اخبار ارز دیجیتال

XRP ETF ممکن است واقعی باشد، شاهد انفجار ۲۴۴ درصدی در ورودی صندوق XRP است

در یک پیشرفت چشمگیر، XRP عرصه سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال را طوفانی به خود اختصاص داده است، با افزایش بی سابقه ۲۴۴ درصدی در جریان ورودی و تبدیل شدن به رهبر بلامنازع در میان محصولات سرمایه گذاری متمرکز بر ارزهای دیجیتال در هفته گذشته. داده های CoinShares نشان می دهد که ۲.۲ میلیون دلار به محصولات مرتبط با XRP سرازیر شده است. این یک جهش قابل توجه از ۹۰۰۰۰۰ دلار هفته قبل است.

این افزایش با افزایش گمانه زنی ها مبنی بر اینکه XRP می تواند ارز دیجیتال بعدی باشد که مسیر بیت کوین را دنبال می کند و ETF نقطه ای آن را ایمن می کند، همزمان شد. خودی‌های صنعت و تحلیلگران مالی به این احتمال اشاره کرده‌اند و تأکید می‌کنند که شناسایی رسمی XRP به‌عنوان یک امنیت، وضوح حقوقی جدیدی را به ارمغان می‌آورد که می‌تواند ورود XRP به بازار ETF را تسهیل کند.

لری فینک، مدیر عامل بلک راک، هنگامی که در مورد پتانسیل یک ETF XRP پرسیده شد، به آتش گمانه زنی ها دامن زد، و با پاسخی مرموز به صحبت های بازار دامن زد. اگرچه او از ارائه جزئیات صریح خودداری کرد، اما پاسخ رمزآلود او نشان داد که ممکن است بیش از آنچه به چشم می آید در داستان وجود داشته باشد.

منبع: CoinShares

ETP های XRP

هجوم سرمایه به محصولات سرمایه گذاری XRP نیز جایگاه آن را به عنوان دومین عملکرد برتر در بین آلتکوین ها در سال ۲۰۲۴، درست پس از Cardano (ADA) مستحکم می کند. در مجموع، ETP های XRP به ورودی چشمگیر ۳.۱ میلیون دلار دست یافتند که محبوبیت خود را در بین سرمایه گذاران بیشتر به اثبات رساند.

همانطور که پویایی بازار همچنان در حال تکامل است، امکان XRP ETF کانون بحث در محافل رمزنگاری و محافل مالی سنتی است. افزایش ورودی‌های صندوق نشان‌دهنده اعتماد فزاینده به پتانسیل XRP و پیش‌بینی نفوذ بالقوه آن به بازار ETF است که نشان‌دهنده لحظه‌ای مهم برای این ارز دیجیتال است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا