اخبار ارز دیجیتال

XRP یک لیست جدید در این صرافی اصلی ارز دیجیتال کسب می کند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP، ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، فهرست جدیدی در جمینی، صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده دارد که توسط دوقلوهای Winklevoss تأسیس شده است.

جمینی لیست قرارداد دائمی XRP/GUSD را اعلام کرد. بنیاد جوزا. این حرکت به کاربران بیش از ۳۰ کشور اجازه می دهد تا از رمزنگاری خود برای مدیریت ریسک، ایجاد بازده و نفوذ جهت دار استفاده کنند.

به عنوان یک یادداشت جانبی، بنیاد جمینی در حوزه های قضایی منتخب در سراسر جهان خارج از ایالات متحده، بریتانیا و اتحادیه اروپا در دسترس است.

قراردادهای دائمی نوعی مشتقه است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بر روی قیمت دارایی پایه بدون تاریخ انقضا خاص شرط بندی کنند.

با فهرست قرارداد دائمی XRP/GUSD، بنیاد جمینی اکنون میزبان چهار قرارداد دائمی از جمله BTC/GUSD، ETH/GUSD و PEPE/GUSD است.

گمانه زنی ها در مورد لیست XRP زمانی شروع شد که Gemini یک توییت XRP جذاب در ۲۱ ژانویه منتشر کرد: “XRP را فراموش نکنید.”

اعضای انجمن XRP شروع به تعجب کردند که چه چیزی باعث توییت Gemini شده است، که شبیه به توییتی بود که او ارسال کرد زمانی که او می‌خواست کمی پس از تصمیم مهم در ماه جولای، XRP را در پلتفرم خود فهرست کند.

پس از انتشار پست Gemini درباره XRP برای دو روز متوالی در ۲۲ و ۲۳ ژانویه، حدس و گمان ها بیشتر شد.

جمینی در ۲۲ ژانویه توییت “I'm excited about xrp” را منتشر کرد و پیام “xrriving short” (به زودی) را در ۲۳ ژانویه به عنوان ادامه این توییت به اشتراک گذاشت. صرافی رمزارز بعداً به معمای خود پاسخ داد و گفت که قراردادهای دائمی XRP به زودی در Gemini در دسترس خواهند بود. .

در زمان نگارش این مقاله، XRP با ۱.۵۲ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۵۲ دلار رسیده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا