اخبار ارز دیجیتال

XRP شاهد افزایش ۵۰ درصدی حجم معاملات به رقم خیره کننده ۷.۸ میلیارد دلار است.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش قابل توجه، حجم معاملات ارز دیجیتال XRP شاهد افزایش بی‌سابقه‌ای بود که تنها در ۲۴ ساعت ۵۰ درصد افزایش یافت. بر اساس آخرین گزارش منتشر شده توسط CoinGlass و CoinMarketCap، این افزایش کل گردش مالی در بازارهای نقدی و مشتقات را به رقم خیره کننده ۷.۸ میلیارد دلار می رساند.

بازار مشتقه به تنهایی شاهد حجم معاملات چشمگیر ۳.۸۹ میلیارد دلاری بود. سهم بایننس، پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان، با ۲.۰۸ میلیارد دلار، در اختیار دارد. به طور همزمان، بازارهای نقدی تحت سلطه پلتفرم سیاه و زرد شاهد حجم معاملات مجموعا به ۳.۹ میلیارد دلار رسید.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

این افزایش حجم معاملات XRP را به طور خطرناکی به نزدیک ۸ میلیارد دلار رساند و موجی از علاقه را در میان فعالان بازار کریپتو نشان داد. حجم معاملات XRP که در حال حاضر با ارزش بازار ۳۵.۲۵ میلیارد دلار در رتبه ششم در میان بزرگترین دارایی های دیجیتال قرار دارد، بیش از ۲۲ درصد از سرمایه آن را تشکیل می دهد. این نشانه واضحی از هیجان رو به رشد سرمایه گذاران است.

افزایش حجم معاملات به عنوان منادی مهم حرکت قیمت XRP آتی در نظر گرفته می شود و کارشناسان انتظار افزایش قابل توجهی در ارزش آن دارند. در حال حاضر با ۰.۶۵ دلار معامله می شود، ارزش فعلی این ارز دیجیتال بالاترین نقطه خود را از ابتدای سال نشان می دهد و بر آنچه که می تواند شتاب قابل توجهی در بازار XRP باشد، تاکید می کند.

همه نگاه های جامعه به XRP دوخته شده است زیرا علاقه سرمایه گذاران همچنان تشدید می شود و حجم معاملات به سطوح بی سابقه ای افزایش می یابد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا