نشان می دهد که خرس ها ممکن است کنترل خود را حفظ کنند.

برای باطل کردن روند نزولی، گاوها ممکن است نیاز داشته باشند که XRP را از MA 200 روزانه در ۰.۵۸۳ دلار عبور دهند و یک صعود تسکین به MA 50 روزانه با ۰.۶۱ دلار، ۰.۶۷ دلار و در نهایت ۰.۷۴ دلار آغاز کنند.

با این حال، اگر XRP به زیر سطح پشتیبانی ۰.۵۶ دلار سقوط کند، فروش می تواند تشدید شود. این راه را برای کاهش به ۰.۵۰ دلار و سپس به ۰.۴۶ دلار هموار می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا